Zasebnost

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: forum 3 - lov na napake do 31.1.2010

Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Gustl sporočil: 13.632
[#679602] 12.01.10 14:19 · odgovor na: anon-521 (#679597)
Odgovori   +    0
[lukav]
aja, sporočila bi bilo fajn tudi brisati, vsaj v tistih 10 minutah. jaz se včasih zjezim in me po 10 minutah že vse mine. kolerik pač :)
Napiši pikice ali še bolje kakšno lepo misel :) Čeprav vprašanje objektivne presoje, kaj je to lepa misel, še posebej po tako kratkem času od koleričnega izpada:)
crt sporočil: 27.408
[#679605] 12.01.10 14:21 · odgovor na: Gustl (#679602)
Odgovori   +    0
[Gustl]
Napiši pikice ali še bolje kakšno lepo misel :) Čeprav vprašanje objektivne presoje, kaj je to lepa misel, še posebej po tako kratkem času od koleričnega izpada:)
sem videl par primerov, ko je imel kak forum instalirano, da cim je beseda nanesla na jebanje, je program to nadomestil z "rozice (ti) sadim". cela vrtnarija je bila potem.
anon-119197 sporočil: 9.214
[#679608] 12.01.10 14:23 · odgovor na: anon-521 (#679597)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-119197 12.01.2010 14:25
Malo spremembe, pa vseeno. Ne vem, ce je res tako enostavno, ker moras dokazati sodniku, ne meni. Ce jaz nimam nekega alibija (ker se ne spomnim imena nobene price, npr, ki bi potrdil), imam zagotovo slabo izhodisce, ce ti grem na zivce in ti pripeljes predstavo s svojimi pricami dovolj dalec. Vprasanje je le, ali se ti vse to ZDI vredno...

PS: Sam nisem kolerik, vcasih me kaj razpetelini, ampak to je vse. Sem bolj, hmm, predalckar z dobrim spominom in nameni ;)
anon-521 sporočil: 5.625
[#679616] 12.01.10 14:28 · odgovor na: anon-119197 (#679608)
Odgovori   +    0
[dalex]
Malo spremembe, pa vseeno. Ne vem, ce je res tako enostavno, ker moras dokazati sodniku, ne meni. Ce jaz nimam nekega alibija (ker se ne spomnim imena nobene price, npr, ki bi potrdil), imam zagotovo slabo izhodisce, ce ti grem na zivce in ti pripeljes predstavo s svojimi pricami dovolj dalec. Vprasanje je le, ali se ti vse to ZDI vredno...
To je absolutno problem. Mene je šola stala €2,000 :)

V enem drugem postopku sem imel opravka s celo čredo lažnivih prič, kar je bilo meni naivnežu nepredstavljivo. No ja, z njimi sem potem elegantno opravil, da bodo na koncu - ko bodo sploh zvedeli, kaj jih je doletelo - oni ostali z dolgim nosom.

Nekaterim se zdi vredno marsikaj, kar se racionalnemu človeku zdi nesmiselno.
purinoli sporočil: 8.690
[#679928] 12.01.10 19:46 · odgovor na: bc123a (#679519)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: purinoli 12.01.2010 19:52
[bc123a]
> [crt]
> > [bc123a]
> > Se pravi, ce jaz nekomu recem "teslo", "idiot", itd. ceprav je anonimen(!!!), me lahko zvlece pred sodisce?
>
> vsekakor ima moznost poskusiti, komu bo sodisce dalo prav, se mi pa ne sanja.
>
> (vseeno pa je dobrodoslo, ce nehas ljudem govorit teslo in idiot, ze samo po sebi, tudi brez policije)

Pogledal sem malo svojo statistiko za "kreten" in "debil". Upam da je sedaj fixed, nekaj ljudi sem namrec dodal v shitlisto.
Sem ponovil vajo za tabo. 3x sem ljudem vrnil "kretena", ko so me popljuvali, 3x sem za kretena imenoval Baraka Husseina, 1x Al Gora ( upam, da me FBI ne bo dal na šit listo, ker grem letos v S.Francisco, ). Tudi Stiglitza sem opremil s kretenom ( kar po mojem je, saj kot Nobelovec take naklada, da niso za nikamor...). Pa še avtorja znamenite tarife za el. energijo ( več porabiš, višja je cena (!!), potrditev sem dobil v velikem osipu odjemalcev El.Ljubljana, ki smo prestopili h GEN-I...Enkrat sem nekega resničnega kretena imenoval s pravo besedo, ko je spraševal Novico, kje je rojen in vse pripadajoče oslarije, v glavnem sem bil pa po mnenju nekaj forumašev kar jaz kreten.

