Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Elon Musk: človek, ki želi kolonizirati Mars

Strani: 1

0531Zavar sporočil: 2.845
[#3083951] 16.06.26 07:25
Odgovori   +    2
Po mojem ni bilo najboljše, da bi šel Musk prvi na Mars ;)

fun fact:
Čedalje več teorij poslušam, da je misija na Mars one way mission.
Eno so trenutne tehnične omejitve cele zgodbe, ki jih še niso rešili, a tudi človeško telo bojda poti nazaj ne bi več preživelo, sploh če bi človek nekaj časa bival na Marsu.
trocki sporočil: 2.224
[#3083968] 16.06.26 12:57
Odgovori   +    2
Je milijarder, a tudi deloholik
Pa idiot tudi.
FIN-544124 sporočil: 6.609
[#3084126] 20.06.26 20:38
Odgovori   +    0
Če bi že odšel na Mars bi bilo prepozno.

Sicer pa bolje pozno, kot nikoli.

Upam, da gre čimprej.

Glede tistih milijard so pa številke na papirju.

Lahko se vsak čas spremenijo.

Strani: 1


vm-qetesh