Zasebnost

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: članek Primus zaradi Telekoma zrasel manj od pričakovanj

Strani: 1

anon-72235 sporočil: 914
[#7749] 10.10.06 09:11
Odgovori   +    0
Naj se finančni svetovalci in njihovi klienti vprašajo, kaj se napoveduje/svetuje in kaj nato v resnicui dogaja. Borzni analitiki me vse bolj spominjajo na vremenarje, ki še za nazaj niso sigurni ali je bilo vreme lepo ali grdo.
anon-89 sporočil: 10.178
[#7753] 10.10.06 09:23 · odgovor na: anon-72235 (#7749)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-89 10.10.2006 09:24

grechg wrote:
Naj se finančni svetovalci in njihovi klienti vprašajo, kaj se napoveduje/svetuje in kaj nato v resnicui dogaja. Borzni analitiki me vse bolj spominjajo na vremenarje, ki še za nazaj niso sigurni ali je bilo vreme lepo ali grdo.

saj so lepo povedali, da bo donos odvisen od vplačil. si pa imel nekaj mesecev časa, da bi kupoval ide, kjer tega problema ni pa še provizije so nižje in so lepo zrasli. mene večina vlagateljev spominja na prostovoljne donatorje možganov. seveda kdaj pa kdaj kdo te prostovoljce tudi nategne, a kdo jih je silil v donacijo.
Gustl sporočil: 13.630
[#7897] 11.10.06 06:24 · odgovor na: anon-72235 (#7749)
Odgovori   +    0

grechg wrote:
Naj se finančni svetovalci in njihovi klienti vprašajo, kaj se napoveduje/svetuje in kaj nato v resnicui dogaja. Borzni analitiki me vse bolj spominjajo na vremenarje, ki še za nazaj niso sigurni ali je bilo vreme lepo ali grdo.
 Vsekakor je borza zelo podobna, še če raste, je to za enega lepo, za drugega grdo in se res niti za nazaj ne da univerzalno komentirati, ali je bilo lepo ali grdo.

Vse ostalo je problem nerealnih pričakovanj konzumentov analiz in ne toliko analiz samih. Analiza je neka solata na papirju (ekranu), tovja stvar je, kakšno težo ji daš in ti nosiš posledice svoje odločitve.

Napake so nato posledica tvoje odločitve in ne posledica slabe analize.

Strani: 1