Zasebnost

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: forum 3 - lov na napake do 31.1.2010

Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 22

crt sporočil: 27.408
[#679143] 12.01.10 09:28 · odgovor na: anon-53475 (#679141)
Odgovori   +    0
[Crni]
Sem ze mislil, da sem padel nazaj v stare txt-only cajte hehehe.
personally, nic narobe s tem :)
najobj sporočil: 32.044
[#679188] 12.01.10 09:43 · odgovor na: anon-166829 (#679107)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 12.01.2010 09:46
[Pia]
> [najobj]
> > [Gustl]
> > > [minuteman]
> > > Lepo vas prosim, če bi lahko upoštevali moj predlog. Mislim, da je bolj uporaben in prijazen za uporabnika. Kako sicer enostavno dobiš število vseh postov v temah, če do njih dostopaš prek članka? Tako lahko hitro določiš čas, ki ga rabiš za branje teme in bi bil res vesel, če bi moj predlog upoštevali.
> >
> >
> > Tvoj predlog sicer ne bo upoštevan, bo pa dodana v vsako temo cifra, kolikšno je število sporočil v temi...
>
>
> ... khmm, en predlog ... če že imate opcijo, da si nekoga izbereš za kao prijatelja in nekoga drugega ignoriraš in če to objavljate, potem bi bilo fajn, če bi bilo možno vedeti, kdo te ima za kao prijatelja in kdo te ignorira ... ker sicer je vse skupaj podobno nekim skrivalnicam, kar je vsaj po mojem mnenju rahlo brez veze ...

Sicer vem, kdo me ima na ignorju, med drugimi tudi ti, a to zame sploh ni pomembno, vseeno ti bom odgovorila.

Tale ignor je neka igrica domišljavcev. Po tem koliko ljudi ima na ignorju, še najbolj spoznaš ignoratorja, njegovo oholost, domišljavost, netolerantnost, neprilagodljivost, nepotrpežljivost, superiornost, narcisoidnost, večvrednosni kompleks ...

Ignoriranec ima samo toliko pri tem, da je ignoratorju postavil ogledalo in tako v ignoratorju sprožil sliko neke lastnosti, ki je pri sebi apsoluno ne mara. Morda nestrpnost, agresivnost, prepotentnost, ...

... eh, motiš se ... jaz nimam nikogar "na ignoru", vsaj ne na način, ki ga fizično omogoča ta forum ... vprašaj Črta, če ne verjameš, on to lahko vidi ... je pa res, da že nekaj časa ne "trzam" več na čisto vsako stvar, ki jo kdorkoli napiše ...

... in glih zato, ker mi grejo "skrivalnice" vseh vrst izrazito na jetra, sem pač (zdaj že drugič) izrazil željo po objavi tega "kdo je kdo za koga" ...

... itak smo vsi anonimni, pa je zato brez veze še dodatno nekaj skrivat ... in tudi mi je povsem jasno, da tukaj obstaja v glavnem delitev na črti progasti/pikčasti, ne glede na to, kaj kdo napiše ... pa vendar ... eh, nič ... jebiga ... piši kući, propalo ...
crt sporočil: 27.408
[#679190] 12.01.10 09:44 · odgovor na: najobj (#679188)
Odgovori   +    0
[najobj]
... eh, motiš se ... jaz nimam nikogar "na ignoru"
no, potem se pa ne sekiraj glede tega, kako deluje.
najobj sporočil: 32.044
[#679210] 12.01.10 09:52 · odgovor na: crt (#679190)
Odgovori   +    3
[crt]
> [najobj]
> ... eh, motiš se ... jaz nimam nikogar "na ignoru"

no, potem se pa ne sekiraj glede tega, kako deluje.
... se mi zdi, da midva malo en mimo drugega govoriva ... oziroma vsaj eden od naju, če sem malo bolj natančen ... khmm, in "predrzen" ...
crt sporočil: 27.408
[#679216] 12.01.10 09:54 · odgovor na: najobj (#679210)
Odgovori   +    0
[najobj]
... se mi zdi, da midva malo en mimo drugega govoriva ... oziroma vsaj eden od naju, če sem malo bolj natančen ... khmm, in "predrzen" ...
vsaj eden, treba se je samo se zmenit, kateri :))
jaz sem ti razlozil svoje poglede, jutranjo seanso zakljucujem in saltam na druge stranke, ti pa lahko skusas prepricati gustla.
najobj sporočil: 32.044
[#679236] 12.01.10 10:09 · odgovor na: crt (#679216)
Odgovori   +    1
[crt]
> [najobj]
> ... se mi zdi, da midva malo en mimo drugega govoriva ... oziroma vsaj eden od naju, če sem malo bolj natančen ... khmm, in "predrzen" ...

vsaj eden, treba se je samo se zmenit, kateri :))
jaz sem ti razlozil svoje poglede, jutranjo seanso zakljucujem in saltam na druge stranke, ti pa lahko skusas prepricati gustla.