Za nekaj tisoč postov kar skromna statistika. Me pa zanima, kako je s politiki? Po mojem skromnem mnenju so to v glavnem ljudje sumljivih karakterjev, nagnjeni k zavajanju ljudi, permanentno z rokami v naših žepih.. zato po mojem ne bi smeli imeti enakih pravic, kot mi, pošteni državljani. Ali je kaj znanega, do kje gremo lahko pri politikih ? Saj ne, da imam kake želje imenovat jih s pravo besedo, ampak v kakem sodnem postopku z njimi pa pošteni državljani najbrž nimamo šans...
najobj sporočil: 32.044
[#679934] 12.01.10 19:54 · odgovor na: Gustl (#679242)
Odgovori   +    0
[Gustl]
> [najobj]
> ... kako ? ... če pa sva oba "malo mimo" ... jebiga, bo treba na arbitražo ... Gustl ? ...


Projatelji bo najbrž javno, ignorirani ne.

... tisto preganjanje forumskega "kriminala" dopoldne me je čisto zmedlo in sem skoraj pozabil ... zato se sedaj popravljam in naj probam še v tretje ... khmm, v tretje gre rado, tako vsaj pravijo ... ti "prijatelji" in "ignorirani" mi pač ne dajo mira ...

... pa gremo "zadevo" obdelat še iz računovodskega vidika ... alzo ...

... sedaj imate prikazano le "pasivo bilance stanja" vsakega forumaša ... torej del, kjer je vsak forumaš udeležen s svoje "pasivne" strani ... se pravi s strani, kjer je "izbran za prijatelja" in je "izbran za ignoriranega" ...

... ampak korekten računovodski izkaz poslovanja česarkoli, pa tako tudi "poslovanja" vsakega udeleženca tega foruma, zahteva tudi prikaz njegove "aktivne" strani ... to je tiste strani, kjer je vsak forumaš udeležen "aktivno" ... se pravi, kjer on sam nekoga "izbere za prijatelja" in nekoga "izbere za ignoriranega" ...

... moraš priznati, da bi bila na ta način bolj korektno prikazana celotna "slika poslovanja" vsakega udeleženca tega foruma ... poleg vseh "kazalcev", ki jih že sedaj prikazujete ... če že tako "sliko" sploh prikazujete in če bi naj ta bila, kot slišim in če prav razumem, menda celo osnova za neki posebni "status" vsakega udeleženca foruma ... khmm, tako je pač moje skromno mnenje ...

... in ja, seveda ... zgolj števci povsem zadoščajo, so dovolj pomenljivi ...

... tako, to pa je zdaj res moja zadnja pripomba na temo "forum 3" ... vem, da ti postajam po malem že en tak "pain in the ass" ... ampak jebiga, saj je menda vse skupaj še v okviru naslova teme in postavljene časovne omejitve ... pa brez zamere za gnjavažo ...
Gustl sporočil: 13.632
[#679941] 12.01.10 20:04 · odgovor na: najobj (#679934)
Odgovori   +    0
[najobj]
... pa gremo "zadevo" obdelat še iz računovodskega vidika ... alzo ...

