Zasebnost
2 uri
Top službe – Banka Slovenije, Comtrade, EFSA, Incom, Spar, Mondelez International ...
3 ure
Slovenski kralj betona prodal podjetje Avstrijcem. Kolikšna je vrednost posla?
3 ure
Z odvečno toploto tudi do 90 % nižjih stroškov ogrevanja (Oglas)
4 ure
Na Financah zaposlimo vodjo administracije
4 ure
»Veselimo se testiranja različnih stranskih surovin in odkrivanja njihove vloge v prehrani«
5 ur
EU bo že drugič znižala carine za tesle in geelyje iz Kitajske 6
5 ur
Velika sprememba v trgovini na drobno: Spar prehitel Mercator, ki je spet le slovenski trgovec 2
5 ur
A1 nad AKOS: Telekom Slovenije je zelo ohlapno reguliran
5 ur
ZZZS vrgel rokavico politiki: šest točk za boljše zdravstvo 2
7 ur
Gemini: Maersk in Hapag Lloyd si bosta delila omrežje 300 ladij na glavnih trgovinskih poteh
7 ur
Renault, ki bo v Sloveniji premagal clia 1
7 ur
Morgan Stanley za Bloomberg: evro dolar do konca leta spet na pariteti 2
7 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
8 ur
Toyota je dobila zeleno luč za novo generacijo baterij
8 ur
FT: zaradi davčne amnestije Argentinci v banke prinašajo stotine milijonov dolarjev 4
9 ur
Nemčija neprodušno zapira vse svoje meje, medtem ko Draghi piše o konkurenčnosti 12
9 ur
Politico: Ursula von der Leyen jutri še ne bo razkrila nove komisije 1
9 ur
Konferenca Pametna mesta in mobilnost: Tuji in domači govorci, ki bodo predstavili globalne in lokalne trajnostne prakse (PRO)
9 ur
Google izgubil na Sodišču EU: kazen v višini 2,4 milijarde evrov ostaja
9 ur
Apple izgubil na sodišču EU zaradi 13 milijard evrov nedovoljenih davčnih olajšav

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janković: Na Dunajski potrebno podreti 14 hiš

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Nepremičnine (1)

Strani: 1 2 3

anon-36653 sporočil: 702
[#428287] 11.02.09 13:26
Odgovori   +    0
skrajno resno naj se razmišlja o decentralizaciji Sloveniji in službe tudi državne razseli po celi Sloveniji
zakaj ne bi imeli prometno ministrstvo v Kopru,
sedež Triglava v Kranju, Telekom v Celju, Mobitel v Murski soboti ipd.saj ni treba, da vse vodi v center
če pa že ni druge rešitve pa naj se naredi podzemni križ železnice smer Gorenjska Ljubljana in Primorska Štajerska (+ dodatni krak Dolenjska!) in velika parkirišča zunaj glavnega mesta
Nolita sporočil: 148
[#428308] 11.02.09 13:47 · odgovor na: anon-36653 (#428287)
Odgovori   +    0
ja, podzemne gradnje so sploh slovenska specialiteta - poglej samo, koliko časa so gradili šentviški predor

kar se tiče decentralizacije, kar izvoli - kupi Telekom, potem pa ga preseli, kamor hočeš
anon-36653 sporočil: 702
[#428409] 11.02.09 14:58 · odgovor na: Nolita (#428308)
Odgovori   +    0
pa predlagaj kaj boljšega 1,1 milijon delovnih mest v Ljubljani  ostalo pa zapret
naredit v Lj 8 pasovnice pa bo stvar rešena...
anon-44718 sporočil: 2.730
[#428437] 11.02.09 15:26 · odgovor na: anon-41155 (#427474)
Odgovori   +    0
ZJ bi rad uvedel oboje. Najprej šestpasovnice, ob robu Centra bi postavil verigo velikih parkirnih hiš (po možnosti v lasti svojih sinov) potem pa veselo kasiral naslednja destletja, dokler ne zmanjaka nafte...
anon-156693 sporočil: 72
[#428484] 11.02.09 16:22
Odgovori   +    0
vse nove ceste velikega kalibra je treba širit POD ZEMLJO ali NAD obstojecimi cestami. Enako parkirišča POD zemljo, najbolje pod grad, ne pod tržnico - Kresijo prodali Rusom, nardili bodo hotel, zdaj pazahtevajo od Zokija da naredi parkirišče, seveda zraven Kresije. jebo jih smotani, pod gradom naj naredijo , ne pa zjebat celotno Plečnikovo tržnico. Kje so arhitekti, ki imajo še malo sloli v glavi. vse je puhlo in se predaja nasladi denarcev. Ko jebe kar bo za menoj ( mali Ludviki XIV ).
purinoli sporočil: 8.690
[#428486] 11.02.09 16:24 · odgovor na: anon-44718 (#428437)
Odgovori   +    1

