2 uri
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
2 uri
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
2 uri
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino 1
3 ure
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
3 ure
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
7 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
7 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
7 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
7 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
7 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni
7 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
7 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
14 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
14 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
14 ur
Najbolj brani članki danes
16 ur
Viva podkast Atopijski dermatitis: naporna in podcenjena bolezen (PRO)
17 ur
Darko Muženič naj bi jutri odšel z vrha NPU-ja, namesto njega prihaja Borut Franca
22 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
22 ur
Od pandemije do družbe utrujenosti: dosegli smo dobo, v kateri se izgublja človečnost
1 dan
Je britanski premier Starmer vendarle pripravljen odstopiti? 1

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: ZVTG

Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

anon-476752 sporočil: 484
[#2778864] 11.06.19 11:53 · odgovor na: tilenrexi (#2778835)
Odgovori   +    0
Zakaj je to?

Je presečni datum?
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2778868] 11.06.19 12:04 · odgovor na: anon-476752 (#2778864)
Odgovori   +    0
Da.

€2.50 (06/13/19)
Ex-Dividend Date
06/11/19
anon-476752 sporočil: 484
[#2778869] 11.06.19 12:07 · odgovor na: tilenrexi (#2778868)
Odgovori   +    0
In zakaj se nekdo trudi prodati 500 delnic z 9% izgubo glede na včeraj potem ko je včeraj pokasiral 7% dividende?
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2778870] 11.06.19 12:14 · odgovor na: anon-476752 (#2778869)
Odgovori   +    0
Nekdo mora tudi izgubiti.
tommek sporočil: 558
[#2778886] 11.06.19 13:01 · odgovor na: anon-476752 (#2778869)
Odgovori   +    0
Verjetno jih ni vceraj kupil?
anon-476752 sporočil: 484
[#2778892] 11.06.19 13:18 · odgovor na: tommek (#2778886)
Odgovori   +    0
Seveda, samo a ni potem bolj smiselno prodati po maksimalnem tečaju?
N1996 sporočil: 91
[#2778911] 11.06.19 16:27 · odgovor na: anon-476752 (#2778892)
Odgovori   +    6
A mi poves, kaksen bo maksimalen tecaj jutri?
anon-453263 sporočil: 17
[#2789567] 20.08.19 13:58 · odgovor na: N1996 (#2778911)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 20.08.19 09:16
kje je objava?
nmmute sporočil: 185
[#2789676] 21.08.19 07:55 · odgovor na: anon-453263 (#2789567)
Odgovori   +    0
Brez komentarjev o polletnem poslovanju?
peterw sporočil: 2.141
[#2789756] 21.08.19 13:13 · odgovor na: nmmute (#2789676)
Odgovori   +    0
Vsi na dopustu. Prodajalci bolj aktivni. Zgleda da ni vse tako rožnato kljub večjim dobičkom
ljsefan sporočil: 803
[#2789766] 21.08.19 14:23 · odgovor na: peterw (#2789756)
Odgovori   +    2
S poslovanjem je vse OK. Je pa pač bolj ali manj v skladu s pričakovanji, tako da ni kakšnega posebnega razloga za večje akrobacije po tečajnici.
nmmute sporočil: 185
[#2790715] 27.08.19 15:08 · odgovor na: ljsefan (#2789766)
Odgovori   +    0
Kaj se dogaja, da je tečaj na 30,1? Nekdo prodaja večje količine? Kdo razmišlja o dokupu?
peterw sporočil: 2.141
[#2790719] 27.08.19 15:19 · odgovor na: nmmute (#2790715)
Odgovori   +    0
Mogoče to
. Zaradi nadaljnjega zniževanja obrestnih mer smo na področju življenjskih zavarovanj iz naslova testa ustreznosti oblikovali dodatne zavarovalno-tehnične rezervacije v višini 8,6 milijona evrov, kar je v enakem znesku znižalo učinek finančnih donosov na izkaz poslovnega izida.
ljsefan sporočil: 803
[#2790789] 28.08.19 08:19 · odgovor na: nmmute (#2790715)
Odgovori   +    0
Jup, meni ratuje vedno bolj zanimiva ...
anon-403735 sporočil: 77
[#2792259] 04.09.19 16:54 · odgovor na: tilenrexi (#2778870)
Odgovori   +    0
rexi kam gre triglav če ukinejo dopolnilno?
peterw sporočil: 2.141
[#2792267] 04.09.19 17:17 · odgovor na: anon-403735 (#2792259)
Odgovori   +    2
[klin27]
rexi kam gre triglav če ukinejo dopolnilno?
Avtopilot :)
anon-403735 sporočil: 77
[#2792268] 04.09.19 17:30 · odgovor na: peterw (#2792267)
Odgovori   +    1
:)
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2792272] 04.09.19 17:40 · odgovor na: anon-403735 (#2792259)
Odgovori   +    4
Dejansko... Pač zadeva ni zelo profitabilna, ima pa ogromno rezervacij, ki se bi jih ob ukinitvi lahko sprostilo.