Pride še FQ. Bomo videli, kako bo deloval...
anon-521 sporočil: 5.625
[#679951] 12.01.10 20:12 · odgovor na: purinoli (#679928)
Odgovori   +    1
[purinoli]
> [bc123a]
> > [crt]
> > > [bc123a]
> > > Se pravi, ce jaz nekomu recem "teslo", "idiot", itd. ceprav je anonimen(!!!), me lahko zvlece pred sodisce?
> >
> > vsekakor ima moznost poskusiti, komu bo sodisce dalo prav, se mi pa ne sanja.
> >
> > (vseeno pa je dobrodoslo, ce nehas ljudem govorit teslo in idiot, ze samo po sebi, tudi brez policije)
>
> Pogledal sem malo svojo statistiko za "kreten" in "debil". Upam da je sedaj fixed, nekaj ljudi sem namrec dodal v shitlisto.

Sem ponovil vajo za tabo. 3x sem ljudem vrnil "kretena", ko so me popljuvali, 3x sem za kretena imenoval Baraka Husseina, 1x Al Gora ( upam, da me FBI ne bo dal na šit listo, ker grem letos v S.Francisco, ). Tudi Stiglitza sem opremil s kretenom ( kar po mojem je, saj kot Nobelovec take naklada, da niso za nikamor...). Pa še avtorja znamenite tarife za el. energijo ( več porabiš, višja je cena (!!), potrditev sem dobil v velikem osipu odjemalcev El.Ljubljana, ki smo prestopili h GEN-I...Enkrat sem nekega resničnega kretena imenoval s pravo besedo, ko je spraševal Novico, kje je rojen in vse pripadajoče oslarije, v glavnem sem bil pa po mnenju nekaj forumašev kar jaz kreten.

Za nekaj tisoč postov kar skromna statistika. Me pa zanima, kako je s politiki? Po mojem skromnem mnenju so to v glavnem ljudje sumljivih karakterjev, nagnjeni k zavajanju ljudi, permanentno z rokami v naših žepih.. zato po mojem ne bi smeli imeti enakih pravic, kot mi, pošteni državljani. Ali je kaj znanega, do kje gremo lahko pri politikih ? Saj ne, da imam kake želje imenovat jih s pravo besedo, ampak v kakem sodnem postopku z njimi pa pošteni državljani najbrž nimamo šans...
vidiš, zato so ZDA fajn... tam sodišča pravijo, da se lahko politike bolj intenzivno žali, ker so pač politiki - če jim to ne paše, naj si najdejo kakšno drugo službo. pri nas pa te kisle cmere non-stop koga tožijo - če ni več 133. člena, jim tudi to prav pride, da koga ustrahujejo. sicer potem iz teh tožb ni nič - samo glasno napovedujejo, potem pa umaknejo ali bogsikavedi kaj.
najobj sporočil: 32.044
[#679976] 12.01.10 20:33 · odgovor na: Gustl (#679941)
Odgovori   +    0
[Gustl]
> [najobj]
> ... pa gremo "zadevo" obdelat še iz računovodskega vidika ... alzo ...


Pride še FQ. Bomo videli, kako bo deloval...

... uff, malo preveč za mene ... zdaj pa bi res rabil podnapise ... pa ni treba takoj, jutri bi bilo čisto v redu ...
anon-119197 sporočil: 9.214
[#679983] 12.01.10 20:35 · odgovor na: najobj (#679976)
Odgovori   +    0
Kaj pomeni sploh FQ sam po sebi

Efkju (olepsano fakju)?
Forum quality?
Forum qualifier?
Forum quantifier?
Forum quotient?
Forum quatebriga?
Gustl sporočil: 13.632
[#680110] 12.01.10 23:50 · odgovor na: anon-119197 (#679983)
Odgovori   +    0
[dalex]
Kaj pomeni sploh FQ sam po sebi

Po pravici povedano se niti nisem kaj dosti ubadal s tem, kaj pomeni :)

V osnovi je bila ideja res "Forum quality", a la SQ, potem mi je pa na pamet padlo, da bi lahko pomenil še "forum" ali "Finance" kvocient a la IQ :)

Kaj torej pomeni, si bo lahko vsak sam mislil, jaz sem iskal predvsem kratko oznako, tako da bo pač FQ. :)

