Zasebnost
31 min
(fotoreportaža) Tako Plastika Skaza učinkovitost proizvodnje povečuje z digitalizacijo in industrijo 4.0
1 ura
Bliža se največji izvozni dogodek v Sloveniji; kdo bo tudi tam?
4 ure
Spletni pogovor s šefom Hidrie: Kako zelo hudo je v avtoindustriji?
4 ure
Nemška avtoindustrija se trese, v kakšnem stanju so slovenski avtomobilisti
10 ur
Na Brniku sprejeli milijontega potnika letos
11 ur
Evropska avtomobilska industrija v dilemi v pogledih na prihodnost 1
11 ur
Najbolj brani članki danes
15 ur
Višja predplačila evropskih podpor za kmete 1
16 ur
RAZKRIVAMO Kako daleč je projekt stomilijonske investicije v protonsko zdravljenje raka 3
16 ur
Bloomberg: Volkswagen bi lahko odpustil 15 tisoč ljudi 9
17 ur
Praznik evropskega transporta v Hannovru, Kitajci pa za ovinkom
17 ur
China’s Grip on Rare Earths Undercuts Projects From US to Japan
19 ur
Sloveniji zelena luč Bruslja za izplačilo 257 milijonov evrov iz mehanizma za okrevanje 1
19 ur
Stéphane Séjourné je nov francoski kandidat za evropskega komisarja 4
19 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
19 ur
Ali lahko na račun pri digitalni banki dobim pokojnino in koliko stanejo storitve za upokojence? 3
20 ur
Kako kupcem dati razlog, da se odločijo prav za našo blagovno znamko?
20 ur
Eles sporoča Petrolu: Nismo mi odgovorni za pravilnost obračunavanja omrežnine 6
21 ur
Verica Trstenjak dobila visoko nadzorno funkcijo pri ECB 1
22 ur
Francoski kandidat za komisarja Breton odstopil zaradi spora z von der Leynovo 12

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kateri so izzivi za slovenske bančnike v 2012

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Borza (1)

Strani: 1

anon-253498 sporočil: 841
[#1479334] 07.12.11 22:55
Odgovori   +    12
Največji izziv slovenskega bančništva je, kako še bolj oropati svoje komitente in državljane Slovenije.
anon-221883 sporočil: 739
[#1479366] 07.12.11 23:16
Odgovori   +    3
To kako bodo kar se da hitro prodali NLB...
foore sporočil: 12.753
[#1479394] 07.12.11 23:35
Odgovori   +    3
Da začno delati pošteno in ne samo za sebe, ter služijo gospodarstvu in ljudem.....
anon-69279 sporočil: 2.669
[#1479458] 08.12.11 00:28 · odgovor na: foore (#1479394)
Odgovori   +    3
[foore]
Da začno delati pošteno in ne samo za sebe, ter služijo gospodarstvu in ljudem.....
uuuuuuuuuuuuuu, nepopravljiv optimist. :-))) dokler ne bodo odgovarjali z vsem svojim premoženjem, s premoženjem ožjih družinskih članov in s svojo svobodo ne bo sprememb.

ravno danes sem ugotovil, ko je prišel jj na oblast, 7 let nazaj, ni bilo potrebe menjavati uprav podjetij. spremeniti bi moral le zakone glede odgovornosti uprav in NS, pa bi mel mir.
zdaj pa vsi pravijo, jj je sproduciral krizo, tajkune...., on je menjaval direktorje...., če jih ne bi menjal, uvedel odškodnisko odgovornost, res v extreme, da vidim kdo bi bil rad nabit na kol, kot so turki počeli.
foore sporočil: 12.753
[#1479474] 08.12.11 00:39 · odgovor na: anon-69279 (#1479458)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: foore 08.12.2011 00:55
[jobaa]
> [foore]
> Da začno delati pošteno in ne samo za sebe, ter služijo gospodarstvu in ljudem.....

uuuuuuuuuuuuuu, nepopravljiv optimist. :-))) dokler ne bodo odgovarjali z vsem svojim premoženjem, s premoženjem ožjih družinskih članov in s svojo svobodo ne bo sprememb.

ravno danes sem ugotovil, ko je prišel jj na oblast, 7 let nazaj, ni bilo potrebe menjavati uprav podjetij. spremeniti bi moral le zakone glede odgovornosti uprav in NS, pa bi mel mir.
zdaj pa vsi pravijo, jj je sproduciral krizo, tajkune...., on je menjaval direktorje...., če jih ne bi menjal, uvedel odškodnisko odgovornost, res v extreme, da vidim kdo bi bil rad nabit na kol, kot so turki počeli.>
Tajkuni so nastali po letu 1992 predvsem z ogromnimi obrestmi bank in tiskanjem denarja. To temo sem večkrat povdarjal, vendar še ni izgleda pravi čas, da bi Slovenci to spoznali....to je bil načrtno načrtovani načrt "elite posvečenih", ki so tako z banko Slovenije, bankami, davčno in sodišči to akcijo sprovedli in uničili ogromno podjetij ter ljudem vzeli vso dostojanstvo za preživetje in zmanjšali vrednost pokojninske blagajne za okoli 800 %......do leta 2003.....

