Zasebnost

Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: članek Posestvo Jankovićev vsaj stokrat dražje

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Glavni forum (61)

Strani: 1

anon-92151 sporočil: 925
[#239228] 24.04.08 08:34
Odgovori   +    0
Nič me ne čudi, da izkorišča župan MOL za lastno bogatenje. Je že pri Mercatorju bilo tako.
Naj Finance nadaljujejo s tem odkrivanjem, ker bomo volilci bolje vedeli kakšni so pravi motivi pri kandidiranju.
anon-105964 sporočil: 25
[#239243] 24.04.08 08:54
Odgovori   +    1
Pa kaj je z vami ljudje, a ste normalni?! Res se sprasujem a je to normalno pri nas al ste nekateri preprosto nenormalni? Vedno znova potrdite da se prekleto velja tista: Ce fovzija bi gorela, bi bila v ognju cela... hej Slovenijaaaaa

Ja jebemu mater, zdaj ste vsi frustriranci tako pametni, kaj pa niste sami kupovali nezazidljivih parcel, a vam je Zoki to branil? 10 let nazaj bi lahko vsak kupil, zdaj boste rekli da je sel k slogarci, ki mu je rekla Zoko, kupi ti onu zemlju oko Rakove jelse, sine omastices si brkove. Prokleti debili, ce ste sami nesposobni ni treba pljuvati po vsakemu. Ko vam pa drugi ocitno kradejo vsak dan pred nosom je pa vse kul. Ah nic hudega, oni so ĐejĐejevci, oni lahko. Sej so prej Drnovškovi, pa Ropovi tovariši tut kradli. Ne Zoki pa ne sme razvijat Ljubljano in ja edino pametno, da si še on mal omasti brkove in ne tako očitno kot ostala slovenska "elita" s krajo davkoplacevalskega denarja. Ob njemu bodo zasluzili se vsi drugi, ki so imeli toliko pameti in kupili podobne parcele namesto da se zdaj kurcijo po internetu. Hvala bogu da se LJ razvija, bo mogoce kdaj postala kaj vec kot najvecja slovenska vas. Le tako naprej Zoki.
novica sporočil: 5.397
[#239267] 24.04.08 09:22 · odgovor na: anon-105964 (#239243)
Odgovori   +    3
a ti resno verjameš, da je zoki kupil tisto zemljo od mlekarn tako kot bi jo kupila jaz in ti, s svojim denarjem? ali mogoče pozabljaš, da je bil zoki takrat šef mercatorja, ki je bil največji kupec od ljubljanskih mlekarn (državne firme, ki je že dolgo časa v buli)? jaz in ti proti direktorju mlekarn kot argument za ugodno prodajo kmetijske zemlje ob obvoznici gotovo ne bi mogla uporabiti tako trdnega argumenta kot je premik jogurtov na najbolj nedostopno polico v frižiderju ali možnost, da bi pozabila par palet čokoladnega mleka zunaj na soncu namesto, da bi ga pripeljala na vidno mesto v trgovini...torej, zanimivo bi bilo od nekdanjega šefa mlekarn slišati, kolk denarja je v resnici dobil za tisto zemljo in koliko je bilo v oblikah takšnih in drugačnih "kompenzacij".
novica
anon-57229 sporočil: 54
[#240075] 25.04.08 19:52
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-57229 25.04.2008 19:52
Zaradi česa se razburjate nekateri ... Če je Janković zaradi te parcele kandidiral sem jaz papež. Tole je konec koncev le drobiž, čeprav se mogoče nekaterim tukaj ne zdi tako.
anon-17372 sporočil: 6.680
[#240088] 25.04.08 20:25 · odgovor na: anon-57229 (#240075)
Odgovori   +    0

MiniImp je napisal(a):
Zaradi česa se razburjate nekateri ... Če je Janković zaradi te parcele kandidiral sem jaz papež. Tole je konec koncev le drobiž, čeprav se mogoče nekaterim tukaj ne zdi tako.

gre za princip.
bozga sporočil: 6.303
[#240478] 28.04.08 08:20
Odgovori   +    0
No jaz temu, da bo kv.m. stanovanja v Ljubljani stal 1.800 EUR enostavno ne verjamem: ali pa bo narejeno tako, da boš po metru moral vanj vložiti še 500 EUR, da bo sploh primerno za bivanje. Dokler se vse proda po 3.000 EUR in več ni nihče od investitorjev tako nor, da bo delal za 1.800 EUR. Po mojem so cene stanovanj v Ljubljani prenapihnjene nekje vmes med evropskimi extremi: morda je 15-20% prenapihnjenost kar realna, kar pomeni ceno bližje 2400 EUR kot 1.800 EUR.

Strani: 1