Zasebnost

Strani: 1

anon-13524 sporočil: 315
[#107356] 24.07.07 08:59
Odgovori   +    0
Banda, kupce pa nategujejo in jim ne dajo niti centa odškodnine, za njihova razdrapana, na hitro vkup zmetana stanovanja, ki dobesedno pokajo na vseh koncih.

Raje Čeferinu mastne denarje. Pfff, pa kaka je to država???
anon-87042 sporočil: 68
[#107377] 24.07.07 09:31
Odgovori   +    0
Mal denarja, mal muske!!! Mislim na stanovanja!
0329Borze sporočil: 154
[#107378] 24.07.07 09:35
Odgovori   +    0
Nehajo naj deliti stanovanja priviligirancem in raje gradijo najemniška stanovanja za socialno šibkejše sloje družbe.
anon-127178 sporočil: 12
[#107465] 24.07.07 13:10
Odgovori   +    0
Je lepo povedal Stalin da so odvetniki največji paraziti družbe!
XLJUB5 sporočil: 183
[#107474] 24.07.07 13:41
Odgovori   +    0
Me ne čudi. Ste bili kdaj v prostorih Stanovanjskega sklada.....? Kar slabo mi je postalo - javni zavod, ki skrbi za resevanje stanovanjskega problema socialno šibkejših, se kopa v marmorju, steklu in lesu z intarzijami.
In izjave Pirca zaradi očitkov glede slabe izvedbe stanovanj....."komur kaj ni všeč, naj vrne, je vrsta dolga" "Če letiš z nizkoproračunskih letalskim prevoznikom, ne pričakuješ stevardese, na cilj pa tudi prideš"
Cinizem na potenco.
anon-13524 sporočil: 315
[#107547] 24.07.07 17:25
Odgovori   +    0
Močno mi gre na jetra to metanje polen pod noge, v stilu vrsta je dolga, za malo denarja malo muzike itd.

1. Stanovanja sploh niso poceni! Oglašujejo eno ceno, ampak k tej ceni ti POSEBEJ zaračunajo parkirne prostore, kleti, tudi prostor okoli bajte, če je treba. In potem se cena močno dvigne. Še vedno se je treba zapufat za celo življenje, če ga hočeš kupit.

2. Plačali smo ceno, ki so jo sami določili, nisem je določal jaz. A zdaj naj me bo pa sram zaradi tega. Moja pogodbena obveznost je, da plačam postavljeno ceno, Pirčeva obveznost je, da mi naredi BREZHIBNO stanovanje. Ni treba, da ma zlate kljuke, ni treba da ima concierga (potrčkota) pred liftom, ni treba, da je noter marmor in parket z intarzijo. Mora pa biti hiša kolikor toliko izolirana, stene ne smejo pokati, ploščice ne smejo odpadati, noter ne sme biti poplave, v garaži ne sme biti jezera in podobno! Kje piše, da ima lahko cenejši izdelek napako? Lahko je manj kvaliteten, ampak vseeno brez napak ob predvideni uporabi. Vsaj ob nakupu, presneto!
Drugače pa naj postavijo cenik, kot pri avtih: stanovanje brez zamakanja - doplačilo 50.000 evrov, primerna izolacija - doplačilo 20.000 evrov, nerazpokane stene za samo 10.000 evrov dodatka in samo za vas do konca septembra posebna akcija - rolete za samo 1000 evrov! Bomo vsaj vedeli pri čem smo.

3. Če bi vedel, kak obup so skladova stanovanja, bi raje ostal podnajemnik. Ne pa, da mi je tako pirc pobral denar in zdravje, potem pa še razglaša okoli, da naj bom srečen, saj mi je tako ali tako vse podarjeno. Denar za odvetnike naj raje nameni za nadzornike na gradbiščih, da bo delano vsaj po minimalnih standardih, za božjo voljo.

Sklep: to, kar dela sklad ne služi nikomur. Tisti, ki na razpisu ne dobijo stanovanja, so nevoščljivi tistim, ki so ga dobili. Tisti, ki si ne morejo privoščiti "niti" stanovanj po skladovi ceni (še enkrat, sploh ni toliko nižja, ko vse preračunaš! - vštejte tudi stroške popravil, ki so potrebna še leta, skladovi izvajalci seveda ne popravijo skoraj nič), so nevoščljivi tistim, ki si jih lahko privoščimo (ja seveda, zapufani do smrti). In tisti, ki smo končno "dobili skladova stanovanja zastonj", smo nevoščljivi tistim, ki jih niso, ker njim ni treba skozi vse naše kalvarije plavat.

Še enkrat, pirc naj neha slepit narod z nizko ceno, dokler bo kvaliteta nikakva. Jaz znam tudi prodat napol podrto bajto skoraj zastonj (ali napol zgrajeno, če hočete).
prerok sporočil: 3.248
[#107595] 24.07.07 22:09
Odgovori   +    0
2,4k/mesec? Ne me j.... Za ta denar Čeferin tut s pojstle ne vstane. Fantje Financarji, dejte zvohat kakšno storitev opravi Čeferin za ta denar. Let me guess - en odgovor na tožbo na mesec?
anon-93503 sporočil: 7
[#107645] 25.07.07 07:26
Odgovori   +    0
Manja, a je mogoče sklad tudi "dolžan" objaviti spisek dobitnikov stanovanj na razpisih? Bi bilo zanimivo videti koliko je privatnikov!
XLJUB5 sporočil: 183
[#107666] 25.07.07 08:36 · odgovor na: anon-93503 (#107645)
Odgovori   +    0

razzar je napisal(a):
Manja, a je mogoče sklad tudi "dolžan" objaviti spisek dobitnikov stanovanj na razpisih? Bi bilo zanimivo videti koliko je privatnikov!
To bi bilo zanimivo branje. V Tacenskih blokih je vsaj tretjina stanovanj praznih, saj so kupljena kot naložba, tudi npr. za vnuke. Empirično ugotovljeno.
anon-23307 sporočil: 582
[#107696] 25.07.07 09:27 · odgovor na: XLJUB5 (#107666)
Odgovori   +    0

XLJUB5 je napisal(a):

To bi bilo zanimivo branje. V Tacenskih blokih je vsaj tretjina stanovanj praznih, saj so kupljena kot naložba, tudi npr. za vnuke. Empirično ugotovljeno.

In ne samo zanimivo. Tudi bolj transparentno. Bi lahko vsak svoje pogoje primerjal s pogoji izbranega.

Strani: 1