43 min
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
2 uri
Podatki so najpomembnejše premoženje podjetja – kako jih učinkovito zaščititi? (Oglas)
2 uri
Brez reform ne bo gospodarskega preroda
2 uri
Po Ljubljani vozi 25 novih električnih mercedesov
2 uri
Britanski premier Keir Starmer napovedal odstop
2 uri
Italija Nemčiji odpira vrata v skupni razvoj bojnega letala šeste generacije
2 uri
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino 1
4 ure
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
4 ure
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
6 ur
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
6 ur
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
10 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
10 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
10 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
10 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
10 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni 1
10 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
10 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
16 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
16 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: ZVTG

Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 25

fr3nk222 sporočil: 36
[#2649933] 20.04.17 21:13 · odgovor na: anon-148375 (#2649842)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 20.04.17 17:24
Zanima me vaše mnenje. Ali bo v letošnjem letu po presečnem datumu spet padec delnice do 22-23€ ali se bo obderžal kaj višje?
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2649934] 20.04.17 21:22 · odgovor na: fr3nk222 (#2649933)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: tilenrexi 20.04.2017 21:27
Kdor misli, da pozna odgovor, laže. Padec vsaj za 2,5 EUR, če bo potrjeno na skupščini, potem pa samo bog ve, kaj se bo zgodilo.

Se ti zdi zanimivo po 23 EUR po dividendi?
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2649942] 20.04.17 22:47 · odgovor na: (#2649941)
Odgovori   +    2
Ko bi le, ker vsi ostali pogoji se namreč izboljšujejo. V kolikor bi dobili cene, kot smo jih imeli v času KDD razprodaje, bo to precej dober nakup.
fr3nk222 sporočil: 36
[#2653091] 15.05.17 10:25 · odgovor na: tilenrexi (#2649942)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 15.05.17 10:24
Mislim da bo letos padec podoben lanskemu, edino kar mislim da se bo tečaj hitreje popravil
na cca 27€
anon-109659 sporočil: 124
[#2653206] 15.05.17 21:51 · odgovor na: fr3nk222 (#2653091)
Odgovori   +    0
Zanima me kdaj je presečni datum glede dividend za delnice ZVTG? 30.5.2017 je skupščina, a to pol pomeni 2 dni od tega datuma?
Ker na njihovi strani je napisano, da je prvi trgovalni dan brez upravičenosti do dividende 14.6.2017, zato mi to ni najbolj jasno.

A se splača kupit ZVTG samo zaradi dobrih dividend?
Mitjek sporočil: 638
[#2653596] 17.05.17 20:42 · odgovor na: anon-109659 (#2653206)
Odgovori   +    1
anon-109659 sporočil: 124
[#2653618] 17.05.17 23:28 · odgovor na: Mitjek (#2653596)
Odgovori   +    0
Vse, hvala
anon-148375 sporočil: 136
[#2653640] 18.05.17 08:32 · odgovor na: Mitjek (#2653596)
Odgovori   +    0
In jutri objava rezultatov za jan - mar. 2017.
anon-148375 sporočil: 136
[#2654011] 19.05.17 14:52 · odgovor na: anon-148375 (#2653640)
Odgovori   +    0
Nerevidirano poročilo za prvo trimesečje 2017:
seonet.ljse.si/?doc=...c_id=63002
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2658631] 14.06.17 09:43 · odgovor na: (#2654037)
Odgovori   +    1
Latest Dividend
€2.50 (06/16/17)
Ex-Dividend Date
06/14/17
peterw sporočil: 2.141
[#2658635] 14.06.17 09:51 · odgovor na: tilenrexi (#2658631)
Odgovori   +    1
[tilenrexi]
Latest Dividend
€2.50 (06/16/17)
Ex-Dividend Date
06/14/17
Do petka bo denar :)
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2658729] 14.06.17 17:54 · odgovor na: peterw (#2658635)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: tilenrexi 14.06.2017 17:54
Boš reinvestiral dividende? Kam? :)
peterw sporočil: 2.141
[#2658759] 14.06.17 21:32 · odgovor na: tilenrexi (#2658729)
Odgovori   +    0
[tilenrexi]
Boš reinvestiral dividende? Kam?
Bom pocakal na nizji tecaj. Konec poletja se mi zdi najugodnejsi cas za vstop :) glede na mrtvilo, ki prihaja
Pa ti?
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2658761] 14.06.17 21:43 · odgovor na: peterw (#2658759)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: tilenrexi 14.06.2017 21:43
Pocakal bom na vse LJSE dividende, potem pa bomo videli. Zagotovo bom reinvestiral. :)
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2658884] 15.06.17 13:23 · odgovor na: peterw (#2658759)
Odgovori   +    0
[peterw]
> [tilenrexi]
> Boš reinvestiral dividende? Kam?

