10 min
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino 1
2 uri
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
2 uri
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
4 ure
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
4 ure
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
8 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
8 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
8 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
8 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
8 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni
8 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
8 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
14 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
14 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
15 ur
Najbolj brani članki danes
17 ur
Viva podkast Atopijski dermatitis: naporna in podcenjena bolezen (PRO)
17 ur
Darko Muženič naj bi jutri odšel z vrha NPU-ja, namesto njega prihaja Borut Franca
23 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
23 ur
Od pandemije do družbe utrujenosti: dosegli smo dobo, v kateri se izgublja človečnost
1 dan
Je britanski premier Starmer vendarle pripravljen odstopiti? 1

Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Najbolj nerazumno oglaševane nepremičnine

Strani: 1 2 3 4 5 6 ... 12

poopmezajebava sporočil: 1.470
[#737181] 07.03.10 13:19
Odgovori   +    3
Na dolgo in na široko o cenah nepremičnin debatiramo že v drugih temah. V kolikor tole ni v nasprotju s pravili foruma, sem si drznil odpreti temo, kamor bi lahko linkali najbolj nerazumne ponudbe nepremičnin. Da bo bolj jasno, o čem govorim, primer: www.nepremicnine.net...005202.jpg

namen je torej povsem prozoren - norčevanje in zgražanje nad ponorelimi prodajalci, ki so se očitno ravno zbudili iz globokeg spanca, niso pa se še zavedli, v kakšnem okolju živijo.
anon-221185 sporočil: 284
[#737208] 07.03.10 14:42 · odgovor na: (#737184)
Odgovori   +    3
Kolikor lahko vidim iz slik ima stanovanje res posebno kulturno in umetniško vrednost. Glede na samo lokacijo bi pa sam ponudil še kakega stotaka več.
andrejcc sporočil: 2.665
[#737223] 07.03.10 15:33 · odgovor na: poopmezajebava (#737181)
Odgovori   +    2
--v kopalnici se se obrnit ne mores :)
poopmezajebava sporočil: 1.470
[#737244] 07.03.10 16:09 · odgovor na: andrejcc (#737223)
Odgovori   +    2
@andrej: Temu se reče, da imaš stvari pri roki :)

sicer pa je stanovanje zelo lepo umeščeno v okolje. eeeejjj pogovarjamo se o 4300 EUR na kvadrat, delno obnovljenega stanovanja, kjer je edini smiseln ukrep, da stanovanje zažgeš, da se ne zajebavaš s plačevanjem odvoza odpadkov.
anon-221185 sporočil: 284
[#737247] 07.03.10 16:23 · odgovor na: poopmezajebava (#737244)
Odgovori   +    1
In ceno verjetno še rahlo dvigne platinasta armatura v kopalnici.
anon-162131 sporočil: 2.080
[#737339] 07.03.10 19:54 · odgovor na: anon-221185 (#737247)
Odgovori   +    0
To pa je bolano, ni kaj. Cena bi morala biti vsaj 3x nižja.
schuft sporočil: 444
[#737608] 08.03.10 08:12 · odgovor na: poopmezajebava (#737181)
Odgovori   +    0
Ena od meni najljubših ponudb:

www.ta-bu.si/sl/ogla...i/2914660/


Tistih lesenih kurnikov z Gorenjske pa na žalost ne najdem več:(


P.s.: super rubrika! Edino bojim se, da bodo linki počasi izginili. mogoče bi lahko lepili kar ponudbe, slike pa v prilogo?
schuft sporočil: 444
[#737612] 08.03.10 08:15 · odgovor na: poopmezajebava (#737181)
Odgovori   +    1
Kranjska Gora:

144 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 500 m2 zemljišča, kranjska gora, planica, nad.k+p+vm, l.2009, terasa 21m2 in balkon 8m2, klet, 2 parkinga, talno gretje, narejeno na ključ, čudovita lokacija in čudovit razgled, 1km od olimpijskega centra, 2km do fis poligona podkoren, ZK urejeno, vseljivo maj 2010, vredno ogleda, prodamo. Cena: cca 650.000,00 EUR



www.mhribar-co.si/ne...il=5328756
anon-205516 sporočil: 1.102
[#738144] 08.03.10 13:16 · odgovor na: poopmezajebava (#737181)
Odgovori   +    2
Znižano! iz 7500 EUR/m2 na 6400 EUR/m2!

