Zasebnost

Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Februarja v Ljubljani 70 novih parkomatov

Strani: 1 2

anon-168749 sporočil: 1.495
[#2301906] 30.12.13 07:55 · odgovor na: anon-317028 (#2301724)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 29.12.13 19:55
Sorči, izvolijo nam ga drugi, po krivdi Ljubljančanov ki NE gredo na volitve župana..itd
pomurski sporočil: 1.856
[#2301991] 30.12.13 10:35 · odgovor na: mimoidoci (#2301803)
Odgovori   +    0
[mimoidoci]
> [pomurski]
> > [mimoidoci]
> > > [pomurski]
> > > > [rubec]
> > > > Glede na to koliko konjev in kobil je v MOL bo par komatov premalo.
> > >
> > > Od kdaj pa konj rabi parkomat?
> > >
> > > Daj, srkni še malo tistega konjaka in... zarezgetaj. :)
> >
> >
> > Hehe pomurski, ti si kvečjemu za v manežo, da tekaš v krogu.
> >
> > Parkomati so sredstvo za lopovluk MOL-a, par komatov pa sredstvo za nadzorovanje gibanja horsovja tvoje sorte.
>
> Hvala za navodila za uporabo mesta in podeželja. Zdaj pa mi še razloži, zakaj želi scena na finance.si dajati vtis meščanskosti, ko pa je v resnici kmečka? :)


Pomurski no, lepo te prosim, pa ne moremo biti s tabo v vpregi meščanski.
Kaj zdaj - si prvi kmet na vasi ali zadnji v mestu?
Sicer pa, kakšna meščanskost, ko imaš konjev po Ljubljani kolikor hočeš. Zadnjič grem jaz na horsburger, naročim, plačam, potem mi pa prodajalec zaupa, da je pa ta konj v horseburgerju imel čisto podobno zobovje in celo nasmešek kot Gregor Virant.

Jebemti, se mi je tisti kos mesa zagravžal, da sem ga takoj stran zabrisal. Potem sem pa malo razmišljal in ugotovil, da sem še vedno lačen in da je povsem vseeno ali sem ga stran vrgel ali pa če bi ga pojedel, saj je bil konj tako ali tako že mrtev in ob tem nič kriv. Za razliko od mrtvega politika, ki pa je še vedno ŽIV član vlade in KRIV za koalicijo navitih davkov in odlaganja volitev, majkumu.
Kmečki humor je res od sile, ampak tale prispevek bi pa lahko kandidiral že kar za Kmetavzarske novice.
mimoidoci sporočil: 6.092
[#2302227] 30.12.13 14:14 · odgovor na: pomurski (#2301991)
Odgovori   +    2
[pomurski]
> [mimoidoci]
> > [pomurski]
> > > [mimoidoci]
> > > > [pomurski]
> > > > > [rubec]
> > > > > Glede na to koliko konjev in kobil je v MOL bo par komatov premalo.
> > > >
> > > > Od kdaj pa konj rabi parkomat?
> > > >
> > > > Daj, srkni še malo tistega konjaka in... zarezgetaj. :)
> > >
> > >
> > > Hehe pomurski, ti si kvečjemu za v manežo, da tekaš v krogu.
> > >
> > > Parkomati so sredstvo za lopovluk MOL-a, par komatov pa sredstvo za nadzorovanje gibanja horsovja tvoje sorte.
> >
> > Hvala za navodila za uporabo mesta in podeželja. Zdaj pa mi še razloži, zakaj želi scena na finance.si dajati vtis meščanskosti, ko pa je v resnici kmečka? :)
>
>
> Pomurski no, lepo te prosim, pa ne moremo biti s tabo v vpregi meščanski.

Kaj zdaj - si prvi kmet na vasi ali zadnji v mestu?

> Sicer pa, kakšna meščanskost, ko imaš konjev po Ljubljani kolikor hočeš. Zadnjič grem jaz na horsburger, naročim, plačam, potem mi pa prodajalec zaupa, da je pa ta konj v horseburgerju imel čisto podobno zobovje in celo nasmešek kot Gregor Virant.
>
> Jebemti, se mi je tisti kos mesa zagravžal, da sem ga takoj stran zabrisal. Potem sem pa malo razmišljal in ugotovil, da sem še vedno lačen in da je povsem vseeno ali sem ga stran vrgel ali pa če bi ga pojedel, saj je bil konj tako ali tako že mrtev in ob tem nič kriv. Za razliko od mrtvega politika, ki pa je še vedno ŽIV član vlade in KRIV za koalicijo navitih davkov in odlaganja volitev, majkumu.

Kmečki humor je res od sile, ampak tale prispevek bi pa lahko kandidiral že kar za Kmetavzarske novice.
He, pa sem te le s slabo zgodbo na finto vrgel. Tisti horseburger sem v resnici z užitkom pojedel, ker sem vedel, da je bil konj z Virantovim nasmeškom of horse tudi nekoruptiven in načelen konj, odprte nravi, poštenjakar, brez pripravljenosti za kakršnekoli kompromise, priden, delaven in pošten, odličen čredni partner, dober predavatelj in strokovnjak ter mož beseda, sorry konj beseda. Edinole enkrat je z Adrio letel na konjsko razstavo za malček ceneje. Zadovoljen?
najobj sporočil: 32.151
[#2302230] 30.12.13 14:20 · odgovor na: Alexbond007 (#2301791)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 30.12.2013 14:26
[Alexbond007]
Če bi Kangler namesto z radarji načičkal Maribor z parkomati, ga ne bi "spontani vseslovenski vstajniki" (od katerih je bilo precej organizirano pripeljanih prav iz Ljubljane) samo odstavili, ampak tudi linčali.


V prestolnici pa "nikome ništa", ko Saraorski smrduh cele predele, kjer je bilo včasih parkiranje brezplačno, opremi z parkomati in z zapitimi propalicami v vlogi redarjev, ki izza vogalov prežijo, koga lahko še oglobijo, ko je peljal bolnega otroka k zdravniku.

Tak vnebovpijoč primer je Zdravstveni dom Vič, ki je imel brezplačen parking za bolnike, v začetku leta pa se je tam pojavil parkomat, ki ga večina spregleda in od zdravnika nazaj jih pričaka listek z obvestilom o globi, v daljavi pa morda še vidijo Zokijevega specialca, ki se reži sebi v brado, saj je s to globo še bližji dnevni normi.


Kje ste sedaj "spontani vseslovenski vstajniki" z (v Mariboru potrjenimi) piromanskimi nagnjenji?

Aja, Zoki je v vseh pogledih vaš, proti svojim pa se ne razgraja...
Potem je pa v redu!
... ja, in če bi ti namesto gobcanja po totem forumu kdaj prišel v Maribor, bi ob iskanju parkplaca ziher pogruntal, da je celi center (= levi breg) Maribora že nekaj let "načičkan" s parkomati, ki cenovno sploh niso tako zelo neugodni, da se jih nebi dalo uporabit za brezskrbno parkiranje ... khmm, in jim v vseh teh letih čisto nič ne manjka ...

P.S.: najljubši so mi žabari, ki mi vsaki dan direkt iz žabarije razlagajo, kwa dogaja v Mariboru ...

Strani: 1 2