3 min
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino 1
2 uri
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
2 uri
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
3 ure
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
3 ure
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
7 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
7 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
7 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
7 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
7 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni
7 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
7 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
14 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
14 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
14 ur
Najbolj brani članki danes
16 ur
Viva podkast Atopijski dermatitis: naporna in podcenjena bolezen (PRO)
17 ur
Darko Muženič naj bi jutri odšel z vrha NPU-ja, namesto njega prihaja Borut Franca
22 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
22 ur
Od pandemije do družbe utrujenosti: dosegli smo dobo, v kateri se izgublja človečnost
1 dan
Je britanski premier Starmer vendarle pripravljen odstopiti? 1

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: TLSG

Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 38 39

karlovacko sporočil: 199
[#2885677] 24.11.20 15:43 · odgovor na: (#2885606)
Odgovori   +    2
Tudi jaz, rast pa pričakujem bolj drugo leto, ker bodo rezultati brez planeta brez dna, krepko boljši kot letos.
anon-202157 sporočil: 1
[#2885987] 25.11.20 17:58 · odgovor na: karlovacko (#2885677)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 25.11.20 12:24
To sporočilo je izbrisal avtor (25.11.2020 21:52)
anon-565929 sporočil: 8
[#2888124] 03.12.20 18:14 · odgovor na: Mitjek (#2812204)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 03.12.20 15:35
To sporočilo je izbrisal avtor (08.12.2020 09:00)
anon-565929 sporočil: 8
[#2889027] 07.12.20 11:39 · odgovor na: Mitjek (#2812204)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 07.12.20 09:35
[Mitjek]
​Telekom Slovenije je z borznim članom Interkapital vrijednosni papiri d.o.o sklenil pogodbo za opravljanje storitev vzdrževanja likvidnosti delnice Telekoma Slovenije, d.d.. Storitve po pogodbi se bodo začele izvajati 3. februarja 2020
Evo otkad imamo ove na MM svako toliko po par tisoč komada po bidu i to kao danas, ništa čitavi dan pa u 4 minute 2000 komada u 5 transakcija sve po bidu, sjajno.
anon-565929 sporočil: 8
[#2893684] 22.12.20 13:24 · odgovor na: anon-565929 (#2889027)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 22.12.20 13:13
Evo ostavio naloge skroz nisko i većina ih prošla...sad sam poprilično nakrcan.

Ako bude 3. vala u 2. ili3. mjesecu imam za još jedan dokup i onda uživam :)
mmzmmz123 sporočil: 722
[#2893805] 22.12.20 21:35 · odgovor na: anon-565929 (#2893684)
Odgovori   +    2
[zubatac2]
i onda uživam :)
Upam, da ne boš čakal Godota...
Nikec3 sporočil: 1.203
[#2893920] 23.12.20 15:25 · odgovor na: mmzmmz123 (#2893805)
Odgovori   +    1
Zarečenega kruha se največ poje...

Danes sem kupil manjšo količino delnic TLSG. Še vedno menim, da je Telekom slaba firma, ampak hrati močno podcenjena slaba firma. Večina kazalnikov vrednotenja je med najnižjimi na slovenski borzi, hkrati pa jim letos dobiček ni posebej padel. V dobrem imajo še prodajo Planet TV-ja.
anon-565929 sporočil: 8
[#2893959] 23.12.20 18:42 · odgovor na: Nikec3 (#2893920)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 23.12.20 15:33
Na ovim cijenama dobiti TLSG je prilika jednom u 10 ili 20g.Dovoljno je samo usporediti pokazatelje sa ostalim telekomima, al ok pustimo da vrijeme pokaže tko je bio u pravu...

