Zasebnost

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Iskalnik SUX in zahvala

Strani: 1

jeanmark sporočil: 2.903
[#30570] 24.12.06 11:02
Odgovori   +    0
Pizda! Kakšno uro sem se matral iskati post, kjer mije nekdo predlagal uporabo portable firefoxa (janezp?) kot rešitev za shranjevanje certifikata za elektronsko bančništvo na USB disku. In nisem našel.

Dejte mal porihtat te zadeve. Pa skupine integrirati v nov sistem, ali pa lepo rečite da je ta zgodba zaključena. Ker sedaj je kar se mene tiče neuporabno.

No predlagatelju portable firefoxa pa iskrena hvala. Sem zadevo sedaj implementital in deluje krasno. Tast bo za božička (a 80+ letniki še verjamejo ali že spet verjamejo v božička) dobil USB, ki ga bo vtaknil ko bo želel v banko, na autorun mu ponudi NLB klik, ukuca geslo, in je not. In kar upam da bo največja pridobitev, certifikat ne bo več crkoval 1x mesečno. Ker sedaj se je nekako z vsakim MS updateom nekako pokvaril.
anon-15715 sporočil: 6.084
[#30580] 24.12.06 11:30 · odgovor na: jeanmark (#30570)
Odgovori   +    0

jeanmark je napisal(a):
Pizda! Kakšno uro sem se matral iskati post, kjer mije nekdo predlagal uporabo portable firefoxa (janezp?) kot rešitev za shranjevanje certifikata za elektronsko bančništvo na USB disku. In nisem našel.

Dejte mal porihtat te zadeve. Pa skupine integrirati v nov sistem, ali pa lepo rečite da je ta zgodba zaključena. Ker sedaj je kar se mene tiče neuporabno.

No predlagatelju portable firefoxa pa iskrena hvala. Sem zadevo sedaj implementital in deluje krasno. Tast bo za božička (a 80+ letniki še verjamejo ali že spet verjamejo v božička) dobil USB, ki ga bo vtaknil ko bo želel v banko, na autorun mu ponudi NLB klik, ukuca geslo, in je not. In kar upam da bo največja pridobitev , certifikat ne bo več crkoval 1x mesečno. Ker sedaj se je nekako z vsakim MS updateom nekako pokvaril.
Uuu, i tata bi sine..to je pa uporabno.

lp.m
jeanmark sporočil: 2.903
[#30581] 24.12.06 11:41 · odgovor na: anon-15715 (#30580)
Odgovori   +    0

palcom je napisal(a):

Uuu, i tata bi sine..to je pa uporabno.

lp.m


Bom pripravil čez praznike en speltaj na to temo na www.spletno-ucenje.com
anon-16398 sporočil: 287
[#30769] 25.12.06 14:36 · odgovor na: jeanmark (#30570)
Odgovori   +    0
Iskalnik bo novi, a ker se je mudilo sem zacasno postavil full test index search in to je to. Tema, ki si jo iskal je pa v IT forumu pod temo Spletno bancnistvo, NLB in certifikati.
anon-10743 sporočil: 2.011
[#30799] 25.12.06 20:01 · odgovor na: jeanmark (#30570)
Odgovori   +    0

jeanmark je napisal(a):
Pizda! Kakšno uro sem se matral iskati post, kjer mije nekdo predlagal uporabo portable firefoxa (janezp?) kot rešitev za shranjevanje certifikata za elektronsko bančništvo na USB disku. In nisem našel.

Dejte mal porihtat te zadeve. Pa skupine integrirati v nov sistem, ali pa lepo rečite da je ta zgodba zaključena. Ker sedaj je kar se mene tiče neuporabno.

No predlagatelju portable firefoxa pa iskrena hvala. Sem zadevo sedaj implementital in deluje krasno. Tast bo za božička (a 80+ letniki še verjamejo ali že spet verjamejo v božička) dobil USB, ki ga bo vtaknil ko bo želel v banko, na autorun mu ponudi NLB klik, ukuca geslo, in je not. In kar upam da bo največja pridobitev, certifikat ne bo več crkoval 1x mesečno. Ker sedaj se je nekako z vsakim MS updateom nekako pokvaril.

Ja, bil je janezp :)

Strani: 1