www.nepremicnine.net...858452.jpg


O tem kaj dobiš za ta denar 20 - 30 km naprej, ob precej lepši obali, raje ne bi...
anon-224028 sporočil: 48
[#752987] 19.03.10 10:33 · odgovor na: anon-221185 (#737208)
Odgovori   +    0
Če že licitiramo, dam jaz kakega tisočaka več (za m2, da ne bo pomote). ;)
anon-75065 sporočil: 41
[#753745] 19.03.10 21:26 · odgovor na: schuft (#737608)
Odgovori   +    2
Misliš tele kurnike ;)
www.nepremicnine.net...663565.jpg
anon-177831 sporočil: 818
[#753780] 19.03.10 22:58 · odgovor na: anon-75065 (#753745)
Odgovori   +    1
[0711Rozma]
Misliš tele kurnike ;)
www.nepremicnine.net...663565.jpg
Fak ej, nikakvo, totalno zgrešeno, bljak.
anon-118987 sporočil: 916
[#753783] 19.03.10 23:05 · odgovor na: anon-177831 (#753780)
Odgovori   +    2
No dobra stvar tega je, da ta investitor sigurno ne bo šel v stečaj, ker verjetno za vse skupaj(cca 6 ut, zemlja, prispevki,...) ni odštel več kot 150k do 200k eurov.
Relativno poceni lekcija.
anon-177831 sporočil: 818
[#753795] 19.03.10 23:31 · odgovor na: anon-118987 (#753783)
Odgovori   +    2
[hariharihari]
No dobra stvar tega je, da ta investitor sigurno ne bo šel v stečaj, ker verjetno za vse skupaj(cca 6 ut, zemlja, prispevki,...) ni odštel več kot 150k do 200k eurov.
Relativno poceni lekcija.
Upam da ima veliko otrok, če ne bo tole prazno ostalo.
anon-221185 sporočil: 284
[#753870] 20.03.10 10:00 · odgovor na: anon-75065 (#753745)
Odgovori   +    0
Investitorji še vedno živijo v letu 2007, ko so ljudje pokupili vse nepremičnine, tudi razne kurnike in brloge širom Slovenije.
anon-178850 sporočil: 45
[#759797] 25.03.10 19:08 · odgovor na: poopmezajebava (#737181)
Odgovori   +    0
Še eno zanimivo oglaševanje:
www.nepremicnine.net...983320.jpg
anon-205516 sporočil: 1.102
[#759815] 25.03.10 19:25 · odgovor na: anon-178850 (#759797)
Odgovori   +    1
[lost1]
Še eno zanimivo oglaševanje:
www.nepremicnine.net...983320.jpg
Jaz bi sodiščem predpisal, da s takšnimi objavami povečajo zanimanje po nepremičninah, ki se bodo prodajale na dražbah, ne pa da dobesedno skrivajo podatke o njih in se potem nekaj ljudi pred dražbo dogovori koliko bo cena.

Vse kar bi rabili je en referent (imajo jih več sto, če ne več tisoč), ki bi sodnikom težil, če bi bili podatki o dražbi nepopolni in ki bi na velikih oglasnikih objavljal podobne oglase.
anon-221185 sporočil: 284
[#790130] 27.04.10 19:52 · odgovor na: poopmezajebava (#737181)
Odgovori   +    0
Kja pravite na naslednji oglas:

www.nepremicnine.net...Field.y=15
anon-221185 sporočil: 284
[#790134] 27.04.10 19:54 · odgovor na: anon-221185 (#790130)
Odgovori   +    0
Še enkrat pravi link:

www.nepremicnine.net...il=5370661
anon-174440 sporočil: 72
[#790218] 27.04.10 21:47 · odgovor na: anon-221185 (#790134)
Odgovori   +    0
O hudo... :)) Ma po moje so se tukaj zatipkali pa tega še zdaj niso ugotovili (in se še vedno sprašujejo, le kje so "resni kupci"...). :)))
anon-105255 sporočil: 3.738
[#790906] 28.04.10 15:31 · odgovor na: anon-174440 (#790218)
Odgovori   +    0
www.nepremicnine.net...077807.jpg

Tale je men kar huda - če bo kdo zagrabil seveda je norc.
anon-205516 sporočil: 1.102
[#790955] 28.04.10 16:37 · odgovor na: anon-105255 (#790906)
Odgovori   +    0
[sjeraj]
www.nepremicnine.net...077807.jpg

Tale je men kar huda - če bo kdo zagrabil seveda je norc.
Kul primer.

