Zasebnost

Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: tekmovanje za 1. mesto na novem forumu

Strani: 1 2 3 4

anon-166829 sporočil: 5.290
[#669438] 31.12.09 15:56 · odgovor na: anon-11988 (#669415)
Odgovori   +    1
[Mojster2]
> [rava]
> na podlagi ženskih debat in lastnih izkušenj bi rekla, da se v enih 80% želi vezati moški del, ne ženski. zakaj?

Hm, to pa skoraj dvomim, da je res. Oziroma vsaj kar jaz gledam okrog sebe, imam občutek, da drži nasprotno - da je več žensk, ki se želijo vezati, kot moških. Tudi pri tistih, ki so na 30+, pa so samski, se mi zdi, da nad tem bolj jamrajo ženske kot tipi - oni itak iščejo bolj občasne posteljne aktivnosti, ženske pa resene zveze.
Samo tisti ne iščejo resne zveze, ki živijo lepo doma pri mamici.

Ostali pa rabijo žensko, ker sami ne znajo poskrbeti zase.
anon-11988 sporočil: 1.370
[#669444] 31.12.09 16:02 · odgovor na: anon-166829 (#669438)
Odgovori   +    3
[Pia]
Samo tisti ne iščejo resne zveze, ki živijo lepo doma pri mamici.

Ostali pa rabijo žensko, ker sami ne znajo poskrbeti zase.
Ojej, ojej, tole je pa definitivno preveč posplošeno. Jaz ne vem, kakšne moške poznaš in v kakšni zvezi živiš, ampak v današnjem svetu, v katerem ženske preživijo toliko časa v službi in na tako odgovornih mestih kot moški, se mi ne zdi, da bi zveze tako funkcionirale, da bi punca/žena fantu/možu nadomeščala mamico in skrbela zanj kot za otroka. Vsaj zase vem, da nikoli nisem od punce pričakoval, da me bo pedenela kot otroka, pa mi zajtrke pripravljala, pa cunje prala, pa kaj jaz vem kaj še vse. Glede na to, da imava oba približno enako zahtevno službo, si tudi domača opravila skušava približno enakomerno porazdelit - pač glede na to kdo ima kdaj več časa.
anon-166829 sporočil: 5.290
[#669449] 31.12.09 16:10 · odgovor na: anon-11988 (#669444)
Odgovori   +    2
[Mojster2]
> [Pia]
> Samo tisti ne iščejo resne zveze, ki živijo lepo doma pri mamici.
>
> Ostali pa rabijo žensko, ker sami ne znajo poskrbeti zase.

Ojej, ojej, tole je pa definitivno preveč posplošeno. Jaz ne vem, kakšne moške poznaš in v kakšni zvezi živiš, ampak v današnjem svetu, v katerem ženske preživijo toliko časa v službi in na tako odgovornih mestih kot moški, se mi ne zdi, da bi zveze tako funkcionirale, da bi punca/žena fantu/možu nadomeščala mamico in skrbela zanj kot za otroka. Vsaj zase vem, da nikoli nisem od punce pričakoval, da me bo pedenela kot otroka, pa mi zajtrke pripravljala, pa cunje prala, pa kaj jaz vem kaj še vse. Glede na to, da imava oba približno enako zahtevno službo, si tudi domača opravila skušava približno enakomerno porazdelit - pač glede na to kdo ima kdaj več časa.
Ja, ja, vedno sem trdila, da izjeme potrjujejo pravilo!
anon-9939 sporočil: 17.846
[#669456] 31.12.09 16:23 · odgovor na: (#669427)
Odgovori   +    0
[rava]
> [Mojster2]
> > [rava]
> > na podlagi ženskih debat in lastnih izkušenj bi rekla, da se v enih 80% želi vezati moški del, ne ženski. zakaj?
>
> Hm, to pa skoraj dvomim, da je res. Oziroma vsaj kar jaz gledam okrog sebe, imam občutek, da drži nasprotno - da je več žensk, ki se želijo vezati, kot moških. Tudi pri tistih, ki so na 30+, pa so samski, se mi zdi, da nad tem bolj jamrajo ženske kot tipi - oni itak iščejo bolj občasne posteljne aktivnosti, ženske pa resene zveze.

zame ta odstotek sigurno drži.
tisto kar se lapa je navadno samo predstava. cmerjenje na 4 oči za zaprtimi vrati pa nekaj drugega.

