Strani: 1

anon-16618 sporočil: 100
[#634222] 17.11.09 14:16
Odgovori   +    0
Perovšek: Za bolj jasno predstavo o tem bo treba počakati na obdelane podatke vsaj še tega in prihodnjega četrtletja.

Džanić: Lahko pa domnevamo, da so cene rabljenih stanovanj v Ljubljani in Mariboru že dosegle dno, ali to res drži, pa bo statistika pokazala šele čez čas.

ja no, če počakamo še par let bi znal tudi jaz ugotoviti, ali so v tretjem četrtletju 2009 cene doseglo dno in imeti bolj jasno predstavo... hm, en tak bullshit generator;)
anon-190595 sporočil: 504
[#635618] 19.11.09 07:26
Odgovori   +    0
Katarina Matejčič; ne vem zakaj objavljajte izjave ZM. Članku na ta način odvzemate vso kredibilnost. Lani ob takšnem času je lagal na nacionalni televiziji, da bodo cene v letu dni padle največ do 2% in še to samo tistim nepremičninam na nezanimivih lokacijah.
V LJ je 4000 neprodanih stanovanj in na trg prihajajo še nova, hitreje kot gre prodaja. Tudi to je med drugim garancija, da bodo cene še zelo padle.
bigl sporočil: 18.363
[#635627] 19.11.09 07:48
Odgovori   +    1
Angleški nepremičninski lisjak je pred časom dejal, da se ne vidi ven iz krize prej kot po letu 2015. Naš balon pa je tako velik, da ne more potonit tako globoko, da ne bi poletel že kar drugo leto:-))). Če je tako kot pravijo v anketi prodajalci nepremičnin je dovolj denarja in kupcev, da se bo izlet z balonom začel. Mene na tem izletu ne bo. Finančna gripa:-). Lep dan.
angier sporočil: 5
[#635991] 19.11.09 14:43
Odgovori   +    0
Enim ni jasna osnovna matematika. Zgleda, da bi bilo dobro da se tale gospodic iz Metropole vrne nazaj v osnovno solo in se tam nauci sestevanja. Ni treba mnozenja, dovolj bo sestevanje.
Moj komentar je, da je to se eden od poskusov gradbenega lobija, da se na vse krce trudi ustvariti stanje, ki je bilo pred recimo 2 leti. Tega ne bo vec se doooolgoo. Metropola se bo sesula. Cene bodo padale se vsaj do leta 2011.

Strani: 1