... kako ? ... če pa sva oba "malo mimo" ... jebiga, bo treba na arbitražo ... Gustl ? ...


... aja, pa ne zdaj vsega preveč resno jemat ... sem pač probal ... po metodi iteracije ... khmm, nekaj podobnega, kot bo treba za gruntanje, kdo na forumu me ignorira ... hja, uspeh očitno ne more izostati ...
Gustl sporočil: 13.632
[#679242] 12.01.10 10:14 · odgovor na: najobj (#679236)
Odgovori   +    0
[najobj]
... kako ? ... če pa sva oba "malo mimo" ... jebiga, bo treba na arbitražo ... Gustl ? ...

Projatelji bo najbrž javno, ignorirani ne.
crt sporočil: 27.408
[#679248] 12.01.10 11:12 · odgovor na: Gustl (#679242)
Odgovori   +    0
magic crash cele strani, reseno pravkar ... wasntme :) osumljenec sam popravil.
anon-166829 sporočil: 5.290
[#679310] 12.01.10 11:45 · odgovor na: najobj (#679188)
Odgovori   +    3
[najobj]

... itak smo vsi anonimni, pa je zato brez veze še dodatno nekaj skrivat ...
To sem mislila tudi jaz.

Problem je, da se forumaši hitro pogrupirajo in začno lesti tistim trem štirim, ki so vsaj navidezni vodje, v rit. Od tu, do grupiranja po politični pripadnosti, je samo korak. Vsi bi bili radi pomembni in priljubljeni. Kot otroci v šoli.

Hitro nastane prepir, potem pa doživiš, da ti nekdo iz grmovja vrže kepo v hrbet. Ne uspe ti videti, kdo je bil, a sumiš. Maščuješ se napačnemu, na skrivaj. In ta spet napačnemu in tako v nedogled, namesto, da bi že takoj okurcal pravega.

Temu pravita Črt in Gustel, zaščita interesov forumašel. Lahko bi pa odkrito rekla, da sta le tako onedva krita, če bi kdo sprožil kak postopek zaradi nestrnosti in/ali žalitev na forumu.

Tajno glasovanje in prikrit prdec, še nikoli nista ostala čisto skrita!
======================================

Sa ma nimam ne prijateljev ne izločenih, ker se mi zdi to otroška igra, uvožena iz ameriških srednjih šol, kjer tekmujejo v priljubljenosti!

Ko smo pa že pri tekmovanju in priljubljenosti, naj povem, da je tako ocenjevanje, kot je zdaj milo rečeno bedasto. Pri tem mislim na povprečno oceno. Kako boš iz povprečne ocene videl, koga forumaši dobro ocenjujejo in koga ne. Nekdo ima 10.000 postov in 200 ocen, povprečna je 0,87%, drugi ima 3000 sporočil in 1700 ocen, vendar je njegova povprečna ocena 0,60 %. Kdo je pri forumaših bolje ocenjen? Povprečna ocena je morda kaj vredna, če jo bo Gustel vključil v tisti njegov famozni FQ, drugače je totalno brezvezna.
Gustl sporočil: 13.632
[#679334] 12.01.10 11:55 · odgovor na: anon-166829 (#679310)
Odgovori   +    0
[Pia]
Temu pravita Črt in Gustel, zaščita interesov forumašel. Lahko bi pa odkrito rekla, da sta le tako onedva krita, če bi kdo sprožil kak postopek zaradi nestrnosti in/ali žalitev na forumu.
Postopkov kar nekaj teče, pravzaprav vedno več. Ravno danes odpisujem policiji glede raznih IP, e-mailov in podobnega od raznih neuravnovešencev na forumu. Bi rekel, da je le še vprašanje časa, kdaj bo prvi takšen postopek prišel do sodišča.
anon-166829 sporočil: 5.290
[#679365] 12.01.10 12:09 · odgovor na: Gustl (#679334)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-166829 12.01.2010 12:11
[Gustl]
> [Pia]
> Temu pravita Črt in Gustel, zaščita interesov forumašel. Lahko bi pa odkrito rekla, da sta le tako onedva krita, če bi kdo sprožil kak postopek zaradi nestrnosti in/ali žalitev na forumu.