Trdno sem prepričan, da so krizo sproducirali ravno zgornji akterji in ne toliko direktorji......

Največjo škodo pa so napravili dejansko sodišča in sodniki, ki dejansko sploh niso ukrepali in ne ukrepajo, ker so bili nekateri tudi vpleteni v ta načrtno načrtovani načrt...........
bigl sporočil: 18.363
[#1479510] 08.12.11 01:48
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: bigl 08.12.2011 01:50
Kupiti in prodati denar v pogojih visokih nakupnih in prodajnih cen denarja. Zaradi slabih bonitet tako bank kot firm. Lep dan.

P.S. lahko se pojavi tudi fenomen dvigovanja prihrankov prebivalstva (panika in take, upam da ne. .....
anon-61706 sporočil: 6.178
[#1479555] 08.12.11 06:14
Odgovori   +    0
...meni je sedaj iziv...zakaj so danes same grde slike izbrane...niti ene lepe deklice ni...zgleda danes vse...kot stran strahu in groze...
...jankoviča sem se že nagledal za tri leta v treh dneh...
...me je prjelo, samo nimam časa,...24 ur sedet pred računalnikom in štet ... kolikokrat slišim besedo janković...preberem...
...vmes bi Šoićeve bele lađe gledal...da bi lažje 24 ur vzdržal štet.
anon-221237 sporočil: 3.746
[#1479563] 08.12.11 06:28
Odgovori   +    0
a bo jankovič rešitelj ali pogrebnik te države to bo kmalu jasno.
bozga sporočil: 6.303
[#1479612] 08.12.11 07:43
Odgovori   +    7
Najprej je država bankam dala depozite, da bi izboljšala njihovo kapitalsko strukturo, zdaj pa naj bi taiste depozite porabila za odplačilo dolgov? To napoveduje samo še večji posojilni krč in nič drugega.
anon-207004 sporočil: 364
[#1479638] 08.12.11 08:01
Odgovori   +    1
Saj mogoče ima pa prav Janković, a ni boljš, da še mi porabimo par milijardic preveč, pol ko bomo pa na robu, nam bojo pa dolg odpisali, tako kot Grkom. Malo si bomo ime uničili, ampak vozili se bomo pa vsi z Mercedesi.
anon-218994 sporočil: 557
[#1479698] 08.12.11 08:39
Odgovori   +    1
Če bo vsaj ena slovenska banka v letu 2012 preživela bo to uspeh!
anon-245643 sporočil: 1.841
[#1479806] 08.12.11 09:30 · odgovor na: anon-207004 (#1479638)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-245643 08.12.2011 09:36
[housemd]
Saj mogoče ima pa prav Janković, a ni boljš, da še mi porabimo par milijardic preveč, pol ko bomo pa na robu, nam bojo pa dolg odpisali, tako kot Grkom. Malo si bomo ime uničili, ampak vozili se bomo pa vsi z Mercedesi.
ali bi ti res rad živel v taki državi kot je danes grčija? jaz nebi. pa ne glej samo lastnike počitniških kapacitet po grških otokih kako fino kasirajo, brez računov in utajevanjem davkov, seveda. trenutno jim nič ne fali, kaj bo pa jutri? ali bodo letala še letela na otoke? NE, štrajkali bodo npr. kontrolorji poletov (državni uslužbenci). ali bodo trajekti pristajali v lukah? NE, štrajkalo bo npr. pristaniško osebje (državni uslužbenci). ali bo zagotovljena varnost in zdravstvena oskrba na otokih? NE, štrajkala bo policija in zdravstveno osebje (državni uslužbenci). dostava osnovnih življenskih potrebščin bo otežkočena, začeli se bodo pobirati davki, cene bodo poskočile do neba.

