Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Volilna tura v Sloveniji

Strani: 1

anon-175787 sporočil: 15
[#320263] 18.09.08 14:29
Odgovori   +    0
Jaz sem že leta zvesta SLS in tudi tokat jih bom podprla, ker so oni edina stranka, ki lahko resnično kaj pripomore k izboljšanju razmer v SLO.
anon-74446 sporočil: 3.247
[#320419] 18.09.08 16:10
Odgovori   +    0
Narod slovenceljnov se spominja

Kako si nekateri drznejo narodu deliti floskule. S predvolilnih plakatov se nam smehlja Herman Tomažič, nazadnje državni sekretar na Ministrstvu za šolstvo pod ministrom Gabrom. Na dom sem dobil njegov propagandni letak. Ubogi upokojenec, bivši državni sekretar (zamislite si kakšno penzijo ima) nekoč LDS-ovec, ki se je sedaj prikoritil DeSUS-u, nam floskulira, piše: "Sedaj sem upokojenec, zaskrbljen za našo skupno prihodnost, ki nam ne kaže prav veselega obraza (še enkrat si zamislite kakšno penzijo ima). Taisti Herman Tomažič je v v času odhajanja zadnje LDS-ove vlade, v zadnjih dnevih, ko se je že vedelo, da je njegova vlada potonila, s svojim famoznim podpisom o katerem so svojedobno razpravljali v parlamentu, poklonil nekaj stotin milijonov davkoplačevalskega denarja (mojega in vašega) ŠOS-u. Mislim, da je šlo vsaj za 600 milijonov ali celo več davkoplačevalskega denarja. Proti njemu je bila vložena ovadba. To je bil pravi džek med državnimi sekretarji kakšen denar je prekanaliziral z enim samim podpisom! Na javnem tožilstvu v Ljubljani se nahaja debela ovadba proti osebi, ki je to podpisala kot Herman Tomažič. Raziskovalne novinarje časopisa Finance kot dolgoletni naročnik pozivam, da pogledajo, kaj je s to ovadbo, da ni obtičala kje v predalu tožilcev in me kot davkoplačevalca informirajo? Še enkrat prosim, milo prosim novinarje FINANC in Frankla Šuljavega, pomagajte.Raziščite kje je ta ovadba sedaj.
In, pazi, sedaj se ta sivonja, ki drugače vozi mercedes, smehlja s predvolilnega plakata ob cesti in nas nagovarja:

"Sedaj sem upokojenec, zaskrbljen za našo skupno prihodnost, ki nam ne kaže prav veselaga obraza."
Ej, ej Lujzeki, Slovenceljni.
anon-175815 sporočil: 10
[#321743] 19.09.08 19:00
Odgovori   +    0
Men se zdi brezveze, da se neke stranke že pred volitvami dogovarjajo, kako bodo po volitvah glasovali. Vsak naj tekmuje zase, saj imamo tudi državljani le en glas in se bomo mogli odločit le za eno stran. Edino SLS in SMS sta pri teh zadevah ravnali pravilno - že pred začetkom kampanje sta sklenili dogovor. Temu se reče fair play in zato zaslužijo pohvalo!
anon-76887 sporočil: 18.121
[#321754] 19.09.08 19:28 · odgovor na: anon-175815 (#321743)
Odgovori   +    0

lucka106 je napisal(a):
Men se zdi brezveze, da se neke stranke že pred volitvami dogovarjajo, kako bodo po volitvah glasovali. Vsak naj tekmuje zase, saj imamo tudi državljani le en glas in se bomo mogli odločit le za eno stran. Edino SLS in SMS sta pri teh zadevah ravnali pravilno - že pred začetkom kampanje sta sklenili dogovor. Temu se reče fair play in zato zaslužijo pohvalo!

Pa se ti zavedaš, kakšno nebulozo si ravnokar spisala?

Strani: 1