Zasebnost

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: forum 3 - lov na napake do 31.1.2010

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 22

anon-34928 sporočil: 972
[#667140] 28.12.09 21:59 · odgovor na: crt (#667136)
Odgovori   +    0
[crt]

tega po moje ne razumem najboljse.... tudi ce niso vsi odprti, se ti se vedno lahko zgodi, da je eden na eni strani, drugi na drugi strani izpisa teme (ali seznama sporocil), tako da nekega lepega zdravila tu ni. vec kot sklic, ki je hkrati link, tezko ponudim.
razmišljanje v smeri prejšnje verzije, ko si imel možnost s klikom odpreti posamezen post, neprebrani pa so bili označeni z zvezdico (z gumbom si izbiral ali so vsi posti odprti naenkrat ali pa si sam odpiral po drevesni strukturi, kot da odpiraš explorerja v windowsih) - sedaj namreč ti odpira vsa sporočila in mi je malo odveč, ker ne vidim, kdo ti direktno replicira, ker se sklicuje zgolj na zaporedno številko posta, prejšnja drevesna struktura se mi je zdela preglednejša.

Druga opcija, ki je tudi zate sprejemljiva, bi bila dobra solucija. Hvala.
crt sporočil: 27.256
[#667145] 28.12.09 22:07 · odgovor na: anon-34928 (#667140)
Odgovori   +    0
[zois1]
sedaj namreč ti odpira vsa sporočila in mi je malo odveč, ker ne vidim, kdo ti direktno replicira, ker se sklicuje zgolj na zaporedno številko posta, prejšnja drevesna struktura se mi je zdela preglednejša.
drevesne vec ne bo. glavni razlog je to, da se je ne da izvesti na zanesljiv nacin, predvsem takrat, ko se zacne 1-on-1 in se lahko globina odgovorov zavlece zelo globoko.
Druga opcija, ki je tudi zate sprejemljiva, bi bila dobra solucija. Hvala.
no to je predlog, se bova z gustlom kaj zmenila na to temo, jaz pa bi zdaj po kar udarniskem delu (finance so mi ena od treh strank, kjer je v drugi polovici decembra potekal ali se poteka fotofinis) sel malo na timeout.
anon-191393 sporočil: 1.021
[#667147] 28.12.09 22:12 · odgovor na: crt (#667145)
Odgovori   +    0
Ne ljubi se mi brati vseh pripomb, ampak se mi zdi, da števec ogledov, če kliknem kje sem pisal ne dela. Pri meni namreč za vse objave kaže 1¸000.
crt sporočil: 27.256
[#667148] 28.12.09 22:15 · odgovor na: anon-191393 (#667147)
Odgovori   +    0
[flumas]
Ne ljubi se mi brati vseh pripomb, ampak se mi zdi, da števec ogledov, če kliknem kje sem pisal ne dela. Pri meni namreč za vse objave kaže 1¸000.
res je, stevec ogledov je tko... edina korist od njega je, da si ga lahko ogledas :) bo urejeno tudi to, vendar ne danes.
crt sporočil: 27.256
[#667212] 29.12.09 07:06 · odgovor na: (#667180)
Odgovori   +    0
ravno snoci je gustl napisal, da poteka ukvarjanje z barvami, bomo videli, kaj rodijo.
crt sporočil: 27.256
[#667215] 29.12.09 07:16 · odgovor na: crt (#667148)
Odgovori   +    0
[crt]
> [flumas]
> Ne ljubi se mi brati vseh pripomb, ampak se mi zdi, da števec ogledov, če kliknem kje sem pisal ne dela. Pri meni namreč za vse objave kaže 1¸000.