Postopkov kar nekaj teče, pravzaprav vedno več. Ravno danes odpisujem policiji glede raznih IP, e-mailov in podobnega od raznih neuravnovešencev na forumu. Bi rekel, da je le še vprašanje časa, kdaj bo prvi takšen postopek prišel do sodišča.
Poglej poglej, kdo je našel čas zame. Me prav zanima, zakaj do sedaj nisem bila vredna, da prejmem kako odgovor na svoja sporočila, pri tej temi si mi pa odgovoril. Je to grožnja? Mi groziš? Hočeš s tem reči, da sem neuravnovešena, da grozim ter žalim druge?

Samo eno zasebno sporočilo sem poslala, odkar sem na forumu. Cinq, kateremu je bilo sporočilo namenjeno, pa lahko pove, ali sem ga žalila ali ne. Meni ni treba groziti, ker imam čisto vest, kljub Dobovi prepričanosti v mojo norost.

Morda je res, da bosta posredovala policiji podatke forumaša, ki je pizdil čez kak organ ali politika. Bravo! Bravo! In še enkrat bravo. Ni čudno, da je spizdla Romy in je odšel Shaman. Morda tudi pri Dobu, nisem bila jaz pravi vzrok. Koliko vama plačajo za to?

Vidva, kaj ne bi raje igrala z odprtimi kartami, saj bi vaju vsi razumeli, da urejati forum pomeni tudi neko odgovornost. Ne pa tako.
anon-6533 sporočil: 5.777
[#679370] 12.01.10 12:10 · odgovor na: Gustl (#679334)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-6533 12.01.2010 12:11
[Gustl]
> [Pia]
> Temu pravita Črt in Gustel, zaščita interesov forumašel. Lahko bi pa odkrito rekla, da sta le tako onedva krita, če bi kdo sprožil kak postopek zaradi nestrnosti in/ali žalitev na forumu.

Postopkov kar nekaj teče, pravzaprav vedno več. Ravno danes odpisujem policiji glede raznih IP, e-mailov in podobnega od raznih neuravnovešencev na forumu. Bi rekel, da je le še vprašanje časa, kdaj bo prvi takšen postopek prišel do sodišča.
Ste "razkrili" tudi maile i IPje, s katerih plačanci provocirajo? In potem natane "kača" v kateri so tudi normalni forumovci, ki z bedo primitivizma nimajo nič?
Gustl sporočil: 13.632
[#679376] 12.01.10 12:11 · odgovor na: anon-166829 (#679365)
Odgovori   +    2
[Pia]
Poglej poglej, kdo je našel čas zame. Me prav zanima, zakaj do sedaj nisem bila vredna, da prejmem kako odgovor na svoja sporočila, pri tej temi si mi pa odgovoril.
Saj mi je že žal...
anon-6533 sporočil: 5.777
[#679381] 12.01.10 12:14 · odgovor na: anon-6533 (#679370)
Odgovori   +    2
[pavel]
> [Gustl]
> > [Pia]
> > Temu pravita Črt in Gustel, zaščita interesov forumašel. Lahko bi pa odkrito rekla, da sta le tako onedva krita, če bi kdo sprožil kak postopek zaradi nestrnosti in/ali žalitev na forumu.
>
> Postopkov kar nekaj teče, pravzaprav vedno več. Ravno danes odpisujem policiji glede raznih IP, e-mailov in podobnega od raznih neuravnovešencev na forumu. Bi rekel, da je le še vprašanje časa, kdaj bo prvi takšen postopek prišel do sodišča.

