15 min
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino 1
2 uri
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
2 uri
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
4 ure
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
4 ure
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
8 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
8 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
8 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
8 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
8 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni
8 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
8 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
14 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
14 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
15 ur
Najbolj brani članki danes
17 ur
Viva podkast Atopijski dermatitis: naporna in podcenjena bolezen (PRO)
17 ur
Darko Muženič naj bi jutri odšel z vrha NPU-ja, namesto njega prihaja Borut Franca
23 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
23 ur
Od pandemije do družbe utrujenosti: dosegli smo dobo, v kateri se izgublja človečnost
1 dan
Je britanski premier Starmer vendarle pripravljen odstopiti? 1

Izbrani forum: Moje finance

Izbrana tema: članek Napoved cene goriva: v pričakovanju podražitve

Strani: 1 2 3

0531Zavar sporočil: 2.845
[#3021081] 21.05.23 16:57 · odgovor na: anon-327615 (#3000911)
Odgovori   +    1
[0218PALFI]
Realna cena dizla in bencina je 1 €!!
Celo dosti manj, v državah ki proizvajajo nafto je cena nafte cenejša od vode.
tomi1 sporočil: 20
[#3028803] 09.10.23 08:42 · odgovor na: anon-182066 (#2991209)
Odgovori   +    1
Preberi si kaj od kje, kar ni samo vsakodnevna ameriška porcija neumnih in nekoherentnih laži.

Kdo je začel konflikt in s kakšnim namenom je do danes jasno vsem z vsaj 2 možganskima celicama.

Tu in tam pa še vedno komu ne očitno..
MF-484504 sporočil: 254
[#3039259] 06.04.24 18:01 · odgovor na: 0531Zavar (#2991177)
Odgovori   +    0
Kuga pa je karpet bombing
denac sporočil: 105
[#3043712] 29.06.24 15:57 · odgovor na: 0531Zavar (#3021081)
Odgovori   +    0
[0531Zavar]
> [0218PALFI]
> Realna cena dizla in bencina je 1 €!!

Celo dosti manj, v državah ki proizvajajo nafto je cena nafte cenejša od vode.
Še sprejemljiva cena goriv za nas pa je 1000 litrov goriva za povprečno plačo.
denac sporočil: 105
[#3043713] 29.06.24 16:00 · odgovor na: bigl (#2991092)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: denac 29.06.2024 16:01
[bigl]
Še pred to novico sem tankal zaradi informacije, da je v Nemčiji bencin že po 2 evra. Lep dan.
Tankal sem pred pol ure. Pač prazen tank. Tankam pa vedno do vrha in niti nisem vedel, da se bo cena precej zvišala.
0531Zavar sporočil: 2.845
[#3043741] 30.06.24 19:43 · odgovor na: denac (#3043712)
Odgovori   +    0
[denac]
> [0531Zavar]
> > [0218PALFI]
> > Realna cena dizla in bencina je 1 €!!
>
> Celo dosti manj, v državah ki proizvajajo nafto je cena nafte cenejša od vode.

Še sprejemljiva cena goriv za nas pa je 1000 litrov goriva za povprečno plačo.
Welcome back :)
denac sporočil: 105
[#3043760] 01.07.24 00:35 · odgovor na: 0531Zavar (#3043741)
Odgovori   +    0
[0531Zavar]
> [denac]
> > [0531Zavar]
> > > [0218PALFI]
> > > Realna cena dizla in bencina je 1 €!!
> >
> > Celo dosti manj, v državah ki proizvajajo nafto je cena nafte cenejša od vode.
>
> Še sprejemljiva cena goriv za nas pa je 1000 litrov goriva za povprečno plačo.

Welcome back :)
Hvala! Ampak samo za 3 mesece.
FIN-467473 sporočil: 2.829
[#3050044] 18.10.24 23:38
Odgovori   +    0
Kakšnja je cena Eko Vodika na X.Današnji Dan ?1ooo %Provokacija za vedno.
FIN-467473 sporočil: 2.829
[#3050048] 19.10.24 03:49
Odgovori   +    0
Kdaj bomo lahko Svobodni in bomo Ukinili Svobodno T. I.demokracijo in Bomo končali Socialistične geste -V imenu Ljudstva imamo Vedno večje cene in popolnoma nepotrebne Davke,ker jih baje nekatere Naftne svoje Državljane sploh nimajo.Ironija pri nas je ,da obstaja v Prekmurju mnogo lignita cca manj kot 2 metra pod zemljo,a vlada ne zna in Noče zapreti nedonosnega premogovnika v Soštanju,ker očitno pri nas Demokracije NI.
zlatkozz sporočil: 1
[#3050862] 04.11.24 11:17
Odgovori   +    1
Včeraj sem tankal na Hrvaškem dizel 1,37€.
So oni na kaki drugi mediteranski borzi kot mi?

Strani: 1 2 3


vm-kiva