res je, stevec ogledov je tko... edina korist od njega je, da si ga lahko ogledas :) bo urejeno tudi to, vendar ne danes.
tako, to je zdaj vkljuceno. en cas bo zgledalo malo smesno, ker bodo nekatere teme, nastale po vpeljavi F3, videti nekam puste, ampak bo ze praksa to uredila.
crt sporočil: 27.256
[#667365] 29.12.09 10:50 · odgovor na: (#667333)
Odgovori   +    2
[dob]
Torej, če je ocena neka orientacija forumašem ali naključnemu bralcu, potem pri vodenju puščic gor ali dol umanjka zgodovina ocenjevanja, da bralec ve, kako so se ocene gibale. Najprej gor, potem pa dol. Ali narobe. Jaz bi najprej šel brat tiste prispevke, ki imajo dosti gibanja; se pravi dosti za in dosti proti.
Nula je pa samo nula. Tu ni nikakršne zgodovine.
to se resi tako, da se zraven izpise stevilo prejetih ocen, morda celo loceno enih in drugih ocen. pa potem hitro vidis, kaj je sicer blizu nule in zgleda nevtralno, vendar je dejansko bilo delezno velike aktivnosti.
Sem pa po naravi naiven in morda ne opazim skritih pasti ali namenov Financ. En prjatu je zginil, pa ne vem zakaj. Vem le, da ga bom pogrešal. Tajming dogodka izginitve pa gladko ustreza prenovi foruma in zato sem zdaj malo bolj previden glede forme in pa namenov foruma, morebitnih njegovih omejitev, ki jih za zdaj še ne vidimo ali pa jih še ni pa bodo.
shaman (sklepam, da o njem govoris) je sam zahteval izbris imena in sporocil. tako je bilo zahtevano in tako je bilo tudi s strani gustla v forumu objavljeno.

celo je en cas trajalo, da je gustla preprical, da naj se sporocila izbrisejo, kajti naceloma ima gustl politiko, da se ne - da naj zapisano kar ostane kot zgodovina ne glede na to, da avtor vec ne bi pisal.

da je to po casu bilo zelo blizu prenovi foruma, nima, kar se mene kot izvajalca prenove tice, nikakrsne zveze. ugibam pa, da je nemara shaman ob tem, ko je bilo napovedano, da prenova prihaja, dobil tisto slamico na kamelin hrbet, da je tokrat stopil ven bolj resno kot v ze vseh dosedanjih primerih, ko je razlagal, da zdaj pa gre in se potem vrnil. kot pravim, ugibam.

glavni cilj prenove foruma je izboljsava zanesljivosti delovanja. je del postopne prenove celotne strani financ, kjer se je skozi leta in menjave ekipe nabralo vse sorte flikarije, ki se drzi skupaj s strikcem in selotejpom in jo zdaj zlagoma cistimo. enako kot pri kaksnem drugem obseznem kosu softvera, ki se ga skozi cas flika in flika in je vsake tolko treba reci ok, dajmo raje na novo ukrojit, kot da vlecemo vse te krpe.

ti imas seveda vso svobodo, da mojemu zapisu verjames ali pa ne in da isces nekaksne pasti in namene ali pa ne. razumem, da je clovesko zelo privlacno iskati, "kaj je zadaj" in da je to zelo popularen forumski sport. jaz pa ne morem drugega kot ti povedati meni znana dejstva.
crt sporočil: 27.256
[#667372] 29.12.09 10:55 · odgovor na: crt (#667365)
Odgovori   +    0
[crt]
to se resi tako, da se zraven izpise stevilo prejetih ocen, morda celo loceno enih in drugih ocen. pa potem hitro vidis, kaj je sicer blizu nule in zgleda nevtralno, vendar je dejansko bilo delezno velike aktivnosti.
tole tako od oka ni ravno neka znanost in se mi tudi zdi cisto smiselno, tako da bo verjetno danes narejeno.
anon-119197 sporočil: 9.214
[#667383] 29.12.09 11:13 · odgovor na: crt (#666058)
Odgovori   +    0
Dajte se tisto moznost, da lahko v shrambo shranis cel thread ali pa samo izbrano sporocilo...
crt sporočil: 27.256
[#667756] 29.12.09 16:30 · odgovor na: crt (#667372)
Odgovori   +    0
[crt]
tole tako od oka ni ravno neka znanost in se mi tudi zdi cisto smiselno, tako da bo verjetno danes narejeno.
ne bo mi uspelo danes, ker imam drugod bolj pozornosti lacno zadevo, gre v plan za jutri.
jurijjurij sporočil: 4.944
[#667892] 29.12.09 21:18 · odgovor na: crt (#667372)
Odgovori   +    1
[crt]
> [crt]
> to se resi tako, da se zraven izpise stevilo prejetih ocen, morda celo loceno enih in drugih ocen. pa potem hitro vidis, kaj je sicer blizu nule in zgleda nevtralno, vendar je dejansko bilo delezno velike aktivnosti.

tole tako od oka ni ravno neka znanost in se mi tudi zdi cisto smiselno, tako da bo verjetno danes narejeno.
Mislim, da gre za ocenjevanje: če je skupna ocena 0, lahko pomeni, da ni nihče niti pipnu "redovalnico" ali pa sta bila 2 krat +1 in 2 krat -1. Če bi poleg skupne ocene izpisovali še število ocen potem je jasno kakšna "ocenjevalna aktivnost" se je dogajala, oziroma ti je bolj jasno kako so bralci sprejemali komentar.