alfa55 je napisal(a):
ZJ bi rad uvedel oboje. Najprej šestpasovnice, ob robu Centra bi postavil verigo velikih parkirnih hiš (po možnosti v lasti svojih sinov) potem pa veselo kasiral naslednja destletja, dokler ne zmanjaka nafte...
 
TISI ALFA PANE VIDIŠGAMA ZATOSI BUTELJ. ZORRO MAMEČ K TEBO SESUL PASINOVI BOD PLESAL LIMBO K TEBO ENTIP NASADU ZA TLELE POUZROČENE BESEDE. LUBLANA ŽE DVELET NI BULANA KMAMO TLELE ZDRAVO KOŠAVO PA DĆAMIJO TUD K BO VIDNA IZ TRST JENAŠ. PAELEKTRA MAZDRAVO BONITIETO PA FUL KAPITALA KNI OD MARKSA ŠE ENGELS NIMANČ ZRAUN TI PA TLELE FOUŠIJO BLEDEŠ PEJD U KIŠTO. NAFTO BOMO ZVRTAL SAM DNARJA NAJDA KRIŽANI PABOMO 5KM VRTAL ULENDAU ZATO STI BUTEL KNEVEŠ NČ.
anon-182066 sporočil: 11.068
[#429279] 12.02.09 14:27 · odgovor na: purinoli (#428486)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-182066 12.02.2009 14:28

purinoli je napisal(a):


TISI ALFA PANE VIDIŠGAMA ZATOSI BUTELJ. ZORRO MAMEČ K TEBO SESUL PASINOVI BOD PLESAL LIMBO K TEBO ENTIP NASADU ZA TLELE POUZROČENE BESEDE. LUBLANA ŽE DVELET NI BULANA KMAMO TLELE ZDRAVO KOŠAVO PA DĆAMIJO TUD K BO VIDNA IZ TRST JENAŠ. PAELEKTRA MAZDRAVO BONITIETO PA FUL KAPITALA KNI OD MARKSA ŠE ENGELS NIMANČ ZRAUN TI PA TLELE FOUŠIJO BLEDEŠ PEJD U KIŠTO. NAFTO BOMO ZVRTAL SAM DNARJA NAJDA KRIŽANI PABOMO 5KM VRTAL ULENDAU ZATO STI BUTEL KNEVEŠ NČ.

Spoštovani Purinoli, sem te imel za bolj poštenega človeka, ti pa ne samo, da grdo govoriš o presvetlem Jankoviču, ne, to ti ni dovolj, ti si naredil greh, ki ga tehnično izobražen intelektualec nikakor ne bi smel narediti! Ti si ukradel njegov edinstven in neponovljiv dialekt in to mislim, da je najmanj kršenje njegovih avtorskih, če ne že intelektualnih pravic! Al veš kako je zaščitena industrijska lastnina!
Tudi vem vzrok tvojega gnusnega pisanja, sumim te, da hočeš kandidirati v Ljubljani in si že sedaj pričel trdo trenirati, da te bodo ljubljanski volilci sploh zastopili! To in nič drugega! Pa sem do sedaj mislil, da boš delal do smrti, ti pa v politiko, mi pa na drevo in v jok! Smrk, smrk.....

L.P.

Ps.: Če si je en Ziherl privoščil BP, sem še jaz malo potreniral in te malo popljuval; pa brez zamere, gospod Purinoli!
purinoli sporočil: 8.690
[#429337] 12.02.09 15:10 · odgovor na: anon-182066 (#429279)
Odgovori   +    0

vrac je napisal(a):


Spoštovani Purinoli, sem te imel za bolj poštenega človeka, ti pa ne samo, da grdo govoriš o presvetlem Jankoviču, ne, to ti ni dovolj, ti si naredil greh, ki ga tehnično izobražen intelektualec nikakor ne bi smel narediti! Ti si ukradel njegov edinstven in neponovljiv dialekt in to mislim, da je najmanj kršenje njegovih avtorskih, če ne že intelektualnih pravic! Al veš kako je zaščitena industrijska lastnina!
Tudi vem vzrok tvojega gnusnega pisanja, sumim te, da hočeš kandidirati v Ljubljani in si že sedaj pričel trdo trenirati, da te bodo ljubljanski volilci sploh zastopili! To in nič drugega! Pa sem do sedaj mislil, da boš delal do smrti, ti pa v politiko, mi pa na drevo in v jok! Smrk, smrk.....