JA, vem..ni baš neka razlaga...
crt sporočil: 27.408
[#680151] 13.01.10 06:30 · odgovor na: najobj (#679934)
Odgovori   +    0
[najobj]
... tako, to pa je zdaj res moja zadnja pripomba na temo "forum 3"
m-hm.
crt sporočil: 27.408
[#680154] 13.01.10 06:37 · odgovor na: (#679963)
Odgovori   +    0
[rava]
zanimivo je, da smo več ali manj poskočili samo tisti, ki ne štihamo folka po forumih oz. nikakor ne želimo, da bi se to dogajalo v živo. bombaši niso replicirali.
bombasi imajo pac v veliki meri tudi svoj nacin uporabe foruma: shit and run. vseeno se tukaj o zadevi javno pogovarjamo, pa komur je samo do tega, da spusti svoj kupcek, kaj drugega pa niti ne vidi - bo pac enkrat presenecen.
najobj sporočil: 32.044
[#680239] 13.01.10 08:38 · odgovor na: crt (#680151)
Odgovori   +    0
[crt]
> [najobj]
> ... tako, to pa je zdaj res moja zadnja pripomba na temo "forum 3"

m-hm.

... majke mi ...


P.S.: lepo si me skurcal, ni kaj ...
najobj sporočil: 32.044
[#680249] 13.01.10 08:47 · odgovor na: anon-119197 (#679983)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 13.01.2010 08:49
[dalex]
Kaj pomeni sploh FQ sam po sebi

Efkju (olepsano fakju)?
Forum quality?
Forum qualifier?
Forum quantifier?
Forum quotient?
Forum quatebriga?

... pojma nimam, ampak ta tvoja prva varianta mi je še najbolj všeč ... khmm, ker je mogoče še najbolj pomenljiva ...


P.S.: Črt in Gustl, sorry, sem pač malo žleht ...
crt sporočil: 27.408
[#680251] 13.01.10 08:50 · odgovor na: najobj (#680249)
Odgovori   +    0
[najobj]
... pojma nimam, ampak ta tvoja prva varianta mi je še najbolj všeč ... khmm, ker je še najbolj pomenljiva ...

P.S.: Črt in Gustl, sorry, sem pač malo žleht ...
ni kaj bit sorry, tudi midva sva hitro pomislila na to :)
crt sporočil: 27.408
[#680253] 13.01.10 08:52 · odgovor na: najobj (#679934)
Odgovori   +    0
[najobj]
... pa gremo "zadevo" obdelat še iz računovodskega vidika ... alzo ...
[lots and lots of stuff...]
stvar se resi zelo enostavno. ignore se pusti, prijatelje se prikaze, zraven se pa da se nastavitev: iz racunovodskih razlogov uveljavljam ugovor vesti in ne zelim videti prijateljev. ali pa se to kar da kot default za userja najobj.
anon-166829 sporočil: 5.290
[#680274] 13.01.10 09:05 · odgovor na: purinoli (#679928)
Odgovori   +    2
Prečekirala sem nekaj izrazov, ne samo zame, tudi za druge. Ajoj!

Besede, kot so kreten, imbicil, debil, butelj, shizofrenik, nor*, (saj se nobene več ne spomnim)... so kar lepo zastopane v sporočilih nekaterih.

Tudi besedam ubil, posekal, ustrelil, fental, zaklal,... se nekateri niso ravno izogibali.

Iskalnik je pa res brzinec!
crt sporočil: 27.408
[#680277] 13.01.10 09:09 · odgovor na: (#680009)
Odgovori   +    0
[rava]
pravila specializiranih hobijaških forumov so neprimerno bolj restriktivna in tistih kriterijev verjetno ne bi preživela polovica tukajšnjih postov.
debate na hobijaških forumih so dejansko bolj podobne brainstormingu, zaradi tega pa bolj zabavne, konstruktivne in v končni fazi koristnejše za udeležence.
vse to tudi po mojem vtisu v povprecju drzi.
če dobro premislim, bi bil morda res čas za spremembo v to smer.
s tem je pa tako - tam smo bili (borza.dergan.si + F1), od tam smo odsli (levitev financ v dnevni casopis sirokega spektra, ustrezna sprememba publike + F2) in tezko se bomo tja vrnili.