[gsavli]
Em, mogoče puščica za oceno navzgor v zeleni barvi?
Se pridružujem temu predlogu.
crt sporočil: 27.256
[#667912] 29.12.09 21:45 · odgovor na: jurijjurij (#667892)
Odgovori   +    0
[jurijjurij]
Mislim, da gre za ocenjevanje: če je skupna ocena 0, lahko pomeni, da ni nihče niti pipnu "redovalnico" ali pa sta bila 2 krat +1 in 2 krat -1. Če bi poleg skupne ocene izpisovali še število ocen potem je jasno kakšna "ocenjevalna aktivnost" se je dogajala, oziroma ti je bolj jasno kako so bralci sprejemali komentar.
saj o tem govorim. to bo narejeno, le da se ne danes.
anon-195618 sporočil: 1.141
[#667957] 29.12.09 23:10 · odgovor na: crt (#666058)
Odgovori   +    3
oj'la Bog ČRT,
vidim da imaš veliko dela z nami bebo-tim-i,
Jaz pa imam "samo eno vprašanje" ....
vidim da naj-FIN-forum ne zna brati cirilice "Balkano-ruščino-makedonščine" in dr.
A jel TO zaradi nepismenih NAZI-roftarjev tipa PRDI-gar, lecner, kateri berejo SAMO latinico(?)
A boste (verjetno) ukinili tudi arabske citate, originalna imena grških filo-zofov, in oli bomo tudi prikrajšani za citate iz WIKIpederije, pisane v originalu (kitajščini, purinolipress).
upam da ne bomo prikrajšani za klobase (citate) v USA-angleščini in sl....
PS
Ali lahko nalimamo slikce v ASCII scritturi .... (ti si me na to navedel, se spomniš še(?) ....oli je to bio gustl(?).... hehehe leta delajo svoje, sorry
LP XITOS,.... xexexe KHITOS, če niti tokrat ne uspem sas strani jezici i pisavu .
crt sporočil: 27.256
[#667963] 29.12.09 23:19 · odgovor na: anon-195618 (#667957)
Odgovori   +    1
[Xitos]
vidim da naj-FIN-forum ne zna brati cirilice "Balkano-ruščino-makedonščine" in dr.
A jel TO zaradi nepismenih NAZI-roftarjev tipa PRDI-gar, lecner, kateri berejo SAMO latinico(?)
to je zaradi gustlovega navodila.
Ali lahko nalimamo slikce v ASCII scritturi ....
lahko, ce znas.
anon-166829 sporočil: 5.290
[#668151] 30.12.09 09:21 · odgovor na: crt (#666614)
Odgovori   +    3
[crt]

doslej je bil en (1) res konstruktiven odziv na to temo.
Napisala bom samo nekaj drobnih napakic, ki me kot perfecionista motijo, saj so še druge, a očitno nočete slišati zanje. Vaša stvar.

- Moti me, da je forum preveč v levo, levi stolpec bi tu prišel prav in ne dva desna, kot sta sedaj.

- Zakaj je dvakrat linkan forum; najprej kot forum in potem kot klasični? Nepotrebno in potrata prostora.

- Jasno me moti, ker ni boldanja, tako so teksi bolj nepregledni. Včasih je dobro, da ne zgubljaš besed, temveč samo odebeliš, del na katerega odgovarjaš. Če krajšaš citat, lahko zadeva postane nepregledna in narobe razumljena.

- Štetje branja postov je napačno. Ne registrira odprtje posta v seznamu sporočil s klikom na križec.

- Premelo sporočil se odpre na eni strani, ko bereš pripombe na članek. Pri starem forumu se jih je veliko več. Tudi pri servisu se odpre več sporočil na strani, kar je veliko bolje.

- Preveliki so razmaki med posameznimi sporočili in napovedno besedilo je preveliko, čisto po nepotrebnem zavzame vse preveč prostora in zato mora biti tudi manj člankov na strani. Potrata prostora, pa še manj pregledno je.

- Ne vem na kateri strani se nahajam, ker linki strani niso odebeljeni, ko si na tisti strani. Meni je sicer vseeno, novi forumaši, se bi pa z odebeljenimi linki gledajoče strani lažje znašli.