Ste "razkrili" tudi maile i IPje, s katerih plačanci provocirajo? In potem natane "kača" v kateri so tudi normalni forumovci, ki z bedo primitivizma nimajo nič?
In seveda. jasno je, da bo tej krizi nesposobnih pričela delovati tudi mašinerija nasilja nad drugače mislečimi. Enostavno. Dihanje za ovratnik v maniri preteklosti, ki se vrača in bomo za to še krepko tonili v enoumje.
anon-6533 sporočil: 5.777
[#679383] 12.01.10 12:16 · odgovor na: anon-6533 (#679381)
Odgovori   +    1
[pavel]
> [pavel]
> > [Gustl]
> > > [Pia]
> > > Temu pravita Črt in Gustel, zaščita interesov forumašel. Lahko bi pa odkrito rekla, da sta le tako onedva krita, če bi kdo sprožil kak postopek zaradi nestrnosti in/ali žalitev na forumu.
> >
> > Postopkov kar nekaj teče, pravzaprav vedno več. Ravno danes odpisujem policiji glede raznih IP, e-mailov in podobnega od raznih neuravnovešencev na forumu. Bi rekel, da je le še vprašanje časa, kdaj bo prvi takšen postopek prišel do sodišča.
>
> Ste "razkrili" tudi maile i IPje, s katerih plačanci provocirajo? In potem natane "kača" v kateri so tudi normalni forumovci, ki z bedo primitivizma nimajo nič?

In seveda. jasno je, da bo tej krizi nesposobnih pričela delovati tudi mašinerija nasilja nad drugače mislečimi. Enostavno. Dihanje za ovratnik v maniri preteklosti, ki se vrača in bomo za to še krepko tonili v enoumje.
vsak pameten pa uporablja TOR, razen seveda tistih, ki smo zastavili svoje ime za razmišljanje, ki je demokraciji primerno. Ta pa počasi postaja farsa.
crt sporočil: 27.408
[#679386] 12.01.10 12:16 · odgovor na: anon-6533 (#679381)
Odgovori   +    1
naceloma bi bilo zanimivo premestiti server na svedsko kot mislim da pravno dokaj cvrsto jurisdikcijo... samo casnik finance d.o.o. je se vedno slovenska firma, to je pa organizacijsko malo vecji premik. no, samo omenjam.
anon-166829 sporočil: 5.290
[#679388] 12.01.10 12:17 · odgovor na: Gustl (#679376)
Odgovori   +    2
[Gustl]
> [Pia]
> Poglej poglej, kdo je našel čas zame. Me prav zanima, zakaj do sedaj nisem bila vredna, da prejmem kako odgovor na svoja sporočila, pri tej temi si mi pa odgovoril.

Saj mi je že žal...
Imaš v rokah škarje in platno, briši!

Žal pa naj ti nikar ne bo. Nikoli ne veš zakaj je kaj dobro.

Nisem zamerljiva, ničesar ne pričakujem, le včasih me kaka osebna zadeva boli, še dolgo po tem, ko mi je bila storjena. Ampak to je človeško. Tudi vidva, bi kdaj pa kdaj lahko pokazala bolj človeški obraz.
Gustl sporočil: 13.632
[#679393] 12.01.10 12:19 · odgovor na: anon-6533 (#679381)
Odgovori   +    0
[pavel]
In seveda. jasno je, da bo tej krizi nesposobnih pričela delovati tudi mašinerija nasilja nad drugače mislečimi. Enostavno. Dihanje za ovratnik v maniri preteklosti, ki se vrača in bomo za to še krepko tonili v enoumje.

No, seveda se nekomu, ki napiše nekaj v stilu "boš ti že še videl, ko boš gorel na grmadi ali te bomo postavili pred zid", morda zdi, da je le drugače misleči.

Pač nekomu drugemu se zdi pa da gre za grožnjo njemu in se počuti ogroženega in ima vso pravico to prijavit in policija ima vso dolžnost to raziskat. Osebno bi si zelo želel, da bi imeli malo več sodne prakse pri teh zadevah, da bi ljudje vseeno malo premislili, preden bleknejo.
bc123a sporočil: 48.253
[#679408] 12.01.10 12:27 · odgovor na: Gustl (#679334)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [Pia]
> Temu pravita Črt in Gustel, zaščita interesov forumašel. Lahko bi pa odkrito rekla, da sta le tako onedva krita, če bi kdo sprožil kak postopek zaradi nestrnosti in/ali žalitev na forumu.