vsaj ne v enem kosu. lahko pa en dan obstaja vec v celoti locenih forumov znotraj morda prav tako mnogoclenarskih financ. ampak to je zdaj bolj v smislu "i have a dream" :)

tacas pa zadosca to, da ljudje upostevajo isti vsaj minimalni standard vedenja, kot bi ga v prej omenjeni sobi. ze to je kroglo gor po hribu in ze to bo, ce rata, solidno.
najobj sporočil: 32.044
[#680284] 13.01.10 09:16 · odgovor na: crt (#680253)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 13.01.2010 09:18
[crt]
> [najobj]
> ... pa gremo "zadevo" obdelat še iz računovodskega vidika ... alzo ...
> [lots and lots of stuff...]

stvar se resi zelo enostavno. ignore se pusti, prijatelje se prikaze, zraven se pa da se nastavitev: iz racunovodskih razlogov uveljavljam ugovor vesti in ne zelim videti prijateljev. ali pa se to kar da kot default za userja najobj.

... hej, pa ti mene sploh ne maraš ... s čim sem se ti tako zameril ? ...

... no, ja ... ko sem glih tu, naj ti vsaj malo pojasnim, zakaj tako gnjavim s temi jajcami ... generalno mi gre na jetra forumsko obkladanje z nekimi ofcami v nekih tropih ... in to s strani glih tistih, ki so sami največje ofce ... in ta moj "računovodski" pogled na vsakega forumaša bi to, kdo je ofca in kdo ne, čisto empirično prikazal ...

... aja, da ne pozabim ... ti bom jaz dal lots and lots of stuff ... čuj ti, ne se ti s Štajerci preveč zajebavat ... pazi se ! ...
crt sporočil: 27.408
[#680287] 13.01.10 09:19 · odgovor na: najobj (#680284)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: crt 13.01.2010 09:21
[najobj]
... hej, pa ti mene sploh ne maraš ... s čim sem se ti tako zameril ? ...
to sploh ni res, recimo ce bi zdajle ze videl prijatelje-of-self, bi videl mene zraven.
... no, ja ... ko sem glih tu, naj ti vsaj malo pojasnim, zakaj tako gnjavim s temi jajcami ... generalno mi gre na jetra to forumsko obkladanje z nekimi ofcami v nekih tropih ... in to s strani glih tistih, ki so sami največje ofce ... in ta moj "računovodski" pogled na vsakega forumaša bi to, kdo je ofca in kdo ne, čisto empirično prikazal ...
v tej temi sem ze razlozil, zakaj po moje ni smiselno, da se ignori vidijo. lahko pa skusas prepricati gustla, naj ti se on kaj razlozi, ce se mu se da.
... aja, da ne pozabim ... ti bom jaz dal lots and lots of stuff ... čuj ti, ne se ti s Štajerci preveč zajebavat ... pazi se ! ...
rojen sem v celju in redno cirkuliram med lj in ms, pazi se ti :)

(newsflash - videna atomska goba na mariborski obvoznici - ocividci zgrozeni - po nekateri virih naj bi slo za forumski obracun, v ozadju pa so svedi)
najobj sporočil: 32.044
[#680321] 13.01.10 09:53 · odgovor na: crt (#680287)
Odgovori   +    0
[crt]
> [najobj]
> ... hej, pa ti mene sploh ne maraš ... s čim sem se ti tako zameril ? ...

to sploh ni res, recimo ce bi zdajle ze videl prijatelje-of-self, bi videl mene zraven.

> ... no, ja ... ko sem glih tu, naj ti vsaj malo pojasnim, zakaj tako gnjavim s temi jajcami ... generalno mi gre na jetra to forumsko obkladanje z nekimi ofcami v nekih tropih ... in to s strani glih tistih, ki so sami največje ofce ... in ta moj "računovodski" pogled na vsakega forumaša bi to, kdo je ofca in kdo ne, čisto empirično prikazal ...

v tej temi sem ze razlozil, zakaj po moje ni smiselno, da se ignori vidijo. lahko pa skusas prepricati gustla, naj ti se on kaj razlozi, ce se mu se da.