- Moti me tudi, ker ne pošiljate na mail več obvestil o novih prispevkih v forumu, kjer si pisal. Ne zanimajo me namreč samo odgovori na moje prispevke, kemveč tudi, če ima še kdo drug kakšno zanimivo pripombo na to temo. Res je, da ste to delno rešili z linkom kje sem pisal, a če te nekaj časa ni na forumu, ta rešitev ni sama po sebi dovolj.

- Ko pišeš besedilo in pritisneš enter, kurzor kar skoči nekam drugam med besedilo in celotno besedilo se premakne, tako da se moraš pri daljšem besedilu kar malo iskati po strani. Moti me pri urejanju besedila.

Samo toliko, sem rekla, da se bom vzdržala kritike, vendar pri drobnih napakicah kar ne morem iz svoje učiteljske kože. Na velike so pa že drugi opozorili, pa jih iz ne vem kakšnega razloga ne želite upoštevati. Upam tudi, da boste vsaj iz estetskega razloga, spremenili tudi tisti dve obupni rdeči fliki.
crt sporočil: 27.256
[#668176] 30.12.09 09:52 · odgovor na: anon-166829 (#668151)
Odgovori   +    0
[Pia]
- Moti me, da je forum preveč v levo, levi stolpec bi tu prišel prav in ne dva desna, kot sta sedaj.
to je stvar oblikovanja in s tem se trenutno ukvarjata gustl in oblikovalec.
- Zakaj je dvakrat linkan forum; najprej kot forum in potem kot klasični? Nepotrebno in potrata prostora.
zaradi taksne gustlove zelje. kar se mene tice, ni potrebno.
- Jasno me moti, ker ni boldanja, tako so teksi bolj nepregledni. Včasih je dobro, da ne zgubljaš besed, temveč samo odebeliš, del na katerega odgovarjaš. Če krajšaš citat, lahko zadeva postane nepregledna in narobe razumljena.
teksti so nepregledni zlasti v situacijah, ko se pojavlja ogromna masa citata. na uporabniku je, da je ne naredi, temvec pametno izbere, kaj je pomembno za odgovor in kaj ne. pri tem se v veliki meri pokazejo uporabnikove sposobnosti. te so zelo raznolike.
- Štetje branja postov je napačno. Ne registrira odprtje posta v seznamu sporočil s klikom na križec.
stetje branja postov ne obstaja. obstaja stetje branja tem. odpiranje posta v seznamu sporocil ni branje teme.
- Premelo sporočil se odpre na eni strani, ko bereš pripombe na članek. Pri starem forumu se jih je veliko več. Tudi pri servisu se odpre več sporočil na strani, kar je veliko bolje.
ko beres pripombe na clanek pod samimi clankom (ce sem te dobro razumel), stevilo tam izpisanih sporocil sploh ni omejeno. tako da je zelo neverjetno, da bi vcasih bilo vec (kot neomejeno).

torej na primer tukaj pod clankom: www.finance.si/26746...-Ljubljano

v forumu servis (ce sem te dobro razumel) pa velja pri izpisovanju sporocil v temi enoten limit kot za vse druge forume / teme / seznam sporocil.
- Preveliki so razmaki med posameznimi sporočili in napovedno besedilo je preveliko, čisto po nepotrebnem zavzame vse preveč prostora
glej prvo alinejo.
in zato mora biti tudi manj člankov na strani.
to ne drzi, odlocitev za stevilo elementov v izpisu nima nic z velikostjo crk v posameznem izpisu.
- Ne vem na kateri strani se nahajam, ker linki strani niso odebeljeni, ko si na tisti strani.
ce pogledava primer:
forum.finance.si/?t=87524

vrstica "strani" na vrhu pred izpisom posameznih sporocil - kaj vidis tam?
Meni je sicer vseeno
prav.
- Moti me tudi, ker ne pošiljate na mail več obvestil o novih prispevkih v forumu, kjer si pisal. Ne zanimajo me namreč samo odgovori na moje prispevke, kemveč tudi, če ima še kdo drug kakšno zanimivo pripombo na to temo.
trenutno res obstaja samo obvescanje o neposrednih odogovorih na tvoje izdelke. zakaj - ker je sodec po praksi to velika vecina uporabe.

