18 min
Podatki so najpomembnejše premoženje podjetja – kako jih učinkovito zaščititi? (Oglas)
26 min
Brez reform ne bo gospodarskega preroda
27 min
Po Ljubljani vozi 25 novih električnih mercedesov
34 min
Britanski premier Keir Starmer napovedal odstop
36 min
Italija Nemčiji odpira vrata v skupni razvoj bojnega letala šeste generacije
55 min
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino 1
3 ure
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
3 ure
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
4 ure
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
4 ure
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
8 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
8 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
8 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
8 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
8 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni 1
8 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
8 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
15 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
15 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
15 ur
Najbolj brani članki danes

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: PETG

Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 27

Dynisco sporočil: 909
[#3063390] 19.06.25 11:47 · odgovor na: Dynisco (#3063293)
Odgovori   +    0
U mater, 3% dol je pa kar huda...
FIskalnaFinta2 sporočil: 690
[#3063691] 24.06.25 12:05 · odgovor na: Dynisco (#3063390)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: FIskalnaFinta2 24.06.2025 12:06
Ja hitro prodat tistim ki zaradi eno uro odprte pumpe danes ponujajo 3% vec. :)
Dynisco sporočil: 909
[#3066866] 21.08.25 18:07 · odgovor na: Dynisco (#3063390)
Odgovori   +    0
A niso imel teli roditeljskega dans?!
peterw sporočil: 2.141
[#3066868] 21.08.25 18:27 · odgovor na: Dynisco (#3066866)
Odgovori   +    1
[Dynisco]
A niso imel teli roditeljskega dans?!
So. Mene je tud zmedlo :/ Jutri bo za publiko.


21. 8. (čet) Seja NS: Obravnava polletnega poročila o poslovanju
22. 8. (pet) Javna objava polletnega poročila o poslovanju

Finančni koledar | Petrol share.google/oaUe1Qo3ZsUa5Ot7u
primozxy sporočil: 683
[#3066966] 22.08.25 16:31 · odgovor na: peterw (#3066868)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: primozxy 22.08.2025 16:33
Petrol s 44-odstotno rastjo dobička; uprava z rezultatom ni zadovoljna.
Lahko bi država pustila na avtocesti regulacijo. Tako rekoč smo turistom dovolili poceni gorivo...
aljosa.poh sporočil: 110
[#3066970] 22.08.25 19:09 · odgovor na: primozxy (#3066966)
Odgovori   +    3
Škoda da ne razmišljamo kot Hrvati, da firmo spodbujamo da prevzema v tujini, raste in plačuje več davka. Imamo potencial.
Dynisco sporočil: 909
[#3066971] 22.08.25 19:16 · odgovor na: primozxy (#3066966)
Odgovori   +    2
[primozxy]
Lahko bi država pustila na avtocesti regulacijo. Tako rekoč smo turistom dovolili poceni gorivo...

Sami so si krivi, kaj pa ne spustijo Golobovih podtaknjencev do korit uprave in nadzornega sveta...!?

Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 27


vm-qetesh