Zasebnost

Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Real Estate

Strani: 1

anon-9013 sporočil: 5.146
[#114749] 14.08.07 22:59
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-9013 14.08.2007 23:00
YAHOO FINANCE: Neighborhoods of Cleveland 44105 were once filled with Eastern European immigrants and their descendents. Residents worked in nearby woolen factories and steel mills.

Today it's a mixed-race area with lower than average income, higher than average unemployment and a large stock of older, single-family homes. Many of them sell for less than $100,000, some for under $30,000.



Slabo kaže tem našim izseljencem.  Životarijo v hišah za 50kU$. Mar bi ostali doma in se kasneje vključili v Kučanovo bando. Potem bi lahko preko Financ prodajali hiše, ki so vredne manj od 220k€ po 1500k€.

Enfrice.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#114782] 15.08.07 09:26 · odgovor na: anon-9013 (#114749)
Odgovori   +    0

enfrice je napisal(a):
YAHOO FINANCE: Neighborhoods of Cleveland 44105 were once filled with Eastern European immigrants and their descendents. Residents worked in nearby woolen factories and steel mills.

Today it's a mixed-race area with lower than average income, higher than average unemployment and a large stock of older, single-family homes. Many of them sell for less than $100,000, some for under $30,000.



Slabo kaže tem našim izseljencem. Životarijo v hišah za 50kU$. Mar bi ostali doma in se kasneje vključili v Kučanovo bando. Potem bi lahko preko Financ prodajali hiše, ki so vredne manj od 220k€ po 1500k€.

Enfrice.

American dream..
anon-9013 sporočil: 5.146
[#114803] 15.08.07 11:53 · odgovor na: anon-9939 (#114782)
Odgovori   +    0
Izgleda, da našim kmetavzerjem tudi Amerika ne pomaga. Enkrat kemtavzer, vedno kmetavzer. Ni čudno, da se je potem članstvo v Kučanovi bandi večini zdelo naravno stanje stvari.
 
Po mojem se je tem ljudem v njihovi možganski tekočini nabralo kar nekaj gnojnice in dokler se v Sloveniji vsaj vsi socialni transferji popolnoma ne ukinejo, gnojnica ne bo kristalizirala iz njihove možganske tekočine. Doseganje tovrstne kristalizacije pa se mi zdi nujno, saj bi potem ti ljudje bili defektni le na posameznih mestih v svoji pameti, ne pa več po celotni pameti, kot so sedaj in bi tako veliko lažje razumeli fašistično naravo Kučanove bande. Tako bi Kučan brez dvoma izgubil svoj bonne mine au mauvais jeu in se morda celo spomnil, da še vedno velja še starejši izrek bonis nocet qui pepercit malis.

Enfrice. 
anon-9939 sporočil: 17.846
[#114805] 15.08.07 12:00 · odgovor na: anon-9013 (#114803)
Odgovori   +    0

enfrice je napisal(a):
Izgleda, da našim kmetavzerjem tudi Amerika ne pomaga. Enkrat kemtavzer, vedno kmetavzer. Ni čudno, da se je potem članstvo v Kučanovi bandi večini zdelo naravno stanje stvari.

Po mojem se je tem ljudem v njihovi možganski tekočini nabralo kar nekaj gnojnice in dokler se v Sloveniji vsaj vsi socialni transferji popolnoma ne ukinejo, gnojnica ne bo kristalizirala iz njihove možganske tekočine. Doseganje tovrstne kristalizacije pa se mi zdi nujno, saj bi potem ti ljudje bili defektni le na posameznih mestih v svoji pameti, ne pa več po celotni pameti, kot so sedaj in bi tako veliko lažje razumeli fašistično naravo Kučanove bande. Tako bi Kučan brez dvoma izgubil svoj bonne mine au mauvais jeu in se morda celo spomnil, da še vedno velja še starejši izrek bonis nocet qui pepercit malis.

Enfrice.

Enfrice, za take kot si ti so včasih uporabljali ostrakizem. Izgon za 10 let, pa je. Dokler se ti možgani ne zbistrijo ali dokončno sesirijo, ker skisani zagotovo so.

V Kučana si preprosto zaljubljen, saj druge razlage ni, da se ti pojavlja v (skoraj) vsakem prispevku. Te Kučan ovo, te Kučan ono. Mar je teško oceniti razmere 1) tukaj in 2) zdaj? Dej, bodi faca in naredi politično stranko in se loti Kučana fair-&-square v odprtem političnem boju, če imaš tri čiste.

Drugače pa vsa čast, če uspeš zase zaslužiti dovolj in še več. Kaj ti potem še manjka?
anon-9013 sporočil: 5.146
[#114808] 15.08.07 12:11 · odgovor na: anon-9939 (#114805)
Odgovori   +    0
Manjkata mi samo dve stvari. Prvič to, da celota, ki jo tukaj vidim, že dolgo ne gre naprej tako kot bi lahko šla in drugič, da so tisti, ki so za ta zastoj odgovorni in krivi še vedno v poziciji, da zastoj negujejo in ga še povečujejo. Imena so zgolj slučajna, štejejo samo dejanja.