Sedaj gre cena dol predvsem zaradi tega, ker se (nepričakovano) spet znižujejo obrestne mere in je potrebno to malo vkalkulirati, vključno z morebitnim ukinjanjem dopolnilnega. Ampak kolikor vidim, se to prestavlja v leto 2021, ko so tako ali tako spet volitve in ne bo nič.

Si predstavljate novo višjo dajatev in potem volitve? Jaz si ne, oni še manj.

Igrice.

Mesečnik bi moral to na hitro spraviti skozi, ali pa ne bo spet nič.
anon-403735 sporočil: 77
[#2794386] 18.09.19 13:50 · odgovor na: tilenrexi (#2792272)
Odgovori   +    0
kdo vidi današnjega kupca/prodajalca?
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2794447] 18.09.19 19:45 · odgovor na: (#2790797)
Odgovori   +    0
[jezdec666]
Jasno je, da bodo ob morebitni recesiji naše zavarovalnice precej na udaru.
Zakaj že ? Obvezno zavarovanje avtomobilske odgovornosti je še vedno glavni vir dohodka zavarovalnic.
anon-403735 sporočil: 77
[#2795148] 23.09.19 08:19 · odgovor na: anon-403735 (#2794386)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-403735 23.09.2019 08:38
?
frigelj sporočil: 80
[#2803133] 14.11.19 12:29 · odgovor na: anon-403735 (#2795148)
Odgovori   +    0
In zadovoljni z rezultati ?
IgorBinder sporočil: 235
[#2803138] 14.11.19 13:51 · odgovor na: frigelj (#2803133)
Odgovori   +    0
[frigelj]
In zadovoljni z rezultati ?
Ni slabo...kot kaže bo dobiček konec leta višji kot v letu 2018 zato tudi napovedi povprečna ciljna cena konec leta 36,82 EUR, poleg tega da je dividendni donos lep.
ljsefan sporočil: 803
[#2803154] 14.11.19 15:35 · odgovor na: frigelj (#2803133)
Odgovori   +    0
Sodeč po prvem odzivu na borzi not good, not terrible :)
Rokc5 sporočil: 2.857
[#2804502] 23.11.19 19:34 · odgovor na: ljsefan (#2803154)
Odgovori   +    0
Mene dolgoročno skrbi kako se bo ZVTG prilagodila na ukinitev dodatnega.
ljsefan sporočil: 803
[#2804513] 23.11.19 20:55 · odgovor na: Rokc5 (#2804502)
Odgovori   +    0
Meni se to ne zdi nujno slabo za ZVTG: forum.finance.si/?m=...248&single
Rokc5 sporočil: 2.857
[#2804518] 23.11.19 21:42 · odgovor na: (#2804517)
Odgovori   +    1
Tendence so še vedno tu. ZVTG se mora pravočasno prilagoditi.
anon-403735 sporočil: 77
[#2805141] 28.11.19 06:20 · odgovor na: (#2804557)
Odgovori   +    0
anon-403735 sporočil: 77
[#2805142] 28.11.19 06:44 · odgovor na: anon-403735 (#2805141)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-403735 28.11.2019 06:44
uf tole jim lahko sklesti zbrane premije za 150 mil, dobiček pa za 6mil. res neverjetno koliko škode je ta vlada sposobna
narest v enem letu:(
shamo sporočil: 90
[#2820088] 02.03.20 19:07 · odgovor na: anon-403735 (#2805142)
Odgovori   +    0
siol.net/posel-danes...cek-519889

Obseg zavarovalne premije se je povečal za 11 odstotkov na 1,2 milijarde evrov. Skupina okoli Zavarovalnice Triglav je povečala tudi čisti dobiček, in sicer za štiri odstotke na 83,9 milijona evrov.

Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


vm-qetesh