18 sek
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino 1
2 uri
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
2 uri
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
3 ure
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
3 ure
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
7 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
7 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
7 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
7 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
7 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni
7 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
7 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
14 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
14 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
14 ur
Najbolj brani članki danes
16 ur
Viva podkast Atopijski dermatitis: naporna in podcenjena bolezen (PRO)
17 ur
Darko Muženič naj bi jutri odšel z vrha NPU-ja, namesto njega prihaja Borut Franca
22 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
22 ur
Od pandemije do družbe utrujenosti: dosegli smo dobo, v kateri se izgublja človečnost
1 dan
Je britanski premier Starmer vendarle pripravljen odstopiti? 1

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Bad request

Strani: 1

mimoidoci sporočil: 6.497
[#3045580] 04.08.24 13:27
Odgovori   +    0
Blokiran dostop do Financ.

Your browser sent a request that this server could not understand.
Size of request header field exceeds server limit.

Zakaj po nekajdnevni normalni rabi in ravno sredi dopusta?

Android14, Samsung Galaxy24+, resetiran nekajkrat, pisem iz zeninega, kjer je vse ok.
odvisnik sporočil: 4.569
[#3045584] 04.08.24 13:53 · odgovor na: mimoidoci (#3045580)
Odgovori   +    0
mimoidoci sporočil: 6.066

Zaradi cifre :)
Meni tudi nekaj stalno zaj. na telefonu in mi po določeni dolžini besedila le to začne utripat in se "mešat ".

Ne niso krive "substance" :)
Telefon je pa star huawei.
mimoidoci sporočil: 6.497
[#3045591] 04.08.24 15:59 · odgovor na: odvisnik (#3045584)
Odgovori   +    0
[odvisnik]
mimoidoci sporočil: 6.066

Zaradi cifre :)
Meni tudi nekaj stalno zaj. na telefonu in mi po določeni dolžini besedila le to začne utripat in se "mešat ".

Ne niso krive "substance" :)
Telefon je pa star huawei.
Ne nima veze s forumom in pisanjem po njem. Ne morem niti do clankov, do nicesar pod blagovno znamko Finance. Lahko pa do vsega preostalega internetnega sveta.
crt sporočil: 28.844
[#3045594] 04.08.24 17:38 · odgovor na: mimoidoci (#3045580)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: crt 04.08.2024 17:39
edini znan taksen primer (ja, razumem, da imajo lahko ljudje probleme in recejo jebiga in grejo drugam, ceprav narocniki najbrz ne).

ne pomeni, da si ti cudak, pomeni samo, da pac se nismo resevali tega.

ce kopirano sporocilo o napaki jemljemo dobesedno, je sicer res vsebinsko cudno, ker ni jasno, zakaj bi tvoj browser zelel posiljati ogromne headerje.

bodo prevzeli kolegi jutri, jaz bom zdajle na hitro nekaj ukrenil, kar bi takole iz aviona gledano morda imelo smisel, pa javi, ce kaj nuca. nimam pojma, a bo, ker ne vem, kaksna je velikost problema kvantitativno.

to je narejeno.

(ce pridemo do situacije "saj se je samo od sebe vmes zrihtalo", ob nespremenjeni konfiguraciji na strani financ, je za moje oci resno za razmslit, da se ti nekaj nepredvidenega in verjetno nezelenega dogaja na telefonu.)
mimoidoci sporočil: 6.497
[#3045595] 04.08.24 18:10 · odgovor na: crt (#3045594)
Odgovori   +    0
[]
edini znan taksen primer (ja, razumem, da imajo lahko ljudje probleme in recejo jebiga in grejo drugam, ceprav narocniki najbrz ne).

ne pomeni, da si ti cudak, pomeni samo, da pac se nismo resevali tega.

ce kopirano sporocilo o napaki jemljemo dobesedno, je sicer res vsebinsko cudno, ker ni jasno, zakaj bi tvoj browser zelel posiljati ogromne headerje.

bodo prevzeli kolegi jutri, jaz bom zdajle na hitro nekaj ukrenil, kar bi takole iz aviona gledano morda imelo smisel, pa javi, ce kaj nuca. nimam pojma, a bo, ker ne vem, kaksna je velikost problema kvantitativno.

to je narejeno.

(ce pridemo do situacije "saj se je samo od sebe vmes zrihtalo", ob nespremenjeni konfiguraciji na strani financ, je za moje oci resno za razmslit, da se ti nekaj nepredvidenega in verjetno nezelenega dogaja na telefonu.)
Ne, se vedno javlja isto. Hvala za intervencijo.
crt sporočil: 28.844
[#3045598] 05.08.24 06:36 · odgovor na: mimoidoci (#3045595)
Odgovori   +    0
mene ta teden se ni, vseeno na hitro se ena splosna ideja, kaj bi morda lahko kaj nucalo, tokrat s tvoje strani:

lahko pobrises cookije. (seveda se bos potem moral znova prijavljati na vse zivo.) namrec cookiji so verjetno edini kolkor tolko jasen nacin, kako bi lahko nastali gromozanski headerji, vse ostalo je dosti bolj kosmato.

ja, to se slisi kot iskanje igle tam, kjer je bolj svetlo, ampak zaenkrat se tolko da, dalje pa bodo kolegi prevzeli.

Strani: 1


vm-kiva