> ... aja, da ne pozabim ... ti bom jaz dal lots and lots of stuff ... čuj ti, ne se ti s Štajerci preveč zajebavat ... pazi se ! ...

rojen sem v celju in redno cirkuliram med lj in ms, pazi se ti :)

(newsflash - videna atomska goba na mariborski obvoznici - ocividci zgrozeni - po nekateri virih naj bi slo za forumski obracun, v ozadju pa so svedi)

... OK, fair enough ...


P.S.: a so ti preveril te "nekatere vire" ? ... skoraj ne morem verjet, da poleg Švedov v ozadju ni še kakega našega ... khmm, saj veš koga ... jebiga, od Finske do Švedske ni daleč, pa ko so glih tam ...
purinoli sporočil: 8.690
[#680334] 13.01.10 10:07 · odgovor na: crt (#680287)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: purinoli 13.01.2010 10:09
[crt]
> [najobj]
>
>
> ... aja, da ne pozabim ... ti bom jaz dal lots and lots of stuff ... čuj ti, ne se ti s Štajerci preveč zajebavat ... pazi se ! ...

rojen sem v celju in redno cirkuliram med lj in ms, pazi se ti :)

(newsflash - videna atomska goba na mariborski obvoznici - ocividci zgrozeni - po nekateri virih naj bi slo za forumski obracun, v ozadju pa so svedi)
Je**m vam Štajerce, zato imam pa v kleti povišan radon. Ka ste to vidva tudi kako fizijo pod rodno grudo ušpičila? Črt, pazi se, Najobj preferira boks, kot "plemenito" varianto pretepanja, izgleda pa, da je eden od vaju še prešvercal uran ali plutonij.

Dajta mi zaupat, kje sta dobila pa oni luštkani ciklotetrametilentetranitramin (HMX)? Ali vsaj RDX? Brez njega menda težko prižgeš A-pokalico. Pa še v ikozaedre ga moraš oblikovat, da ima efekt.

Evo, zdaj nas pa ne bodo gledali samo pohlepni odvetniki, ki bodo iskali razne ku*c pa pi**a ali kreten in ofca ampak se bo vključila še NSA, NASA, FBI,CIA, SOVA in podobne mrcine. Da se nista morda pri vrtanju zmotila in je ven pogledala na Haitiju? Tam je včeraj butnilo z magnitudo 7.0.
purinoli sporočil: 8.690
[#680357] 13.01.10 10:29 · odgovor na: purinoli (#680334)
Odgovori   +    0
Tale iskalnik je res OK. Glede na >5.000 postov me je zanimalo, s čim sem obdaril kake "specialce" na forumu. Niti enkrat nisem uporabil etikete "komunajzer", bil sem vsaj 20x fašist, enemu sem (1x) vrnil s fašistom, vendar šele po nekajkratnem etiketiranju z njegove strani.

Še bo hec tule na forumu. Ko zadeve pohopsajo odvetniki, adijo moč argumentov in dober dan argument moči.
crt sporočil: 27.408
[#680376] 13.01.10 10:39 · odgovor na: (#680373)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: crt 13.01.2010 10:41
[gsavli]
Jebenti ja, težko se bo na sodišču zlagat in dokazovat, da si res verjel, da se meniš z ovco. :)
jah, spet odvisno od tega, kako se bo obnasala druga stranka :))

(snazilka v dvorano 1, klicemo snazilko v sodno dvorano 1 ...)

ali pa recimo - slisal si za izrek "on the internet nobody knows you're a dog" in temu primerno se ti je zdelo, da "jebo ti pas mater" morda samo odraza objektivno stanje stvari.
Gustl sporočil: 13.632
[#680386] 13.01.10 10:48 · odgovor na: crt (#680287)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: Gustl 13.01.2010 10:52
[crt]
v tej temi sem ze razlozil, zakaj po moje ni smiselno, da se ignori vidijo. lahko pa skusas prepricati gustla, naj ti se on kaj razlozi, ce se mu se da.
Ne da se mi. Seznam, kdo te ignorira, ne bo javen. Celo več, verjetno ne bo javno niti to, koliko ljudi koga ignorira in koliko ima kdo prijateljev. Torej seznam prijateljev in številko ignoriranj bo videl le uporabnik zase.

