Zasebnost

Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Vrhunski približek pravega M sveta

Strani: 1 2

anon-154083 sporočil: 6.570
[#2822836] 11.03.20 13:25 · odgovor na: anon-207617 (#2822819)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
Mene rajca ogrevan in ventiliran zic za mojo debelo rit, tempomat z radarjem (nimam, si pa zelim), hold funkcija avtomata (ne rabim premze drzat ali prestavit v ler na semaforju, avto sam stoji), nastavljivost volana po globini in memory sedeza, pravilna sirina in visina sredinskega naslona za roko, mehke in visoke gume in vzmetenje, da ne cutim speed bumps in lukenj na cesti (sovrazim te nove 19 in vec inch feltne z dva centi tankimi trdimi gumami), prtljaznik mira bit neskoncen, in se ravno nakladati, in imeti nizko dno, da gospod pes gre komot noter in da jaz komot kufer not dam, prtljaznik se naj sam odpre in zapre na gumb, TECAJI VRAT NAJ BODO TRDI DA VRATA STOJIJO ODPRTA NA KLANCINI da lahko brez da jih drzim svoj trebuh nesem ven iz avta, senzor za brisalce naj res dobro prepoznava primerno hitrost glede na dez....
+ ogrevan volan, ogrevan vetrobran, samozatemnitvena vzvratna ogledala, prave meglenke in pravi matrix žarometi, ki so ves čas lahko dolgi, senzorji za parkiranje okoli celega avtomobila, bočno opozarjanje pri vzvratni vožnji, držanje smeri, opozarjanje na vozila v mrtvem kotu, klima pihanje čimveč šob zgoraj na armaturki in zadaj v drugi vrsti.

In ja, visoko sedenje, jaz sem že tam :-)
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2822862] 11.03.20 14:08 · odgovor na: anon-154083 (#2822836)
Odgovori   +    1
[jani1974]
> [NemirniTujec]
> Mene rajca ogrevan in ventiliran zic za mojo debelo rit, tempomat z radarjem (nimam, si pa zelim), hold funkcija avtomata (ne rabim premze drzat ali prestavit v ler na semaforju, avto sam stoji), nastavljivost volana po globini in memory sedeza, pravilna sirina in visina sredinskega naslona za roko, mehke in visoke gume in vzmetenje, da ne cutim speed bumps in lukenj na cesti (sovrazim te nove 19 in vec inch feltne z dva centi tankimi trdimi gumami), prtljaznik mira bit neskoncen, in se ravno nakladati, in imeti nizko dno, da gospod pes gre komot noter in da jaz komot kufer not dam, prtljaznik se naj sam odpre in zapre na gumb, TECAJI VRAT NAJ BODO TRDI DA VRATA STOJIJO ODPRTA NA KLANCINI da lahko brez da jih drzim svoj trebuh nesem ven iz avta, senzor za brisalce naj res dobro prepoznava primerno hitrost glede na dez....

+ ogrevan volan, ogrevan vetrobran, samozatemnitvena vzvratna ogledala,
Jaaa - in sredinsko ogledalo v avtu tudi, da ne premetavas vsakokrat gor in dol.
prave meglenke in pravi matrix žarometi, ki so ves čas lahko dolgi, senzorji za parkiranje okoli celega avtomobila, bočno opozarjanje pri vzvratni vožnji, držanje smeri, opozarjanje na vozila v mrtvem kotu, klima pihanje čimveč šob zgoraj na armaturki in zadaj v drugi vrsti.
Takotakotakotako... nas covjek :-)
In ja, visoko sedenje, jaz sem že tam :-)
Prihajam, prihajam... give me another 10 - 15 years.

Je pa najbolj pomembno, da reci res delajo. Tricetrt avtov ima pametne luci in strasno pameten avtomat, pol pa cuka in jamra in sveti v tri krasne etc. Najbolj me razpizdi ko razna gadgeterija dela vec stale kot koristi.

