3 min
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino 1
2 uri
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
2 uri
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
3 ure
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
3 ure
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
7 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
7 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
7 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
7 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
7 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni
7 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
7 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
14 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
14 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
14 ur
Najbolj brani članki danes
16 ur
Viva podkast Atopijski dermatitis: naporna in podcenjena bolezen (PRO)
17 ur
Darko Muženič naj bi jutri odšel z vrha NPU-ja, namesto njega prihaja Borut Franca
22 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
22 ur
Od pandemije do družbe utrujenosti: dosegli smo dobo, v kateri se izgublja človečnost
1 dan
Je britanski premier Starmer vendarle pripravljen odstopiti? 1

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: PETG

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 27

anon-94467 sporočil: 287
[#2608380] 18.07.16 14:52 · odgovor na: tilenrexi (#2608316)
Odgovori   +    1
Nismo več daleč. :)
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2611415] 10.08.16 10:38 · odgovor na: anon-94467 (#2608380)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: tilenrexi 10.08.2016 10:51
12.8. (pet) Izplačilo dividend

Ob reinvesticiji po današnjem trenutnem tečaju znaša letna dividenda vsaj 4,60% bruto.

Za fizične osebe 3,45% neto.
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2611461] 10.08.16 13:14 · odgovor na: tilenrexi (#2611415)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: tilenrexi 10.08.2016 13:14
Na trgu je nov ponudnik mobilnih storitev, ki gostuje v omrežju Telekoma - Petrol HIP mobil

www.petrol.si/na-pot.../hip-mobil

:D
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2613249] 25.08.16 10:05 · odgovor na: tilenrexi (#2611461)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: tilenrexi 25.08.2016 10:10
Še vedno velja enako. Če gremo čez 285 EUR z dobrim volumnom, bo to zelo dobra popotnica za naprej. Jutri so rezultati za Q2. ;)

8/25/2016 9:53:57 AM 281.50 3
8/25/2016 9:49:16 AM 285.00 200
8/25/2016 9:43:22 AM 283.00 100
8/25/2016 9:33:07 AM 280.60 17
8/25/2016 9:31:19 AM 284.95 27
8/25/2016 9:31:19 AM 284.90 105
8/25/2016 9:29:54 AM 285.00 108
8/25/2016 9:29:34 AM 283.00 149
8/25/2016 9:29:34 AM 282.80 5
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2613260] 25.08.16 11:26 · odgovor na: tilenrexi (#2613249)
Odgovori   +    0
25.8.2016
Posli s svežnji

PETG PETROL 286,0000 286,0000 0,29 1.000 1
anon-94467 sporočil: 287
[#2613291] 25.08.16 13:56 · odgovor na: tilenrexi (#2613260)
Odgovori   +    1
Dobra tehnična analiza:

goo.gl/BAkiKg
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2613308] 25.08.16 14:28 · odgovor na: anon-94467 (#2613291)
Odgovori   +    0
Tole danes je sicer malce nenavadno (pred objavo rezultatov), vendar takle mamo. ;)
anon-94467 sporočil: 287
[#2613314] 25.08.16 14:35 · odgovor na: tilenrexi (#2613308)
Odgovori   +    0
Ne bi bil presenečen, če posvečeni že imajo rezultate. Slovenija.
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2613522] 26.08.16 12:46 · odgovor na: anon-94467 (#2613314)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: tilenrexi 26.08.2016 12:53
26.8.2016
Posli s svežnji
PETG PETROL 290,0000 290,0000 0,58 2.000 1

___

Vse gre nekako tako, kot sem predvideval. Sanjsko, pridobivamo volume ob najboljšem času.
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2613532] 26.08.16 13:20 · odgovor na: tilenrexi (#2582618)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: tilenrexi 26.08.2016 13:22
19.02.16 18:03
[tilenrexi]
Jaz mislim, da smo sedaj na varni strani in da je najhujše za nami.

Kdor je kupil takrat, ko sem objavil nakup ( forum.finance.si/?m=...072&single pri ~230 EUR/lot), je v precej dobri poziciji.

Tečaj se je skoraj leto dni upiral nivojem nad 260 EUR. Odpor je bil ta teden prebit z visoko nadpovprečnim volumnom, kar je izredno pozitivno (graf prometa : shrani.si/f/3V/KX/nd...l/petg.png ).

Meja 260 EUR bo sedaj služila kot precej močna podpora za pozitiven razvoj tečaja v prihodnjih mesecih in bo tudi poskrbela za odlično tehnično sliko. Kdor želi, lahko v naslednjih mesecih (ob morebitnih korekcijah do 260 EUR / lot ) dvigne povprečno nakupno ceno do cca 260 EUR /lot.


