Izbrani forum: Glavni forum
Izbrana tema: članek Elon Musk: človek, ki želi kolonizirati Mars
Strani: 1
sporočil: 2.845
Po mojem ni bilo najboljše, da bi šel Musk prvi na Mars ;)
fun fact:
Čedalje več teorij poslušam, da je misija na Mars one way mission.
Eno so trenutne tehnične omejitve cele zgodbe, ki jih še niso rešili, a tudi človeško telo bojda poti nazaj ne bi več preživelo, sploh če bi človek nekaj časa bival na Marsu.
fun fact:
Čedalje več teorij poslušam, da je misija na Mars one way mission.
Eno so trenutne tehnične omejitve cele zgodbe, ki jih še niso rešili, a tudi človeško telo bojda poti nazaj ne bi več preživelo, sploh če bi človek nekaj časa bival na Marsu.
sporočil: 6.609
Če bi že odšel na Mars bi bilo prepozno.
Sicer pa bolje pozno, kot nikoli.
Upam, da gre čimprej.
Glede tistih milijard so pa številke na papirju.
Lahko se vsak čas spremenijo.
Sicer pa bolje pozno, kot nikoli.
Upam, da gre čimprej.
Glede tistih milijard so pa številke na papirju.
Lahko se vsak čas spremenijo.
Strani: 1