zdaj mi pa povej, koliko turistov se bo takrat odločilo za počitnikovanje v taki državi in koliko (ter kako sploh) bodo zaslužili s turizmom? kdo se bo imel potem vozil z mercedesom?
anon-69279 sporočil: 2.669
[#1479887] 08.12.11 10:06 · odgovor na: foore (#1479474)
Odgovori   +    3
[foore]
> [jobaa]
> > [foore]
> > Da začno delati pošteno in ne samo za sebe, ter služijo gospodarstvu in ljudem.....
>
> uuuuuuuuuuuuuu, nepopravljiv optimist. :-))) dokler ne bodo odgovarjali z vsem svojim premoženjem, s premoženjem ožjih družinskih članov in s svojo svobodo ne bo sprememb.
>
> ravno danes sem ugotovil, ko je prišel jj na oblast, 7 let nazaj, ni bilo potrebe menjavati uprav podjetij. spremeniti bi moral le zakone glede odgovornosti uprav in NS, pa bi mel mir.
> zdaj pa vsi pravijo, jj je sproduciral krizo, tajkune...., on je menjaval direktorje...., če jih ne bi menjal, uvedel odškodnisko odgovornost, res v extreme, da vidim kdo bi bil rad nabit na kol, kot so turki počeli.>

Tajkuni so nastali po letu 1992 predvsem z ogromnimi obrestmi bank in tiskanjem denarja. To temo sem večkrat povdarjal, vendar še ni izgleda pravi čas, da bi Slovenci to spoznali....to je bil načrtno načrtovani načrt "elite posvečenih", ki so tako z banko Slovenije, bankami, davčno in sodišči to akcijo sprovedli in uničili ogromno podjetij ter ljudem vzeli vso dostojanstvo za preživetje in zmanjšali vrednost pokojninske blagajne za okoli 800 %......do leta 2003.....

Trdno sem prepričan, da so krizo sproducirali ravno zgornji akterji in ne toliko direktorji......

Največjo škodo pa so napravili dejansko sodišča in sodniki, ki dejansko sploh niso ukrepali in ne ukrepajo, ker so bili nekateri tudi vpleteni v ta načrtno načrtovani načrt...........
se strinjam s tabo.
dodatek, extremne kazni sankcije za tožilce, bančnike in sodnike v primeru neukrepanja, friziranja zadev...

kar sem želel povedati s prvim postom je to, da vsak bedak krivi jj za nastanek tajkunov. poleg tega na obali vsak reče, jj je uničil vsa podjetja. če ne bi menjaval uprav, ampak le uvedel extreme kazni ne bi nihče mogel tega reči. je pa res, s celotno infrastrukturo od lds-a, v bistvu še bolj extemnih levičarjev od njega je bilo težko kaj konkretnega spremeniti, + opozicija+ f571+ semolič+ zabit narod. pojavlja se mi vprašanje koliko je tudi on sam mel namen spremeniti zadeve.

scat proti vetru ne moreš. lahko, samo posledice so malce drugačne.

ps- izziv za bačnike bo, k bodo ljudje dvignili vsa sredstva iz nlb-ja.
anon-226267 sporočil: 129
[#1480028] 08.12.11 11:01
Odgovori   +    0
Bo Bo, a mora nehati poslovatio za 1 leto! Ni težko!
anon-1670 sporočil: 14.712
[#1480154] 08.12.11 11:59 · odgovor na: anon-207004 (#1479638)
Odgovori   +    0
[housemd]
Saj mogoče ima pa prav Janković, a ni boljš, da še mi porabimo par milijardic preveč, pol ko bomo pa na robu, nam bojo pa dolg odpisali, tako kot Grkom. Malo si bomo ime uničili, ampak vozili se bomo pa vsi z Mercedesi.
No vsaj za nekaj pa je Janković odličen ;)
anon-240717 sporočil: 1.008
[#1480161] 08.12.11 12:02
Odgovori   +    3
Izzivov imajo slovenski bančniki toliko, kolikor so dali kreditov! :)
anon-3185 sporočil: 1.620
[#1480279] 08.12.11 13:03
Odgovori   +    3
Banke imajo ogromno izzivov. Največjega so pa dobile 4.12.2011. Ta datum je za zapomnit.
anon-267819 sporočil: 511
[#1480820] 08.12.11 16:14
Odgovori   +    2
Izziv je samo eden: odstranitev obstoječih nelikvidnih investicij v tajkunske kredite
anon-256698 sporočil: 937
[#1480986] 08.12.11 17:48
Odgovori   +    1
Da začnejo prodajati pod ceno zaplenjeno premoženje in še to dodatno kreditirajo, vs eostalo pa v odpise. To je pošteno in naj plačajo za svoje kozlarije.
foore sporočil: 12.753
[#1481552] 09.12.11 00:24 · odgovor na: anon-69279 (#1479887)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: foore 09.12.2011 00:33
[jobaa]
> [foore]
> > [jobaa]
> > > [foore]
> > > Da začno delati pošteno in ne samo za sebe, ter služijo gospodarstvu in ljudem.....
> >
> > uuuuuuuuuuuuuu, nepopravljiv optimist. :-))) dokler ne bodo odgovarjali z vsem svojim premoženjem, s premoženjem ožjih družinskih članov in s svojo svobodo ne bo sprememb.
> >
> > ravno danes sem ugotovil, ko je prišel jj na oblast, 7 let nazaj, ni bilo potrebe menjavati uprav podjetij. spremeniti bi moral le zakone glede odgovornosti uprav in NS, pa bi mel mir.
> > zdaj pa vsi pravijo, jj je sproduciral krizo, tajkune...., on je menjaval direktorje...., če jih ne bi menjal, uvedel odškodnisko odgovornost, res v extreme, da vidim kdo bi bil rad nabit na kol, kot so turki počeli.>
>
> Tajkuni so nastali po letu 1992 predvsem z ogromnimi obrestmi bank in tiskanjem denarja. To temo sem večkrat povdarjal, vendar še ni izgleda pravi čas, da bi Slovenci to spoznali....to je bil načrtno načrtovani načrt "elite posvečenih", ki so tako z banko Slovenije, bankami, davčno in sodišči to akcijo sprovedli in uničili ogromno podjetij ter ljudem vzeli vso dostojanstvo za preživetje in zmanjšali vrednost pokojninske blagajne za okoli 800 %......do leta 2003.....
>
> Trdno sem prepričan, da so krizo sproducirali ravno zgornji akterji in ne toliko direktorji......
>
> Največjo škodo pa so napravili dejansko sodišča in sodniki, ki dejansko sploh niso ukrepali in ne ukrepajo, ker so bili nekateri tudi vpleteni v ta načrtno načrtovani načrt...........