Dolgoročna slika za PETG:

shrani.si/f/3H/JH/3b.../chart.png

To je to. :)

Takole in čez pol leta je nastal je nov 52w HIGH! Lepo darilo za rojstni dan. Prijeten vikend vsem. :)
rim sporočil: 57
[#2613544] 26.08.16 14:20 · odgovor na: tilenrexi (#2613532)
Odgovori   +    2
vse naj :)
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2614570] 02.09.16 10:10 · odgovor na: tilenrexi (#2613532)
Odgovori   +    0
Obstoječa uredba je podaljšana še za dva meseca. Brez sprememb.
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2614831] 05.09.16 10:32 · odgovor na: tilenrexi (#2614570)
Odgovori   +    0
Posli s svežnji
5.9.2016


PETG PETROL 294,0000 294,0000 0,73 2.470 1

___


2470 delnic @ 294 EUR.
anon-208335 sporočil: 9
[#2614844] 05.09.16 11:47 · odgovor na: tilenrexi (#2614831)
Odgovori   +    0
Imaš kakšno strategijo za naprej? Kako kaže za ceno preko 300 po tvojem mnenju?
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2614846] 05.09.16 11:55 · odgovor na: anon-208335 (#2614844)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: tilenrexi 05.09.2016 11:56
Ni nobenega problema za ceno nad 300 EUR, ampak to sedaj sploh ni fokus.

Dokupujemo po 285 EUR, če in ko do tega pride in čakamo na sprostitev goriv.
anon-411531 sporočil: 22
[#2614855] 05.09.16 13:50 · odgovor na: tilenrexi (#2614846)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 05.09.16 12:09
če do tega pride, sprostitev
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2614857] 05.09.16 14:20 · odgovor na: anon-411531 (#2614855)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: tilenrexi 05.09.2016 14:23
Drži. Če pride super, če ne, tudi OK. ;)

Saj vidiš, uredba je spet bila prestavljena in se nič ne pozna na ceni delnice. Kdor je spremljal debato na forumu, ima pozicijo vsaj med 230 EUR in 245 EUR na delnico. Takrat še ni bilo govora o liberalizaciji.
anon-94467 sporočil: 287
[#2616603] 15.09.16 11:46 · odgovor na: tilenrexi (#2614857)
Odgovori   +    1
BAM! 300 €. :)
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2616615] 15.09.16 11:56 · odgovor na: anon-94467 (#2616603)
Odgovori   +    0
Super, samo to ni nič druga kot psihološka meja, kot sem zgoraj napisal. Bolj pomembni so nivoji tam okrog 315. Če bi NLB prodala svoj 1,5% za več, bi bilo super.
anon-94467 sporočil: 287
[#2616638] 15.09.16 12:54 · odgovor na: tilenrexi (#2616615)
Odgovori   +    0
Se strinjam.

Odvisno je kaj se bo dogajalo naprej:

1. Kaj bo z NLB prodajo?
2. Sprostitev cen derivatov?
3. Sprostitev omejitev nakupa delnic in prekvalifikacija. O tem se je čez poletje dogovorilo pri novi strategiji državnih deležev, čeprav malo dvomim pri vseh političnih interesih.
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2616911] 16.09.16 13:00 · odgovor na: anon-94467 (#2616638)
Odgovori   +    0
16.9.2016
Posli s svežnji

PETG PETROL 303,0000 303,0000 0,30 1.000 1
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2618348] 26.09.16 13:01 · odgovor na: tilenrexi (#2616911)
Odgovori   +    1
Posli s svežnji

PETG PETROL 310,0000 310,0000 0,63 2.022 2
anon-208335 sporočil: 9
[#2620530] 10.10.16 13:07 · odgovor na: tilenrexi (#2618348)
Odgovori   +    0
Kaj se dogaja s Petrolom?
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2620532] 10.10.16 13:16 · odgovor na: anon-208335 (#2620530)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: tilenrexi 10.10.2016 13:17
Raste kot zmešan v zadnjem času. :)

1 Week
+1.14%
1 Month
+5.10%
3 Months
+16.48%
YTD
+21.19%
poopmezajebava sporočil: 1.470
[#2620553] 10.10.16 14:46 · odgovor na: tilenrexi (#2620532)
Odgovori   +    0
Trgovanje danes in delno tudi že v petek kaže, da tisti, ki so blizu informacij (in so poskrbeli za tako rast tečaja) vedo, da ponudbe, ki so prišle na naslov NLB za 1,5 % (morda celo 3 %) družbe, ne bodo razlog za nadaljevanje rasti. Pričakujem, da bodo do konca tedna tudi Finance objavile novico, ki bo to potrjevala.
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2620554] 10.10.16 14:57 · odgovor na: poopmezajebava (#2620553)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: tilenrexi 10.10.2016 14:59
Možno. Že sam sem napovedal ( forum.finance.si/?m=...615&single ), da bo okrog 315 verjetno malo zaštekalo.

p.s. Ne razpolagam z notranjimi informacijami! :)
anon-208335 sporočil: 9
[#2620556] 10.10.16 15:26 · odgovor na: poopmezajebava (#2620553)
Odgovori   +    0
Ravno notranje informacije sem imel v mislih. Namreč nekam veliki skoki (gor in dol) se dogajajo brez da bi bilo objavljeno karkoli novega. Kdaj pa se iztečeta 2 meseca za novo sprejemanje odločitve glede regulacije cene?
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2620558] 10.10.16 15:38 · odgovor na: anon-208335 (#2620556)
Odgovori   +    0
9. novembra.
poopmezajebava sporočil: 1.470
[#2621172] 13.10.16 09:51 · odgovor na: (#2621143)
Odgovori   +    0
Predvidevam, da nisi poopmezajebava dovolj natancno bral

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 27


vm-kiva