Za vse ostale bo na voljo najbrž le enotna mera FQ.

Moram pa vse to še premisliti, ker je ideja "prijatelje" razširiti izven foruma, tako da bi lahko morda spremljal tudi, kaj berejo tvoji priojatelji, kateri članke so ocenili in podobno. Samo je treba še malo dodelati zadeve, ker za te stvari bi skoraj potreboval kontra potrditev, torej: jaz dovolim, da ta pa ta spremlja, kaj jaz berem in ocenjujem.

Skratka...to je projekt za februar, ne bom se zdele s tem ukvarjal...
purinoli sporočil: 8.690
[#680390] 13.01.10 10:50 · odgovor na: crt (#680376)
Odgovori   +    0
[crt]
> [gsavli]
> Jebenti ja, težko se bo na sodišču zlagat in dokazovat, da si res verjel, da se meniš z ovco. :)

jah, spet odvisno od tega, kako se bo obnasala druga stranka :))

(snazilka v dvorano 1, klicemo snazilko v sodno dvorano 1 ...)

ali pa recimo - slisal si za izrek "on the internet nobody knows you're a dog" in temu primerno se ti je zdelo, da "jebo ti pas mater" morda samo odraza objektivno stanje stvari.
Črt, a bi kaj pomagalo ( mislim na izravnavo, klin se sklinom izbija....), če bi recimo forumaš v nevarnosti ( jaz se sicer počutim tozadevno kar varen he he), rekel : "jaz, Purinoli, sem ofca, jaz sem fašist, jaz sem ekstremist s 6 ekstremitetami....." ? Čisto tako, kot malce za lase privlečene "olajševalne okoliščine..."?

He he, se malo hecam, upam, da nisi hud, tale thread je namenjen resnim pripombam...Evo ti ene : čim manj spreminjajta z Gustlnom. Deluje dobro. Želje specialcev pa daj v časovno kapsulo, ko bodo internet, grafika, telefonija.... delovali tridimenzionalno, real time in s teleportacijo forumašev v fizični forum he he.
crt sporočil: 27.408
[#680393] 13.01.10 10:52 · odgovor na: purinoli (#680390)
Odgovori   +    0
[purinoli]
Črt, a bi kaj pomagalo ( mislim na izravnavo, klin se sklinom izbija....), če bi recimo forumaš v nevarnosti ( jaz se sicer počutim tozadevno kar varen he he), rekel : "jaz, Purinoli, sem ofca, jaz sem fašist, jaz sem ekstremist s 6 ekstremitetami....."
se pravi, ces da ne pricakujes nic takega od drugih, kar ne bi od sebe oziroma da se tebi to pac zdijo cisto kul lastnosti? :)
čim manj spreminjajta z Gustlnom. Deluje dobro. Želje specialcev pa daj v časovno kapsulo, ko bodo internet, grafika, telefonija.... delovali tridimenzionalno, real time in s teleportacijo forumašev v fizični forum he he.
ja, to je nekak v grobem plan.
anon-119197 sporočil: 9.214
[#680395] 13.01.10 10:53 · odgovor na: purinoli (#680390)
Odgovori   +    0
Ma, kurc, meni tole izgleda prevec tehnicno, vseeno me res ne bi motilo, ko bi bili kaksni estetski barvni prelivi (na osnovi rdece??) in kaksni zlati rezi in to upostevano, pa kaksni subtilni 3d efekti... Seveda zmerno, ne kičasto...
crt sporočil: 27.408
[#680401] 13.01.10 10:58 · odgovor na: crt (#666058)
Odgovori   +    0
tole sicer ni ravno napaka, ampak ajd:

dodano v mail obvestilo o zasebnem sporocilu, da NE odgovarjajte na mail (ki bo sicer sel na admin@finance.si, kjer bo povzrocal razlicne reakcije), temvec kliknite povezavo, ki jo vidite.

Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22