V mestni voznji je tudi zelo fajn, ce se (dolg in sirok) avto pusti orenk "namotat". Da lazje parkiras in zavijas v ozke ulice.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2822871] 11.03.20 14:21 · odgovor na: anon-154083 (#2822836)
Odgovori   +    1
Na kratko... bmw x7 ce si siromak, ali pa tole ce si loaded fatcat: en.m.wikipedia.org/w...e_Cullinan

:-)))
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2822883] 11.03.20 14:50 · odgovor na: anon-207617 (#2822871)
Odgovori   +    1
[NemirniTujec]
Na kratko... bmw x7 ce si siromak, ali pa tole ce si loaded fatcat: en.m.wikipedia.org/w...e_Cullinan

:-)))
BMW, Audi in Mercedes zagotovo ne, ker moraš ful pazit, da te ne zamenjajo s kakšnim od ciganov, ki običajno vozijo te avte.
Cullinan mi ni všeč sploh.
Volvo XC90 najbrž.
anon-434258 sporočil: 114
[#2823050] 12.03.20 03:25 · odgovor na: anon-207617 (#2822871)
Odgovori   +    0
V resnici bi tvoje želje iz tega threada skoraj v celot izpolnil polno opremljeni Sharan. Pa še za tri otroke sinhrono v stolčkih imaš placa med sabo in mobilno pasjo dnevno sobo v prtljažniku.

Ampak tolikšnega poklona dojčlandu najbrž ne bi prenesel. :)
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2823150] 12.03.20 09:26 · odgovor na: anon-434258 (#2823050)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-207617 12.03.2020 09:30
[FIN307010]
V resnici bi tvoje želje iz tega threada skoraj v celot izpolnil polno opremljeni Sharan. Pa še za tri otroke sinhrono v stolčkih imaš placa med sabo in mobilno pasjo dnevno sobo v prtljažniku.

Ampak tolikšnega poklona dojčlandu najbrž ne bi prenesel. :)
Hehe - se strinjam, sem ga kar nekajkrat vozil... moj good friend je svaboljubec in ima ta keson namesto avta, uporablja pa ga kot kombi za posel :-)

Ne kupim sharana pa ce je predzadnji avto na svetu :-)))

P.s.: kljub moje pravicniskem svabomrznistvu sem pred kratkim kupil svabski avto... konec sveta se bliza :-)
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2823154] 12.03.20 09:34 · odgovor na: anon-207617 (#2823150)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
Hehe - se strinjam, sem ga kar nekajkrat vozil... moj good friend je svaboljubec in ima ta keson namesto avta, uporablja pa ga kot kombi za posel :-)
Moj good friend pa je v Zafiri vozil gradbeni material, kar direkt na podrtih sedežih.
Nekako tako, kot Jankovici vozijo sami sebe v mercedesih.
S tem da oni še sedežev ne podrejo.
anon-434258 sporočil: 114
[#2823292] 12.03.20 13:02 · odgovor na: anon-207617 (#2823150)
Odgovori   +    1
[NemirniTujec]
> [FIN307010]
> V resnici bi tvoje želje iz tega threada skoraj v celot izpolnil polno opremljeni Sharan. Pa še za tri otroke sinhrono v stolčkih imaš placa med sabo in mobilno pasjo dnevno sobo v prtljažniku.
>
> Ampak tolikšnega poklona dojčlandu najbrž ne bi prenesel. :)

Hehe - se strinjam, sem ga kar nekajkrat vozil... moj good friend je svaboljubec in ima ta keson namesto avta, uporablja pa ga kot kombi za posel :-)

Ne kupim sharana pa ce je predzadnji avto na svetu :-)))

P.s.: kljub moje pravicniskem svabomrznistvu sem pred kratkim kupil svabski avto... konec sveta se bliza :-)
No vidiš, prvi korak si že napravil.

Zdaj boš vozil par let Mercedesa.

Potem ti bo pa že manj nerodno in boš lahko tudi echte volcvagna sprejel v vsej njegovi definicijskosti dasAuta.

Izbiro modela pa boš, tako kot glavnino drugih gospodinjstvo določajočih odločitev, seveda z veseljem prepustil svoji svetovalki za najpametnejše odločitve.

In tako boš, še sam ne boš vedel točno kako, a vendar gladko, pristal za volanom Sharana.

Svoboda je v spoznanju neizbežnost. :)

Strani: 1 2