Bom pocakal na nizji tecaj. Konec poletja se mi zdi najugodnejsi cas za vstop :) glede na mrtvilo, ki prihaja
Pa ti?
Zgleda da ti ne bo treba čakat konca poletja..
ZVTG -8,79% 24,90 14.06.17

Ali kdo ve kaj se dogaja ?
peterw sporočil: 2.141
[#2658900] 15.06.17 14:02 · odgovor na: anon-204390 (#2658884)
Odgovori   +    0
Zgleda da ti ne bo treba čakat konca poletja..
ZVTG -8,79% 24,90 14.06.17

Ali kdo ve kaj se dogaja ?
Ex divid. date
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2659238] 16.06.17 19:18 · odgovor na: peterw (#2658635)
Odgovori   +    0
Denar je na računu. :)
Nikec3 sporočil: 1.203
[#2659245] 16.06.17 20:29 · odgovor na: tilenrexi (#2659238)
Odgovori   +    0
Ima se može se. :D
peterw sporočil: 2.141
[#2659250] 16.06.17 20:52 · odgovor na: tilenrexi (#2659238)
Odgovori   +    0
[tilenrexi]
Denar je na računu. :)
Alta... Še nič! Čeprav mi je njihova prijazna računovodkinja rekla, da bo danes!
anon-148375 sporočil: 136
[#2659541] 19.06.17 13:56 · odgovor na: peterw (#2659250)
Odgovori   +    3
In zakaj hudiča je potrebno plačati provizijo za prejem dividend od bruto zneska?
Ja, saj vem, ker je "moj" bruto znesek, ki ga pa potem četrtino velikodušno podarim državi.
Živela Slovenija!
anon-324385 sporočil: 71
[#2659806] 20.06.17 16:06 · odgovor na: peterw (#2659250)
Odgovori   +    2
čas vnosa: 20.06.17 14:02
Danes sem dobil nakazano in pri banki prijaznih ljudi so mi zaračunali 4,6 € stroškov za 15 ooo bruto dividend.
anon-148375 sporočil: 136
[#2659851] 20.06.17 20:46 · odgovor na: anon-324385 (#2659806)
Odgovori   +    0
In meni 20 evrov (Ilirika) za 1750€ bruto.
anon-181453 sporočil: 57
[#2659923] 21.06.17 12:00 · odgovor na: anon-148375 (#2659851)
Odgovori   +    0
Kdo ve, od kod toliko prometa danes?
tommek sporočil: 558
[#2659945] 21.06.17 13:06 · odgovor na: anon-181453 (#2659923)
Odgovori   +    3
Tilenrexi je dividende vnovcu (:
anon-324385 sporočil: 71
[#2668046] 18.08.17 16:55 · odgovor na: tilenrexi (#2647311)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 18.08.17 11:12
Kakšen komentar na polletne rezultate?
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2668062] 18.08.17 20:32 · odgovor na: anon-324385 (#2668046)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: tilenrexi 18.08.2017 20:38
Avtopilot, če mene vprašaš. Obrestne mere grejo počasi gor in visoka gospodarska rast na trgih, kjer največ prodajo. Veliko stvari trenutno ne more iti narobe in posledično so tudi rezultati dobri.

Zavarovalnice so outperformerji tudi na drugih trgih.

Allianz, Axa, Generalli, ...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2668111] 19.08.17 13:18 · odgovor na: tilenrexi (#2668062)
Odgovori   +    0
[tilenrexi]
Avtopilot, če mene vprašaš. Obrestne mere grejo počasi gor in visoka gospodarska rast na trgih, kjer največ prodajo. Veliko stvari trenutno ne more iti narobe in posledično so tudi rezultati dobri.

Zavarovalnice so outperformerji tudi na drugih trgih.

Allianz, Axa, Generalli, ...
A malo bolj se pa ne moreš potruditi ? Kje so v primerjavi z ostalimi ipd.. Kaj pa natolcevanja Financ ? To ti je seveda jasno, da Ob narascanju premij, je zaradi vecanja rezervacij tezko izkazati visji dobicek....
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2670031] 29.08.17 19:16 · odgovor na: anon-204390 (#2668111)
Odgovori   +    0
ALTA UPGRADE

HOLD ---> BUY

12M Target price: 30.7 EUR

www.alta.si/Data/Doc...v_1H17.pdf
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2670120] 30.08.17 12:14 · odgovor na: tilenrexi (#2670031)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: tilenrexi 30.08.2017 12:14
30.8.2017
Ljubljanska borza d.d.
Posli s svežnji

ZVTG ZAVAROVALNICA TRIGLAV 27,5000 27,5000 0,74 27.084 1


___________


0,74 mio eur @ 27.5 EUR / lot
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2671600] 07.09.17 11:40 · odgovor na: tilenrexi (#2670120)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: tilenrexi 07.09.2017 11:49
Morebiten zaključek z dobrim volumnom nad 27.75 EUR bi pomenil ZELO pozitiven znak za razvoj tečaja v prihodnje.

Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 25


vm-kiva