Zasebnost

Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: članek \'\'Diplomirani ekonomist ne obvlada procentnega računa, pravnik pa piše stavke brez povedka\'\'

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Glavni forum (59)

Strani: 1

ssax sporočil: 364
[#617894] 27.10.09 14:54
Odgovori   +    0
organska rast se začne pri zakonodaji kako?

koliko N-projektov je bilo v sloveniji predstavljenih in pripravljeni za investiranje?

večina idej se ne zgodi zaradi zakonodaje in stopnje birokracije? kako?

če bi Eiffel prišel sedaj v Slovenijo in hotel v Ljubljani zgraditi njegov famozni stolp bi si prej šus v glavo poslal? In kaj bi bil pariz brez Eifflovega stolpa-New York brez kipa svobode,....

še ne vidite problema?

preidite na trg z super fantastično idejo-probajte zagnat podjetje in boste videli. še ne veste kje je problem?

to da ena branjevka rabi izobrazbo in pet ton papirja da proda 3 kg krompirja. to da rabi ribič imeti na 3m barki 4 dnevno vodene dnevnike,... to da če hočemo imeti golf igrišče v sečovlju ministrstvo ne da soglasja,...

in to privede do revščine.... Nobeden do sedaj ni rekel da bi se iz krize dalo izvlečt hitreje, če bi se stopnja birokracije skoraj izničla

nobeden ne sešteva in odgovarja kolateralno škodo. kaj za našo istro pomeni če ne bo projektov kot je golf,...

to da bi morala celotna državna uprava imeti plačilo 30%fiksa ostalo pa variabile glede na hitrost in uspešnost reševanja težav.

to da že pol leta čakam da se sodnica sprdne da mi vpiše nepremičnino in ker je seveda še ni jaz pa imam v tem času kupca in je ne morem prodat, ker ni vpisana.
anon-197949 sporočil: 1.269
[#618462] 28.10.09 11:37 · odgovor na: ssax (#617894)
Odgovori   +    0

ssax je napisal(a):
organska rast se začne pri zakonodaji kako? koliko N-projektov je bilo v sloveniji predstavljenih in pripravljeni za investiranje? večina idej se ne zgodi zaradi zakonodaje in stopnje birokracije? kako? če bi Eiffel prišel sedaj v Slovenijo in hotel v Ljubljani zgraditi njegov famozni stolp bi si prej šus v glavo poslal? In kaj bi bil pariz brez Eifflovega stolpa-New York brez kipa svobode,.... še ne vidite problema? preidite na trg z super fantastično idejo-probajte zagnat podjetje in boste videli. še ne veste kje je problem? to da ena branjevka rabi izobrazbo in pet ton papirja da proda 3 kg krompirja. to da rabi ribič imeti na 3m barki 4 dnevno vodene dnevnike,... to da če hočemo imeti golf igrišče v sečovlju ministrstvo ne da soglasja,... in to privede do revščine.... Nobeden do sedaj ni rekel da bi se iz krize dalo izvlečt hitreje, če bi se stopnja birokracije skoraj izničla nobeden ne sešteva in odgovarja kolateralno škodo. kaj za našo istro pomeni če ne bo projektov kot je golf,... to da bi morala celotna državna uprava imeti plačilo 30%fiksa ostalo pa variabile glede na hitrost in uspešnost reševanja težav. to da že pol leta čakam da se sodnica sprdne da mi vpiše nepremičnino in ker je seveda še ni jaz pa imam v tem času kupca in je ne morem prodat, ker ni vpisana.
Točno tako.
Točno tako.

Državni aparat, ki bi moral obstajati zaradi državljanov se je spremenil v aparat zaradi katerega obstajajo državljani. Isto je z EU.

Strani: 1