Postopkov kar nekaj teče, pravzaprav vedno več. Ravno danes odpisujem policiji glede raznih IP, e-mailov in podobnega od raznih neuravnovešencev na forumu. Bi rekel, da je le še vprašanje časa, kdaj bo prvi takšen postopek prišel do sodišča.
Em, in na cigavo pobudo se ti postopki zacenjajo? Pa ne mi rec da policija bere te forume in potem od vas zahteva IPje?
Gustl sporočil: 13.632
[#679410] 12.01.10 12:29 · odgovor na: bc123a (#679408)
Odgovori   +    0
[bc123a]
Em, in na cigavo pobudo se ti postopki zacenjajo? Pa ne mi rec da policija bere te forume in potem od vas zahteva IPje?
Policija sicer bere, ampak zahteve pa pridejo odvetnik --> kazenska ovadba --> policija
anon-166829 sporočil: 5.290
[#679420] 12.01.10 12:33 · odgovor na: anon-6533 (#679383)
Odgovori   +    2
[pavel]
> [pavel]
> > [pavel]
> > > [Gustl]
> > > > [Pia]
> > > > Temu pravita Črt in Gustel, zaščita interesov forumašel. Lahko bi pa odkrito rekla, da sta le tako onedva krita, če bi kdo sprožil kak postopek zaradi nestrnosti in/ali žalitev na forumu.
> > >
> > > Postopkov kar nekaj teče, pravzaprav vedno več. Ravno danes odpisujem policiji glede raznih IP, e-mailov in podobnega od raznih neuravnovešencev na forumu. Bi rekel, da je le še vprašanje časa, kdaj bo prvi takšen postopek prišel do sodišča.
> >
> > Ste "razkrili" tudi maile i IPje, s katerih plačanci provocirajo? In potem natane "kača" v kateri so tudi normalni forumovci, ki z bedo primitivizma nimajo nič?
>
> In seveda. jasno je, da bo tej krizi nesposobnih pričela delovati tudi mašinerija nasilja nad drugače mislečimi. Enostavno. Dihanje za ovratnik v maniri preteklosti, ki se vrača in bomo za to še krepko tonili v enoumje.

vsak pameten pa uporablja TOR, razen seveda tistih, ki smo zastavili svoje ime za razmišljanje, ki je demokraciji primerno. Ta pa počasi postaja farsa.
TOR, proxy, Pahor bi rekel, www.youtube.com/watc...z7_3n7xyDg

Pavel, kaj še vedno nisi ugotovil, da hodimo drug po drugem.

Tisti, ki te najlepše gleda v oči, ima najbolj ojster nož za hrbtom.

Ni druge, Kitajska!
najobj sporočil: 32.044
[#679435] 12.01.10 12:45 · odgovor na: Gustl (#679410)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [bc123a]
> Em, in na cigavo pobudo se ti postopki zacenjajo? Pa ne mi rec da policija bere te forume in potem od vas zahteva IPje?

Policija sicer bere, ampak zahteve pa pridejo odvetnik --> kazenska ovadba --> policija

... holy shit ... se pravi, če jaz po nemarnem citiram neko črevo, kjer so notri tudi kakšne tovrstne gluposti, ker se mi pač ne da jebat z izločevanjem "neprimernih vsebin" iz te čreve ... a sem potem tudi jaz lahko "na tapeti" ? ... holy shit, še enkrat ... I'm out of here ...
bc123a sporočil: 48.253
[#679436] 12.01.10 12:48 · odgovor na: Gustl (#679410)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [bc123a]
> Em, in na cigavo pobudo se ti postopki zacenjajo? Pa ne mi rec da policija bere te forume in potem od vas zahteva IPje?

Policija sicer bere, ampak zahteve pa pridejo odvetnik --> kazenska ovadba --> policija
hmm, okej, cigav odvetnik?
anon-6533 sporočil: 5.777
[#679437] 12.01.10 12:48 · odgovor na: bc123a (#679408)
Odgovori   +    1
[bc123a]
> [Gustl]
> > [Pia]
> > Temu pravita Črt in Gustel, zaščita interesov forumašel. Lahko bi pa odkrito rekla, da sta le tako onedva krita, če bi kdo sprožil kak postopek zaradi nestrnosti in/ali žalitev na forumu.
>
> Postopkov kar nekaj teče, pravzaprav vedno več. Ravno danes odpisujem policiji glede raznih IP, e-mailov in podobnega od raznih neuravnovešencev na forumu. Bi rekel, da je le še vprašanje časa, kdaj bo prvi takšen postopek prišel do sodišča.

