Zasebnost

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: SCT Reklama

Strani: 1

anon-81893 sporočil: 5
[#110122] 01.08.07 17:08
Odgovori   +    0
Pozdravljeni

Jaz bi imel eno prošnjo glede reklamne pasice od SCTja ki zaseda skoraj pol ekrana. Prosil bi da jo umaknete ali pa zmansate in ustavite premikajoč tekst ker je na manjšem ekranu zelo nadležno brati tekste in zraven gledati skakajoče napise koliko cest in predorov so zgradili. Skora moram imeti prelepljen ekran ker ne morem zbrano brati vase spletn strani ker napis nemarno skace.LP
anon-16741 sporočil: 3.984
[#110129] 01.08.07 17:44 · odgovor na: anon-81893 (#110122)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-16741 01.08.2007 17:44

M-01761 je napisal(a):
Pozdravljeni

Jaz bi imel eno prošnjo glede reklamne pasice od SCTja ki zaseda skoraj pol ekrana. Prosil bi da jo umaknete ali pa zmansate in ustavite premikajoč tekst ker je na manjšem ekranu zelo nadležno brati tekste in zraven gledati skakajoče napise koliko cest in predorov so zgradili. Skora moram imeti prelepljen ekran ker ne morem zbrano brati vase spletn strani ker napis nemarno skace.LP

Meni je dosti bolj zanimivo vprašanje, zakaj SCT plačuje največjo reklamo na spletnih Financah? Ali pričakujejo, da bo kdorkoli od bralcev pri njih naročil avtocesto, kupil šop predorov ali sosesko blokov?

Edini logičen odgovor na to je po mojem mnenju, da imajo preveč denarja, da želijo na prefinjen način podkupiti nek časopis, da o njih piše malo lepše, kot je doslej. Ne morejo reči - na, tu imate X EUR in prenehajte pisati grdo o nas (upam vsaj).

Vse skupaj me sploh ne bi motilo, če ne bi vedel, da v bistvu preko vampirskih davkov in nekajkrat preplačanih avtocest ravno mi, ki moramo buliti v ta oglas in ki nam nikakor ni všeč in nikomur ne koristi, plačujemo njegovo objavo.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#110151] 01.08.07 19:31 · odgovor na: anon-16741 (#110129)
Odgovori   +    0
It's a free world, remember? :-)))))))))))))))

(Glede na to, koliko časa se ta reklama že rola, bi morali cenzurirati vse Shamanove antiSCT-DARS poste press :-))))

Si predstavljaš, da RKC zakupi tole Panoramo ... ali pa Bog ne daj, Gadafi in bi se vsako uro potem še audio avtomatično vključil ;-)
anon-16741 sporočil: 3.984
[#110377] 02.08.07 12:12 · odgovor na: anon-76887 (#110151)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):
It's a free world, remember? :-)))))))))))))))

(Glede na to, koliko časa se ta reklama že rola, bi morali cenzurirati vse Shamanove antiSCT-DARS poste press :-))))

Si predstavljaš, da RKC zakupi tole Panoramo ... ali pa Bog ne daj, Gadafi in bi se vsako uro potem še audio avtomatično vključil ;-)

:-))
Ja ja, tole s free world je meni čisto jasno, ampak pri nas se free world kot kaže začne šele od trenutka, ko si SCT-jev najboljši prijatelj napolni žaklje z našimi davki. Do tega trenutka pa smo v deep shit socializmu.

Pravzaprav, če takole malo pokrajšamo vse te ulomke, je najbolj zaslužen za oglaševanje na Financah (pa ne le tam) Semolič in njegovi po-prvem-snegu-tacajoči imbecili. Ironično, a? :-)
anon-76887 sporočil: 18.121
[#110381] 02.08.07 12:25 · odgovor na: anon-16741 (#110377)
Odgovori   +    0

tekavec je napisal(a):


Pravzaprav, če takole malo pokrajšamo vse te ulomke, je najbolj zaslužen za oglaševanje na Financah (pa ne le tam) Semolič in njegovi po-prvem-snegu-tacajoči imbecili. Ironično, a? :-)

Ja kdo pa misliš, da plača golaž-vampe-pivo in čevape za sindikalna zborovanja ;-)
(In to niti ni ironija, ampak že dolgo groteska press :-)))))))))))))