ni sicer nemogoce, da se naredi tudi to, kar zelis. je pa odvisno od mase povprasevanja.
- Ko pišeš besedilo in pritisneš enter, kurzor kar skoči nekam drugam med besedilo in celotno besedilo se premakne, tako da se moraš pri daljšem besedilu kar malo iskati po strani. Moti me pri urejanju besedila.
prvic slisim za kaj takega in tudi ne uspem priti do taksne situacije. gre tu za novo sporocilo ali za nek odgovor s citatom? imas kaksen konkretni primer?
Na velike so pa že drugi opozorili, pa jih iz ne vem kakšnega razloga ne želite upoštevati.
kot recimo? pa pri tem loci med "mojemu osebnemu okusu ni vsec" in "napaka".
anon-166829 sporočil: 5.290
[#668239] 30.12.09 10:33 · odgovor na: crt (#668176)
Odgovori   +    2
[crt]
teksti so nepregledni zlasti v situacijah, ko se pojavlja ogromna masa citata. na uporabniku je, da je ne naredi, temvec pametno izbere, kaj je pomembno za odgovor in kaj ne. pri tem se v veliki meri pokazejo uporabnikove sposobnosti. te so zelo raznolike.
Sposobnosti oblikovanja nimajo nič s hitrostjo poudarjanja bistva!
stetje branja postov ne obstaja. obstaja stetje branja tem. odpiranje posta v seznamu sporocil ni branje teme.
Kaj pa je, igranje s kliki na križec? Kaj se tako nič ne prebere?
PIA - Še vedno trdim, da so razmiki med posameznimi sporočili in napovedno besedilo posta preveliki, čisto po nepotrebnem zavzame vse preveč prostora, pa še neestetsko je. ...in zato je manj člankov na strani in preveč so razmaknjeni so en od drugega.
Stvar okusa praviš? Tudi izbira barv je stvar okusa kaj? Profesionalno.
> PIA - Ne vem na kateri strani se nahajam, ker linki strani niso odebeljeni, ko si na tisti strani.
ČRT vrstica "strani" na vrhu pred izpisom posameznih sporocil - kaj vidis tam?
V prvi vrstici linki niso odebeljeni, je pa odebeljena "stran" in izbira "vse" v drugih vrsticah.
No vidiš, zakaj moram izbrano dati v narekovaje, če bi pa lahko enostavno odebelila.
> - Moti me tudi, ker ne pošiljate na mail več obvestil o novih prispevkih...
kot recimo? pa pri tem loci med "mojemu osebnemu okusu ni vsec" in "napaka".
Lepo sem ločila napake od mojega osebnega pogleda na zadevo, če ti ne znaš brati je to tvoj problem, ne moj!

PS: Med kranclanjem tega sporočila, me je dvakrat vrglo na kdovekam stran.
crt sporočil: 27.256
[#668246] 30.12.09 10:39 · odgovor na: anon-166829 (#668239)
Odgovori   +    2
[Pia]
Lepo sem ločila napake od mojega osebnega pogleda na zadevo, če ti ne znaš brati je to tvoj problem, ne moj!
lej, sicer ne vem, kaksne so tvoje zivljenjske izkusnje, ampak kolikor je meni znano, je v splosnem tako:

ce zelis nekomu nekaj sporociti (ali celo kaj pricakujes od njega), je zelo koristno:

- da cim bolj natancno opredelis, kaj naj bi bil problem in s tem sogovorniku pomagas, da ti bo lazje pomagal;

- da ti gre za ucinkovito posredovanje informacije in ne za dokazovanje, kako da sogovornik nima pojma in je tkoaltko vse bluz, ti pa da imas seveda v vsem prav.

v kolikor se ne ravnas po tem, je zelo umestno pricakovati, da bo komunikacija neuspesna in dosezeno nic.

ti se ne ravnas po tem. zato ti sporocam, da pojdi koga drugega zajebavat in se meni dalje z gustlom. lepo se imej.
anon-166829 sporočil: 5.290
[#668272] 30.12.09 10:56 · odgovor na: crt (#668246)
Odgovori   +    3
[crt]
> [Pia]
> Lepo sem ločila napake od mojega osebnega pogleda na zadevo, če ti ne znaš brati je to tvoj problem, ne moj!

lej, sicer ne vem, kaksne so tvoje zivljenjske izkusnje, ampak kolikor je meni znano, je v splosnem tako:

ce zelis nekomu nekaj sporociti (ali celo kaj pricakujes od njega), je zelo koristno:

- da cim bolj natancno opredelis, kaj naj bi bil problem in s tem sogovorniku pomagas, da ti bo lazje pomagal;

- da ti gre za ucinkovito posredovanje informacije in ne za dokazovanje, kako da sogovornik nima pojma in je tkoaltko vse bluz, ti pa da imas seveda v vsem prav.

v kolikor se ne ravnas po tem, je zelo umestno pricakovati, da bo komunikacija neuspesna in dosezeno nic.

ti se ne ravnas po tem. zato ti sporocam, da pojdi koga drugega zajebavat in se meni dalje z gustlom. lepo se imej.
No kaj drugega niti nisem pričakovala od tebe!