Em, in na cigavo pobudo se ti postopki zacenjajo? Pa ne mi rec da policija bere te forume in potem od vas zahteva IPje?
bere, bere. preverjeno. zbirajo tudi podatke, ki bi jim koristili v zadevah pregona, ki s forumaši nimajo veze.
crt sporočil: 27.408
[#679439] 12.01.10 12:48 · odgovor na: najobj (#679435)
Odgovori   +    0
[najobj]
... holy shit ... se pravi, če jaz po nemarnem citiram neko črevo, kjer so notri tudi kakšne tovrstne gluposti, ker se mi pač ne da jebat z izločevanjem "neprimernih vsebin" iz te čreve ... a sem potem tudi jaz lahko "na tapeti" ? ... holy shit, še enkrat ... I'm out of here ...
v bistvu ne, ker se da slediti in pokazati, od kod je original.

vseeno pa je seveda ze s stalisca same debate na vso moc dobrodoslo, da tudi kaj beres in cistis, ne samo pritisnes "citiraj" in cao.
crt sporočil: 27.408
[#679440] 12.01.10 12:49 · odgovor na: bc123a (#679436)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: crt 12.01.2010 12:50
[bc123a]
hmm, okej, cigav odvetnik?
od tistega, ki se pocuti oskodovan, jebote :)

(ce uganes, kolko pomaranc imam v vreci, ti dam vseh 10 press)
bc123a sporočil: 48.253
[#679443] 12.01.10 12:50 · odgovor na: crt (#679440)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: bc123a 12.01.2010 12:51
[crt]
> [bc123a]
> hmm, okej, cigav odvetnik?

od tistega, ki se pocuti oskodovan, jebote :) is this a trick question?
Umm, ne, nise mi zdelo verjetno, da ljudje kar gredo do odvetnika/policije kot reakcijo na nekaj, kar je bilo napisano na forumu.

Holy crap. Kje so cajti, ko so net uporabljali samo tisti, ki so ga prenesli?

Se pravi, ce jaz nekomu recem "teslo", "idiot", itd. ceprav je anonimen(!!!), me lahko zvlece pred sodisce?
crt sporočil: 27.408
[#679449] 12.01.10 12:54 · odgovor na: bc123a (#679443)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: crt 12.01.2010 12:56
[bc123a]
Se pravi, ce jaz nekomu recem "teslo", "idiot", itd. ceprav je anonimen(!!!), me lahko zvlece pred sodisce?
vsekakor ima moznost poskusiti, komu bo sodisce dalo prav, se mi pa ne sanja.

(vseeno pa je dobrodoslo, ce nehas ljudem govorit teslo in idiot, ze samo po sebi, tudi brez policije)
anon-166829 sporočil: 5.290
[#679453] 12.01.10 12:57 · odgovor na: crt (#679449)
Odgovori   +    2
[crt]
> [bc123a]
> Se pravi, ce jaz nekomu recem "teslo", "idiot", itd. ceprav je anonimen(!!!), me lahko zvlece pred sodisce?

vsekakor ima moznost poskusiti, komu bo sodisce dalo prav, se mi pa ne sanja.

(vseeno pa je dobrodoslo, ce nehas ljudem govorit teslo in idiot, ze samo po sebi, tudi brez policije)
Kaj pa nor?

Lahko govoriš, da je nekdo nor? Ali je to dovoljeno samo adminom?
najobj sporočil: 32.044
[#679467] 12.01.10 13:06 · odgovor na: crt (#679439)
Odgovori   +    1
[crt]
> [najobj]
> ... holy shit ... se pravi, če jaz po nemarnem citiram neko črevo, kjer so notri tudi kakšne tovrstne gluposti, ker se mi pač ne da jebat z izločevanjem "neprimernih vsebin" iz te čreve ... a sem potem tudi jaz lahko "na tapeti" ? ... holy shit, še enkrat ... I'm out of here ...
>
v bistvu ne, ker se da slediti in pokazati, od kod je original.
>
... ja, ampak šele na sodišču ... jebiga, zdaj si me pa res potolažil ...
>
vseeno pa je seveda ze s stalisca same debate na vso moc dobrodoslo, da tudi kaj beres in cistis, ne samo pritisnes "citiraj" in cao.
>
... eh, jebiga ... zato sem pač prej bold uporabljal ... a me zdaj razumeš, zakaj pizdim (upam, da je to še dovoljena beseda), ker ne morem več boldati citiranih tekstov ? ...

Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 22