U jedno sam siguran da prodavač ovako nasilno sigurno ne prodaje svoje vlastite dionice :)
karlovacko sporočil: 199
[#2894969] 29.12.20 16:04 · odgovor na: anon-565929 (#2893959)
Odgovori   +    1
!?
peterw sporočil: 2.141
[#2894971] 29.12.20 16:14 · odgovor na: karlovacko (#2894969)
Odgovori   +    3
[karlovacko]
!?
Zubatac ima kroglo :)
karlovacko sporočil: 199
[#2894983] 29.12.20 16:46 · odgovor na: peterw (#2894971)
Odgovori   +    0
Bravo zubatac! Kako komentirate današnje dogajanje na borzi? :)
anon-372348 sporočil: 115
[#2894994] 29.12.20 17:44 · odgovor na: karlovacko (#2894983)
Odgovori   +    6
[karlovacko]
Bravo zubatac! Kako komentirate današnje dogajanje na borzi? :)
friziranje tečajev pred koncem leta...
Dynisco sporočil: 909
[#2910658] 04.03.21 12:49 · odgovor na: anon-372348 (#2894994)
Odgovori   +    0
A teli so pa spet eno tožbo fasal?!
janez09 sporočil: 16
[#2911422] 08.03.21 09:15 · odgovor na: Dynisco (#2910658)
Odgovori   +    6
t2jev poslovni model.. ce ze poslovanje ni pozitivno pa mal tozis; pa tudi, ce ni upraviceno.
tommek sporočil: 558
[#2918174] 01.04.21 10:35 · odgovor na: janez09 (#2911422)
Odgovori   +    2
Telekom pa cveti, kot rozice zunaj...
kn051 sporočil: 99
[#2922277] 15.04.21 13:56 · odgovor na: tommek (#2918174)
Odgovori   +    0
Kaj mislite do kod lahko gre TLSG....neka okvirna ocena.........
karlovacko sporočil: 199
[#2922278] 15.04.21 14:00 · odgovor na: kn051 (#2922277)
Odgovori   +    1
Od 37 do 67... vse je mogoče.
tommek sporočil: 558
[#2922318] 15.04.21 15:20 · odgovor na: (#2922286)
Odgovori   +    0
Zakaj pa ravno 55?
Zakaj bi prodajal? Ne vidis moznost nadaljnje rasti?
tommek sporočil: 558
[#2922339] 15.04.21 17:01 · odgovor na: (#2922321)
Odgovori   +    0
Nikec, kaj pa tvoje mnenje?
Nikec3 sporočil: 1.203
[#2922426] 15.04.21 21:47 · odgovor na: tommek (#2922339)
Odgovori   +    0
S Telekomom nikoli nisem imel nekih dolgoročnih načrtov, ampak verjetno bom še malo počakal. Imam to srečo, da sem kupil na absolutnem dnu. :)
Nikec3 sporočil: 1.203
[#2924744] 23.04.21 21:42 · odgovor na: Nikec3 (#2922426)
Odgovori   +    5
Še kr solidno 2020 poslovanje.
Kupil sem po 42€, tako da me čaka 9,5% dividenda. Ni slabo.
dani14 sporočil: 6.657
[#2924772] 24.04.21 07:54 · odgovor na: Nikec3 (#2924744)
Odgovori   +    0
transparenten nisi popolnoma nič, samo hvališ se kot nek pobalin :)))) sem pogledal zanazaj po tej temi in videl, kako celo odsvetuješ nakupe, torej si protiindikator. Zlatko za TLSG :D
tommek sporočil: 558
[#2924776] 24.04.21 08:18 · odgovor na: dani14 (#2924772)
Odgovori   +    2
Slabo si pogledal nazaj ;)

Nikec3
[#2893920] 23.12.20 15:25 · odgovor na: mmzmmz123 (#2893805)

Zarečenega kruha se največ poje...

Danes sem kupil manjšo količino delnic TLSG. Še vedno menim, da je Telekom slaba firma, ampak hrati močno podcenjena slaba firma. Večina kazalnikov vrednotenja je med najnižjimi na slovenski borzi, hkrati pa jim letos dobiček ni posebej padel. V dobrem imajo še prodajo Planet TV-ja.
dani14 sporočil: 6.657
[#2924782] 24.04.21 09:08 · odgovor na: tommek (#2924776)
Odgovori   +    4
[tommek]
Slabo si pogledal nazaj ;)

Nikec3
[#2893920] 23.12.20 15:25 · odgovor na: mmzmmz123 (#2893805)

Zarečenega kruha se največ poje...

Danes sem kupil manjšo količino delnic TLSG. Še vedno menim, da je Telekom slaba firma, ampak hrati močno podcenjena slaba firma. Večina kazalnikov vrednotenja je med najnižjimi na slovenski borzi, hkrati pa jim letos dobiček ni posebej padel. V dobrem imajo še prodajo Planet TV-ja.
se posipam s pepelom, nekaj takega sem pričakoval in spregledal.

Čestitke Nikec3 in hvala tommek za popravek :))
primozxy sporočil: 683
[#2924965] 25.04.21 19:56 · odgovor na: Nikec3 (#2924744)
Odgovori   +    0
Jaz pa prodal. Kaj češ nekje izgubiš nekje pridobiš.
tommek sporočil: 558
[#2925763] 29.04.21 12:18 · odgovor na: (#2922286)
Odgovori   +    1
Se malo pa bos lahko prodal. ;)
Nikec3 sporočil: 1.203
[#2925902] 29.04.21 19:03 · odgovor na: (#2925777)
Odgovori   +    3
Prodal. V štirih mesecih sem ustvaril 30,5% donos.

Mi je pa res zabavno, ker če ne bi ti rekel, da boš prodal pri 55€, bi jaz prodal že prej. Zdaj pa sem jaz prodal pri (skoraj) 55€, ti pa prej :))
karlovacko sporočil: 199
[#2926075] 30.04.21 12:50 · odgovor na: Nikec3 (#2925902)
Odgovori   +    1
Bravo obema! Kam pa mislita reinvestirat?
Nikec3 sporočil: 1.203
[#2926084] 30.04.21 13:04 · odgovor na: karlovacko (#2926075)
Odgovori   +    1
Sporočim ko bom.
Fl2017 sporočil: 41
[#2926142] 30.04.21 15:38 · odgovor na: Nikec3 (#2926084)
Odgovori   +    1
A lahko 1 dan prej :)

Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 38 39


vm-qetesh