Enfrice. 
anon-521 sporočil: 5.625
[#114833] 15.08.07 15:51 · odgovor na: anon-9013 (#114808)
Odgovori   +    0

enfrice je napisal(a):
Manjkata mi samo dve stvari. Prvič to, da celota, ki jo tukaj vidim, že dolgo ne gre naprej tako kot bi lahko šla in drugič, da so tisti, ki so za ta zastoj odgovorni in krivi še vedno v poziciji, da zastoj negujejo in ga še povečujejo. Imena so zgolj slučajna, štejejo samo dejanja.

Enfrice. 
 
bo treba pač s trebuhom za kruhom... res pa je, da je lažje nergati iz blatnega dola.
anon-9013 sporočil: 5.146
[#114849] 15.08.07 18:00 · odgovor na: anon-521 (#114833)
Odgovori   +    0
Pred leti bi bilo nemara res treba tako narediti, danes pa kruh prileti kar po wireless. Dol pa je blaten le toliko, kolikor ima kdo blata na sebi in kolikor ga vidi na drugih, za katere pa se mu v resnici seveda jebe, saj niso tehnični analitiki...Po mojem bodo na Marsu odkrili mikrobe v ledu.

Enfrice.
0227Lu1 sporočil: 286
[#114867] 15.08.07 21:09 · odgovor na: anon-9939 (#114805)
Odgovori   +    0

0219K21 je napisal(a):


Enfrice, za take kot si ti so včasih uporabljali ostrakizem. Izgon za 10 let, pa je. Dokler se ti možgani ne zbistrijo ali dokončno sesirijo, ker skisani zagotovo so.

V Kučana si preprosto zaljubljen, saj druge razlage ni, da se ti pojavlja v (skoraj) vsakem prispevku. Te Kučan ovo, te Kučan ono. Mar je teško oceniti razmere 1) tukaj in 2) zdaj? Dej, bodi faca in naredi politično stranko in se loti Kučana fair-&-square v odprtem političnem boju, če imaš tri čiste.

Drugače pa vsa čast, če uspeš zase zaslužiti dovolj in še več. Kaj ti potem še manjka?

Pozdrav, Enfrice nekoc sem te že vprašal, če si morda Bavčar, zdaj pa razmišljam, kaj če nisi Ti Kučan?
in preizkušaš forumaše, za boljše politične korake v prihodnosti
LP
anon-9013 sporočil: 5.146
[#114874] 15.08.07 21:41 · odgovor na: 0227Lu1 (#114867)
Odgovori   +    0
Imaš prav. Vse to skupaj je v bistvu samo test za privrženost Udbomafiji. Kdor se izkaže za labavega , ga takoj prečrtam z rdečo tinto. Tako sem do sedaj z rdečo tinto prečrtal že skoraj vse rdeče direktorje. Pribeležil sem jih na pasjih procesijah s plavim kemikom (najprej smo javno postrojili ovce, potem ko smo bili sami, pa smo na njih vedno izvedli še wireless lastninski fuk, to je, ne a bi ovca čutila, smo izjebali njeno lastnino in jo preselili na račun rdečega direktorja), sedaj pa jih črtam z rdečo tinto. Rabim pa kar tisto barvo, ki Financam ostne, ko časnik pleskajo v rdeče in roza. Belo so Finance dobile pri domobrancih, rdečo pa jim je dala Partija. Najprej je torej rdeča barva pričela ostajati Partiji, ta jo je dala Financam in sedaj pa še Financam ostaja. Zato mi jo včasih malo vrnejo, da utegnem vse labave in pribeležene v Udbomafijo promptno prečrtati. Najslabše je v takih razmerah ostati suh, to je, brez rdeče barve. Situacija je namreč pri meni povsem drugačna kot je bila pri Berlinguerju. On je imel na razpolago še ogromno rdeče barve, vendar pa je bil, drugače od mene, ugotovil, da z njo ni vredno več pleskati in ga je v šusu pobralo. Zato jaz poberem vso rdečo barvo, kar jo vidim.

Enfrice.
anon-6533 sporočil: 5.777
[#114876] 15.08.07 21:56 · odgovor na: 0227Lu1 (#114867)
Odgovori   +    0

0227Lu1 je napisal(a):


Pozdrav, Enfrice nekoc sem te že vprašal, če si morda Bavčar, zdaj pa razmišljam, kaj če nisi Ti Kučan ?
in preizkušaš forumaše, za boljše politične korake v prihodnosti
LP

Maestro, slab si ti analitik. Od Kučana ima le poverilno pismo. By the way, se ti zdi, da bi kučan bil sposoben napisati vsaj en odstavek tako, kot ga Enfrice?
anon-6533 sporočil: 5.777
[#114878] 15.08.07 22:05 · odgovor na: 0227Lu1 (#114867)
Odgovori   +    0

0227Lu1 je napisal(a):


Pozdrav, Enfrice nekoc sem te že vprašal, če si morda Bavčar, zdaj pa razmišljam, kaj če nisi Ti Kučan ?
in preizkušaš forumaše, za boljše politične korake v prihodnosti
LP
pa še to. Poglej si malo history in boš nekje prebral, da je cca. 42 krat prebral Karamazove? Za stezosledce pomemben podatek.

Strani: 1