se spomnim, da mi je en prijatelj (40+) razlagal, da se bo ločil in da mora zdaj nujno svoji ljubici froca narediti, da mu ne bo ušla, pa sem mislila da naklada. zgodilo se je točno tako, pa še celo poročil se je z njo. nove ljubice si ni omislil, je bil pa po kurbiščih bolj aktiven :)
Vpeljat šeriatsko (družinsko) pravo, pa bo.
purinoli sporočil: 8.690
[#669473] 31.12.09 17:03 · odgovor na: (#669458)
Odgovori   +    1
[rava]
> [0219K21]
>
> Vpeljat šeriatsko (družinsko) pravo, pa bo.

kaj bo :)

meni je čisto ok sedanji sistem pa večini bejb po moje tudi.
Šerijatsko pravo je samo malce nagnusnejša varianta kanonskega prava. Treba je prečistit zakonodajo, ker DZ sproducira kakih 200 zakonskih aktov/leto. Ga ni pravnika, ki bi jih vse vsaj pribl. poznal.

Za začetek, če že dovoljujejo neke uniseks pedro/lezbo variante, predlagam še zoo zakonske zveze ( dec/koza, pupa/pudel....), predvsem pa poligamijo in poliandrijo, ki sta itak že tu de facto tisočletja. Mono je samo relikt religioznih keten.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#669475] 31.12.09 17:07 · odgovor na: purinoli (#669473)
Odgovori   +    0
[purinoli]
> [rava]
> > [0219K21]
> >
> > Vpeljat šeriatsko (družinsko) pravo, pa bo.
>
> kaj bo :)
>
> meni je čisto ok sedanji sistem pa večini bejb po moje tudi.

Šerijatsko pravo je samo malce nagnusnejša varianta kanonskega prava. Treba je prečistit zakonodajo, ker DZ sproducira kakih 200 zakonskih aktov/leto. Ga ni pravnika, ki bi jih vse vsaj pribl. poznal.

Za začetek, če že dovoljujejo neke uniseks pedro/lezbo variante, predlagam še zoo zakonske zveze ( dec/koza, pupa/pudel....), predvsem pa poligamijo in poliandrijo, ki sta itak že tu de facto tisočletja. Mono je samo relikt religioznih keten.
No, če bodo res uzakonili unisex "družine" je res naslednja stopnja le še družina kot prostovoljna skupnost kogarkoli in v kateremkoli številu in v katerikoli kombinaciji, saj "svoboda" pa ja se ne sme omejevat..
anon-9939 sporočil: 17.846
[#669520] 31.12.09 18:24 · odgovor na: (#669497)
Odgovori   +    4
[rava]
upam, da bodo istospolni partnerji kmalu imeli pravico do posvojitve. s tem bi sedanja oblast naredila vsaj eno stvar po mojem okusu.
Upam, da ne bodo.
najobj sporočil: 31.995
[#669875] 02.01.10 12:59 · odgovor na: (#669382)
Odgovori   +    0
[rava]
kam si zdaj izginil? še kaj napiši.

mene pa še toliko stvari zanima :(

npr. od kod ogromen gap med številom moških, ki so fantastični jebaći in številom žensk, ki so imele fantastične jebaće?
mislim, da je pridelava froca večkrat zlorabljena z moške strani, kakor z ženske, vendar jih je malo, ki se to upajo povedati. zakaj?
na podlagi ženskih debat in lastnih izkušenj bi rekla, da se v enih 80% želi vezati moški del, ne ženski. zakaj?
če je recimo 20-30 letnica nekakšen statusni simbol, samopotrditev itd. zakaj se tako veliko bejb v starosti od 50-65 pritožuje, da se dedci ne spravijo iz bajt, da se stalno motajo okoli njih, da hočejo vse kar naenkrat početi skupaj ipd.?

pa še marsikaj bi se našlo.

... eh, pa kaj si zdaj navalila ko mutavi na telefon ... kako sploh lahko pričakuješ, da ti bo ta ubogi mimoidoči tujec, ki je, kot kaže, le zalutal na ta forum, pa je zaradi tega po malem nemiren, zdaj kar naenkrat vse tako lepo po vrsti tukaj razložil ? ... ma, daj mu čas, da malo zadiha in se zbere ...

... hja, kaj pa če mimoidoči nemirni tujec pravzaprav sploh ni izginil ? ... kaj pa, če je spet našel svoj mir in pravo pot in je preprosto odšel dalje ? ... kdo bi vedel ? ...

... eh, pa da zdaj brez veze ne ugibam preveč ... bo že sam povedal, ko bo mogoče prišel kaj mimo oz. ko se bo spet izgubil ...


... aja, da ne pozabim ... srečno novo leto ...

Strani: 1 2 3 4