Riziki:

1. Zelo dobra verjetnost, da gre za poskus goljufije in te nategnejo s ponarejenimi dokumenti.

2. Zahteven in drag prenos hipoteke - predčasno poplačilo je verjetno sklenjeno pod pogoji, da se ne splača.

3. Višji EURIBOR

4. "Praktičnih rizikov" - sosedi, stanje stanovanja, potrebne investicije (30let star blok) pa je verjetno še več...

Če kdo najde še kakšen tak primer naj ga prosim objavi, da vidimo ali take prodaje postajajo trend. Če pa kdo misli kupovati, naj investira vsaj 1000 EUR za odvetnika, ki je ekspert na področju nepremičnin + naj zelo dobro preveri vse
anon-174440 sporočil: 72
[#791070] 28.04.10 19:42 · odgovor na: anon-105255 (#790906)
Odgovori   +    2
[sjeraj]
www.nepremicnine.net...077807.jpg

Tale je men kar huda - če bo kdo zagrabil seveda je norc.
Če jaz prav razumem, tukaj končna cena sploh ni podana - trik je v besedni zvezi "preostanek kupnine" - ki je lahko karkoli.
anon-191393 sporočil: 1.021
[#791348] 29.04.10 08:33 · odgovor na: anon-174440 (#791070)
Odgovori   +    0
Se mi zdi, da je tudi v nasprotju z zakonom, saj mora biti določena cena, a naši inšpektorji spijo.
anon-209612 sporočil: 36
[#792281] 29.04.10 21:21 · odgovor na: anon-191393 (#791348)
Odgovori   +    0
[flumas]
Se mi zdi, da je tudi v nasprotju z zakonom, saj mora biti določena cena, a naši inšpektorji spijo.
... a so bili sploh kdaj budni?
blink sporočil: 3.523
[#792312] 29.04.10 21:43 · odgovor na: poopmezajebava (#737181)
Odgovori   +    1
Najbolj nerazumno oglaševane so vsekakor spodnje nepremičnine. Razvrstil sem jih v več cenovnih kategorij, hehe :) Lahko pa povem, da v "diamantni" kategoriji 10.000 eur/m2 ni trenutno nobenega oglasa.

10.000 eur/m2
www.nepremicnine.net...Field.y=19

9.000 eur/m2
www.nepremicnine.net...Field.y=19

8.000 eur/m2
www.nepremicnine.net...Field.y=19

7.000 eur/m2
www.nepremicnine.net...Field.y=19

6.000 eur/m2
www.nepremicnine.net...Field.y=19

5.000 eur/m2
www.nepremicnine.net...Field.y=19
anon-1264 sporočil: 181
[#792411] 29.04.10 22:42 · odgovor na: blink (#792312)
Odgovori   +    0
A ne delajo nekih analiz oglaševanih cen. Morda pa imajo tudi takšni brezvezni oglasi svoj namen?!?
anon-132100 sporočil: 213
[#792458] 29.04.10 23:33 · odgovor na: anon-1264 (#792411)
Odgovori   +    3
Potem pa začnimo dajati še mi oglase v stilu...kupim 100 kvadratov v centru Ljubljane za 7000 eurov oz. zamenjam staro katrco za enosobno stanovanje.
Da jim malo zbijemo moralo. :)
anon-1264 sporočil: 181
[#794193] 02.05.10 17:31 · odgovor na: anon-132100 (#792458)
Odgovori   +    0
;) Samo najbrž so tisti, ki sedijo na zalogi neprodanih nepremičnin bistveno bolj motivirani za takošno zgubo časa.
anon-205516 sporočil: 1.102
[#799656] 06.05.10 19:30 · odgovor na: anon-205516 (#790955)
Odgovori   +    2
Še ena cvetka, ki mi je padla v oči:

www.nepremicnine.net...850295.jpg

"za ljubitelje neokrnjene narave,asfaltni dostop"

Cena pravzaprav ni važna.

PS: Ja vem,da je zadnjih 150 m šoder...pa je vseeno smešno kako krasn oglas so naredili.

Podobno kot flatus nepremičnine: www.infocity.si/rume...ani/flatus - "flatus" je po latinsko "prdec"

Strani: 1 2 3 4 5 6 ... 12


vm-kiva