19 min
Podatki so najpomembnejše premoženje podjetja – kako jih učinkovito zaščititi? (Oglas)
27 min
Brez reform ne bo gospodarskega preroda
28 min
Po Ljubljani vozi 25 novih električnih mercedesov
35 min
Britanski premier Keir Starmer napovedal odstop
37 min
Italija Nemčiji odpira vrata v skupni razvoj bojnega letala šeste generacije
56 min
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino 1
3 ure
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
3 ure
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
4 ure
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
4 ure
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
8 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
8 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
8 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
8 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
8 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni 1
8 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
8 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
15 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
15 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
15 ur
Najbolj brani članki danes

Izbrani forum: Moje finance

Izbrana tema: članek Napoved cene goriva: v pričakovanju podražitve

Strani: 1 2 3

0531Zavar sporočil: 2.845
[#3021081] 21.05.23 16:57 · odgovor na: anon-327615 (#3000911)
Odgovori   +    1
[0218PALFI]
Realna cena dizla in bencina je 1 €!!
Celo dosti manj, v državah ki proizvajajo nafto je cena nafte cenejša od vode.
tomi1 sporočil: 20
[#3028803] 09.10.23 08:42 · odgovor na: anon-182066 (#2991209)
Odgovori   +    1
Preberi si kaj od kje, kar ni samo vsakodnevna ameriška porcija neumnih in nekoherentnih laži.

Kdo je začel konflikt in s kakšnim namenom je do danes jasno vsem z vsaj 2 možganskima celicama.

Tu in tam pa še vedno komu ne očitno..
MF-484504 sporočil: 254
[#3039259] 06.04.24 18:01 · odgovor na: 0531Zavar (#2991177)
Odgovori   +    0
Kuga pa je karpet bombing
denac sporočil: 105
[#3043712] 29.06.24 15:57 · odgovor na: 0531Zavar (#3021081)
Odgovori   +    0
[0531Zavar]
> [0218PALFI]
> Realna cena dizla in bencina je 1 €!!

Celo dosti manj, v državah ki proizvajajo nafto je cena nafte cenejša od vode.
Še sprejemljiva cena goriv za nas pa je 1000 litrov goriva za povprečno plačo.
denac sporočil: 105
[#3043713] 29.06.24 16:00 · odgovor na: bigl (#2991092)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: denac 29.06.2024 16:01
[bigl]
Še pred to novico sem tankal zaradi informacije, da je v Nemčiji bencin že po 2 evra. Lep dan.
Tankal sem pred pol ure. Pač prazen tank. Tankam pa vedno do vrha in niti nisem vedel, da se bo cena precej zvišala.
0531Zavar sporočil: 2.845
[#3043741] 30.06.24 19:43 · odgovor na: denac (#3043712)
Odgovori   +    0
[denac]
> [0531Zavar]
> > [0218PALFI]
> > Realna cena dizla in bencina je 1 €!!
>
> Celo dosti manj, v državah ki proizvajajo nafto je cena nafte cenejša od vode.

Še sprejemljiva cena goriv za nas pa je 1000 litrov goriva za povprečno plačo.
Welcome back :)
denac sporočil: 105
[#3043760] 01.07.24 00:35 · odgovor na: 0531Zavar (#3043741)
Odgovori   +    0
[0531Zavar]
> [denac]
> > [0531Zavar]
> > > [0218PALFI]
> > > Realna cena dizla in bencina je 1 €!!
> >
> > Celo dosti manj, v državah ki proizvajajo nafto je cena nafte cenejša od vode.
>
> Še sprejemljiva cena goriv za nas pa je 1000 litrov goriva za povprečno plačo.

Welcome back :)
Hvala! Ampak samo za 3 mesece.
FIN-467473 sporočil: 2.829
[#3050044] 18.10.24 23:38
Odgovori   +    0
Kakšnja je cena Eko Vodika na X.Današnji Dan ?1ooo %Provokacija za vedno.
FIN-467473 sporočil: 2.829
[#3050048] 19.10.24 03:49
Odgovori   +    0
Kdaj bomo lahko Svobodni in bomo Ukinili Svobodno T. I.demokracijo in Bomo končali Socialistične geste -V imenu Ljudstva imamo Vedno večje cene in popolnoma nepotrebne Davke,ker jih baje nekatere Naftne svoje Državljane sploh nimajo.Ironija pri nas je ,da obstaja v Prekmurju mnogo lignita cca manj kot 2 metra pod zemljo,a vlada ne zna in Noče zapreti nedonosnega premogovnika v Soštanju,ker očitno pri nas Demokracije NI.
zlatkozz sporočil: 1
[#3050862] 04.11.24 11:17
Odgovori   +    1
Včeraj sem tankal na Hrvaškem dizel 1,37€.
So oni na kaki drugi mediteranski borzi kot mi?

Strani: 1 2 3


vm-kiva