Je pa očitno Panorama v obdobju suhih krav.
(Preveliki apetiti press?)
anon-51494 sporočil: 1
[#111912] 07.08.07 11:51 · odgovor na: anon-81893 (#110122)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-51494 07.08.2007 11:52
tudi meni se zdijo ti oglasi preveč moteči, sploh kot PLAČLJIVEMU uporabniku. na resoluciji 1024x768 so namesto članka čez cel zaslon nametani sami oglasi in je potrebno sam članek že kar iskat, kje sploh je. kot lastnik večjega portala razumem, da to prinaša prihodek, ampak tole res presega meje pretiranega in odbija obiske, tud meni se dostkrat ne da brat več samo zato, ker ob vsakem kliku začnejo fleširat oglasi po celem ekranu. probajte vsaj zgornji sct-jev oglas nekoliko zmanjšat ali ga odfiksirat iz frejma, da ne bo konstantno gor in onemogočal branja člankov.

ps. tega sporočila mi ni uspelo napisat v IE7, ker enostavno ni polja za vnos teksta (napaka v javascripti), mal preverite to.

lp, B.
anon-17372 sporočil: 6.680
[#111920] 07.08.07 11:59 · odgovor na: anon-51494 (#111912)
Odgovori   +    0

strosbos je napisal(a):
tudi meni se zdijo ti oglasi preveč moteči, sploh kot PLAČLJIVEMU uporabniku. na resoluciji 1024x768 so namesto članka čez cel zaslon nametani sami oglasi in je potrebno sam članek že kar iskat, kje sploh je. kot lastnik večjega portala razumem, da to prinaša prihodek, ampak tole res presega meje pretiranega in odbija obiske, tud meni se dostkrat ne da brat več samo zato, ker ob vsakem kliku začnejo fleširat oglasi po celem ekranu. probajte vsaj zgornji sct-jev oglas nekoliko zmanjšat ali ga odfiksirat iz frejma, da ne bo konstantno gor in onemogočal branja člankov.

ps. tega sporočila mi ni uspelo napisat v IE7, ker enostavno ni polja za vnos teksta (napaka v javascripti), mal preverite to.



imam obcutek, da so fantje zabluzili izven meja, ko se da se kaj popraviti, se posebej zato, ker bugov niso bili sposobni sproti odpravljati. ce me instinkt ne vara, se bo z vsakim naslednjim marketinskim prebliskom zadeva samo se bolj sesipavala do svojega bridkega konca.
jeanmark sporočil: 2.903
[#111941] 07.08.07 12:35 · odgovor na: anon-17372 (#111920)
Odgovori   +    0

gregor666 je napisal(a):


imam obcutek, da so fantje zabluzili izven meja, ko se da se kaj popraviti, se posebej zato, ker bugov niso bili sposobni sproti odpravljati. ce me instinkt ne vara, se bo z vsakim naslednjim marketinskim prebliskom zadeva samo se bolj sesipavala do svojega bridkega konca.




Dokler obstaja firefox s svojimi add-ji ni te bojazni :-)
morphemail sporočil: 7
[#111947] 07.08.07 12:38 · odgovor na: anon-51494 (#111912)
Odgovori   +    0

strosbos je napisal(a):

ps. tega sporočila mi ni uspelo napisat v IE7, ker enostavno ni polja za vnos teksta (napaka v javascripti), mal preverite to.

lp, B.
 odgovorjeno v IE7.  prosim, ce lahko na admin@finance.si posljes screenshot ali kaj tocno naj bi bil JS error.

hvala,

P.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#116009] 18.08.07 05:53 · odgovor na: jeanmark (#111941)
Odgovori   +    0

jeanmark je napisal(a):


Dokler obstaja firefox s svojimi add-ji ni te bojazni :-)

Meni je včasih prav smešno, ko vsi nekaj stokajo čez neke glupe reklame, jaz pa sploh ne vem za kaj se gre;(

A se slučajno adblock da nastaviti tako, da bi se vsaka reklama pojavila le ob prvem obisku(da bi vedel za kaj se gre) nato pa za vedno zbrisala?
Lp

Strani: 1