8 sek
Evropa končala v rdečem, ameriške borze začele v zelenem; nafta prvič po začetku vojne pod 75 dolarjev 1
44 min
Delnica, ki mi je od začetka leta prinesla 270 odstotkov, objavlja rezultate
57 min
Gibago najboljši na Ecotrophelia Slovenija 2026
2 uri
Na Rudniku v Ljubljani odprli prodajni center za gradbene stroje LiuGong
2 uri
Maribor dobil 16 novih električnih avtobusov
3 ure
Anketna brezposelnost maja 4,1-odstotna
3 ure
Maja več tujih in manj domačih turistov 1
3 ure
(intervju) Slovenska podjetja iščejo nove priložnosti v spremenjenem globalnem okolju (Oglas)
4 ure
Ena ponudba za vzhodno murskosoboško obvoznico
4 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
5 ur
Box Now pri Zagrebu odprl center za 150 tisoč paketov na dan, na vrsti je Slovenija
6 ur
Nemčija opušča milijardni obrambni projekt: fregate F-126 ne bo 2
6 ur
Kakšen mesec! Litostroj pobral za 60 milijonov naročil
6 ur
Bo iz K10+ zrasel slovenski zadružni trgovski velikan?
7 ur
Zakaj je SpaceX včeraj izdal za 25 milijard dolarjev obveznic
7 ur
Allianz: v Hormuški ožini je obtičalo za 125 milijard dolarjev tovora
8 ur
(reportaža) Kako digitalizacija in UI spreminjata proizvodne procese v slovenskih podjetjih
8 ur
Obvestilo imetnikom enot sklada »Eurizon Manager Selection Fund« (»FCP«), kolektivnega naložbenega podjema, ustanovljenega v skladu z luksemburško zakonodajo (Oglas)
9 ur
Mehika: konkurenčni so zaradi nizkih plač
11 ur
Kmetijsko ministrstvo našlo dodatni milijon evrov. Za koga?

Strani: 1

FIN-544124 sporočil: 6.617
[#3071759] 04.11.25 03:22
Odgovori   +    3
Hmmmmm, zadnje čase so očitno pri surovinah kar privarčevali.

Določene artikle v eni od znanih trgovin kupujem že leta.

Medtem se je količina in kvaliteta izdelka zmanjšala, cena pa povečala.

Trgovci in proizvajalci odlično obvladajo tako počasno nategovanje ljudi, da plebejci sploh ne opazijo.

Strani: 1


vm-kiva