L.P.

Ps.: Če si je en Ziherl privoščil BP, sem še jaz malo potreniral in te malo popljuval; pa brez zamere, gospod Purinoli!
 Ker se resno pripravljam za odklop od gledanja v mikroskop, ki kaže prerivanje bacilov med Karavankami, Kolpo, Tržičem ( Monfalcone) in Balatonom, sem malce zreduciral pisakanje tule, da ne bo kakega šoka  he he. Ampak na tvoj pamflet pa moram odgovorit z žveplom in ognjem. Ne gre drugače.

Tvoja ugotovitev, da Purinoli ni pošten, je pravilna. V mojem fohu je ena sama kraja intelektualnih pravic in zato ne vidim razloga, zakaj Purinoli ne bi ukradel neponovljive mešanice šumadijske slovenščine in slovenske šumadijščine onemu rusko-srbskemu mafijcu. Torej, nadaljujmo takole :

MAJKUTI GA NABIJEM KOJI TI KURAC, IZRADI VEĆ BRE ONE NEBODERE U BRILEJOVOJ, KOJI KURAC IMAJU TAMO DA NEŠTO MUTE O PARK PLACIMA I ŠKOLAMA UMESTO RUSKIH NEBODERA. KOJI KURAC TREBAMO ŠKOLE ZA BRDSKE SRBINE ISPOD ALPA KAD RUSI MENI DAJU PUNO PARA AKO NAGUZIM ONE BLESAVE ŠIŠKA BOYS & CHICKS. NEMOJ DA KENJAŠ OVDE MAJKU TI GA NABIJEM. IMAM SAMO JOŠ NEKOLKO MESECI DO PENZIJE I OVI BLESAVI SLOVENACI SU ME VEĆ PROČITALI I POSLE NEMA VIŠE NIŠATA !!!

RAZUMIJEŠ LI TI ???? NIŠTA !!! JEBEM IM MATER KUĆNI BROJ PUTA.

Ako ništa drugo, ovaj Purinoli če me izjebat, majku mu ga na***m, ubit ću mu boga.

In tako naprej do SFRJ, CCCP....he he. Lep pozdrav, Purinoli
anon-189002 sporočil: 57
[#429613] 12.02.09 19:20
Odgovori   +    0
Janković računa na pomoč države??????????
Država je brez ficka.

Edino kar mu bo uspelo, do konca mandata spremeniti bo to, da
bo Ljubljano spremenil v eno velikansko luknjo z namenom, da bo nekoč, tamnekje, udejanjena njegova zamisel.Iluzoionist!
jurijjurij sporočil: 4.944
[#429832] 13.02.09 01:12 · odgovor na: purinoli (#428486)
Odgovori   +    0

purinoli je napisal(a):

 
TISI ALFA PANE VIDIŠGAMA ZATOSI BUTELJ. ZORRO MAMEČ K TEBO SESUL PASINOVI BOD PLESAL LIMBO K TEBO ENTIP NASADU ZA TLELE POUZROČENE BESEDE. LUBLANA ŽE DVELET NI BULANA KMAMO TLELE ZDRAVO KOŠAVO PA DĆAMIJO TUD K BO VIDNA IZ TRST JENAŠ. PAELEKTRA MAZDRAVO BONITIETO PA FUL KAPITALA KNI OD MARKSA ŠE ENGELS NIMANČ ZRAUN TI PA TLELE FOUŠIJO BLEDEŠ PEJD U KIŠTO. NAFTO BOMO ZVRTAL SAM DNARJA NAJDA KRIŽANI PABOMO 5KM VRTAL ULENDAU ZATO STI BUTEL KNEVEŠ NČ.
 
He, he purinoli a se nič ne bojiš, da bo BLEDBLED zahteval tantieme?

PS Ta slog je njegov izum in mojstrovina

Strani: 1 2 3