16 min
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino 1
2 uri
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
2 uri
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
4 ure
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
4 ure
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
8 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
8 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
8 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
8 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
8 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni
8 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
8 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
14 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
14 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
15 ur
Najbolj brani članki danes
17 ur
Viva podkast Atopijski dermatitis: naporna in podcenjena bolezen (PRO)
17 ur
Darko Muženič naj bi jutri odšel z vrha NPU-ja, namesto njega prihaja Borut Franca
23 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
23 ur
Od pandemije do družbe utrujenosti: dosegli smo dobo, v kateri se izgublja človečnost
1 dan
Je britanski premier Starmer vendarle pripravljen odstopiti? 1

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: Korekcija - pripravimo se za vstop na trg

Strani: 1 ... 110 111 112 113 114 115

pcs sporočil: 5.574
[#2992400] 16.03.22 10:19 · odgovor na: crt (#2992377)
Odgovori   +    0
[]
se pogovarjava s kolegom, ki sva oba na razne nacine prisotna na trgu 20+ let... da se nisva videla tako kuku trga, in to se pred vojno. pa nama ni cisto jasno, a je to stvar staranja ali trga samega. al oboje.
Ni staranje :)

Danes zjutraj je spet neka evforija pa sploh ne vem zakaj, Zelenskyy je dal nek za mikro odtenek pozitiven komentar (in to med nadaljevanjem bombardiranja prestolnice).

M
crt sporočil: 28.844
[#2992404] 16.03.22 10:53 · odgovor na: hostamox (#2992399)
Odgovori   +    4
vem da nisem niti slucajno prvi s to idejo, ampak moj vtis je da bi res lahko bila ravno v algotih fora... ker vidim ze en cas mnoge premike, ki so absolutno krneki in se jih da razloziti s tem, a je nek headline prebral clovek ali nek poskus inteligence...

ja vem, da je tudi clovek naceloma samo poskus inteligence, zanemarimo zdaj ta del :))

ali pa tudi njega ne zanemarimo in je za upostevat poleg algotov se povecano prisotnost zelo adrenalinsko usmerjenega retaila kot nekega novega segmenta, ki je mogoce bil nazadnje tako aktiven 1999, pa se takrat ni imel na voljo enako mocnih vzvodov.
Dynisco sporočil: 909
[#2993032] 23.03.22 15:52 · odgovor na: crt (#2992404)
Odgovori   +    0
Kaj pa je to danes sredi dneva vse preplašilo.
Rokc5 sporočil: 2.857
[#2994851] 15.04.22 17:12 · odgovor na: tilenrexi (#1712401)
Odgovori   +    2
Btw. če komu pomaga, ravno danes odkril to zelo zanimivo stran z ogromno podatki o delnicah, letna poročila noter vse (celo od slovenskih delnic):

TIKR Terminal: app.tikr.com/
MAN-354355 sporočil: 567
[#3008568] 07.10.22 11:21 · odgovor na: Rokc5 (#2994851)
Odgovori   +    3
meni ja zanimivo, da čeprav so mi ameriške delnice kar padle, v EUR sploh ni šlo toliko dol, ker je dolar vmes toliko dobil proti EUR. Prosim za komentar.
peterw sporočil: 2.141
[#3010727] 10.11.22 17:09 · odgovor na: MAN-354355 (#3008568)
Odgovori   +    0
Trgi danes.. WTF??? Zakaj pa takšen bum? Zaradi nižje inflacije morda?
crt sporočil: 28.844
[#3010728] 10.11.22 17:11 · odgovor na: peterw (#3010727)
Odgovori   +    2
ja, zaradi nizje inflacije in spremljajocih manj ostrih tonov fedovih glasov.
primozxy sporočil: 683
[#3010766] 11.11.22 10:19 · odgovor na: crt (#3010728)
Odgovori   +    0
Ok inflacija sam krediti so pa dražji? Pa se jih bojo verjetno dvignili
crt sporočil: 28.844
[#3010769] 11.11.22 10:25 · odgovor na: primozxy (#3010766)
Odgovori   +    1
v tem momentu trg predvsem in najbolj zanima, a bo zacel popuscati tempo zategovanja (tudi ce bo zategovanje kot tako slo dalje) in to je vceraj dobil. ali vsaj zaenkrat racuna, da je dobil (bomo videli v 3 tednih). seveda je psihologija tudi odlicna v iskanju naslednje tocke fiksacije, cim je ena absolvirana.
hevidi sporočil: 339
[#3028418] 04.10.23 09:33 · odgovor na: crt (#3010769)
Odgovori   +    1
Je že čas, da se tale tema obudi?
Dynisco sporočil: 909
[#3028430] 04.10.23 10:33 · odgovor na: hevidi (#3028418)
Odgovori   +    0
Če gre pa par dni zaporedoma TLSG gor, smo pa iz tahudga ven.
anon-653414 sporočil: 173
[#3028451] 04.10.23 14:06 · odgovor na: hevidi (#3028418)
Odgovori   +    0
A mislite, da bodo zavarovalnice sedaj morale v stečaj ali ne? Dokapitalizacija?

9,9 milijarde evrov: tolikšna je skupna ocena neposredne škode in posledic po avgustovskih poplavah
mmzmmz123 sporočil: 722
[#3028510] 04.10.23 21:40 · odgovor na: anon-653414 (#3028451)
Odgovori   +    1
[sbisbi]
A mislite, da bodo zavarovalnice sedaj morale v stečaj ali ne? Dokapitalizacija?

9,9 milijarde evrov: tolikšna je skupna ocena neposredne škode in posledic po avgustovskih poplavah
Odgovor podoben tvojemu na vprašanje ali gre UKIG v stečaj ;)
anon-653414 sporočil: 173
[#3028515] 04.10.23 22:46 · odgovor na: mmzmmz123 (#3028510)
Odgovori   +    2
Potem verjetno ni panike, super.
FIskalnaFinta2 sporočil: 690
[#3059533] 04.04.25 13:02 · odgovor na: anon-653414 (#3028515)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: FIskalnaFinta2 04.04.2025 13:12
BREAKING - China will impose additional tariffs of 34% on all US goods
www.reuters.com/worl...025-04-04/

Pripnite se! :)
moby876 sporočil: 19
[#3059556] 04.04.25 21:02 · odgovor na: FIskalnaFinta2 (#3059533)
Odgovori   +    1
Svet se pripravlja na globalno vojno, to je vidno iz vesolja. Trgovinska vojna je samo začetek. Iz zgodovine bi se lahko marsikaj naučili, a se žal nismo. Od kovida dalje gre cel svet, vse vrednote, vse v maloro...Potreben je reset, karkoli že to pomeni...

Strani: 1 ... 110 111 112 113 114 115


vm-kiva