se strinjam s tabo.
dodatek, extremne kazni sankcije za tožilce, bančnike in sodnike v primeru neukrepanja, friziranja zadev...

kar sem želel povedati s prvim postom je to, da vsak bedak krivi jj za nastanek tajkunov. poleg tega na obali vsak reče, jj je uničil vsa podjetja. če ne bi menjaval uprav, ampak le uvedel extreme kazni ne bi nihče mogel tega reči. je pa res, s celotno infrastrukturo od lds-a, v bistvu še bolj extemnih levičarjev od njega je bilo težko kaj konkretnega spremeniti, + opozicija+ f571+ semolič+ zabit narod. pojavlja se mi vprašanje koliko je tudi on sam mel namen spremeniti zadeve.

scat proti vetru ne moreš. lahko, samo posledice so malce drugačne.

ps- izziv za bačnike bo, k bodo ljudje dvignili vsa sredstva iz nlb-ja.>
Da zagovarjam pravo resnico, bi lahko ugotovili na bankah in Banki Slovenije, kako so frizirali svoje bilance. Tako bi lahko spoznali, da so načrtno mimo zakona povečevali in napačno obrestovali oderuške obresti. Obresti na obresti, kar je bilo nezakonito. Dejansko pa so še tiskali tudi denar in prikazovali , da so obresti bile skora 100% na leto, kar pa ne zdrži nobene prave logike, saj se plače niso tako dvigovale...Res je bila to načrtno načrtovana akcija, da se uniči državo Slovenijo...No slovenceljni pa imejte svojo državo...si je "elita posvečenih" razlagala in uživala v propadu in stiski velikemu številu prebivalcev-državljanov Slovenije..

Jemali so tujo valuto v Avstriji, obrestovali pa so dolžnike z oderuškimi obrestmi, da je narod propadal in delal samomore....Čeprav je imela banka slovenije jasen zakon, da brez potrditv takih pogodb so pogodbe neveljavne, so sodišča take pogodbe potrjevale v svojih sklepih oz. odločbah. Takih odločb in izvršb je bilo veliko na štajerskem in prekmurju in še sedaj ljudje občutijo krizo in nepravičnost in veliko stisko...Namesto, da bi upoštevali obresti od deviz so upoštevali obresti od tolarjev, kar je povzročilo tudi do 800% več, kot obresti na devize....Čeprav so o tem sodniki glasovali, so bili pošteni sodniki preglasovani....

Sodišča in ministrstvo za pravosodje pa je to vseskozi potpiralo in še dane to podpira ....res žalostno in krivično......pa bi bili radi pravični sodniki, ki pravično sodijo...vendar ne znajo.....še do danes niso spoznali svoje napake...
tstih sporočil: 5.199
[#1481553] 09.12.11 00:27
Odgovori   +    2
Kateri so izzivi za slovenske bančnike v 2012
www.youtube.com/watc...im5jLlEPYI

Strani: 1