Kristalno jasno mi je že, da znaš odlično kritizirati druge, sam pa ne sprejmeš nobene kritike. Na kaj me to že spominja? Morda na kak sistem?

Uživaj v svoji samopašnosti, veš tudi časi se spreminjajo.
crt sporočil: 27.256
[#668319] 30.12.09 11:29 · odgovor na: (#668312)
Odgovori   +    2
[gsavli]
Kaj ti je pa Gustl nraedu, da ga tunkaš?
gustl je glavna izvrsna oblast, jaz sem consulting in operativa, plus ni ga pri roki, pa se ga da uvalit :)
crt sporočil: 27.256
[#668499] 30.12.09 13:52 · odgovor na: crt (#667912)
Odgovori   +    3
[crt]
> [jurijjurij]
> Mislim, da gre za ocenjevanje: če je skupna ocena 0, lahko pomeni, da ni nihče niti pipnu "redovalnico" ali pa sta bila 2 krat +1 in 2 krat -1. Če bi poleg skupne ocene izpisovali še število ocen potem je jasno kakšna "ocenjevalna aktivnost" se je dogajala, oziroma ti je bolj jasno kako so bralci sprejemali komentar.

saj o tem govorim. to bo narejeno, le da se ne danes.
je narejeno.
anon-216870 sporočil: 645
[#668624] 30.12.09 15:38 · odgovor na: crt (#668499)
Odgovori   +    3
berem pa berem pa ne vidim nobene pohvale..

no..vas bom pa jst pohvalu...čist kul forum ste uštimal..
anon-76887 sporočil: 18.121
[#668631] 30.12.09 15:43 · odgovor na: anon-216870 (#668624)
Odgovori   +    2
[The666]
berem pa berem pa ne vidim nobene pohvale..

no..vas bom pa jst pohvalu...čist kul forum ste uštimal..
Podpišem!
crt sporočil: 27.256
[#668642] 30.12.09 15:55 · odgovor na: anon-216870 (#668624)
Odgovori   +    0
[The666]
berem pa berem pa ne vidim nobene pohvale..
no..vas bom pa jst pohvalu...čist kul forum ste uštimal..
ja hvala, sicer je ze kaj bilo, ni pa odvec slisat :)
crt sporočil: 27.256
[#669010] 31.12.09 09:42 · odgovor na: (#669001)
Odgovori   +    2
[dob]
crt, čas za popravljanje je strahovito kratek. Se ne bi dalo malo podaljšati?
cas je 10 minut. pri tem lovimo ravnotezje med dvema ciljema:

- uporabniku omogociti, da kolikor toliko komot uredi zadeve, ce sam opazi, da je nekje falil (torej cim vecji interval)

- prepreciti, da bi se na veliko dogajale revizije ze obstojecega in bi potem nastajala creva o tem, kaj da nekdo je ali ni napisal in kdo je vecji kreten (torej cim manjsi interval).

kaj pa ti predlagas?
anon-11988 sporočil: 1.370
[#669038] 31.12.09 09:56 · odgovor na: crt (#669010)
Odgovori   +    0
E, tole ni prijava napak, ampak par muzičkih (če slučajno pridejo v poštev):

- a je možno nastavit tako, da bi se pod "kje sem pisal" lahko izpisalo tudi na način seznam sporočil in ne samo na klasični način?

- a bi naredili na isti način kot je "kje sem pisal" še neke "priljubljene", kamor bi uporabnik sam lahko dodajal teme, ki bi jih rad spremljal?

- a se da tole funkcijo "samo prijatelje" še kaj bolj razdelat? Recimo mene še najbolj zanima, da bi prebral debate, v katerih sodelujejo 'prijatelji', ne pa samo sporočila, ki so jih napisali 'prijatelji'. Zaenkrat pač potem delam tako, da kliknem 'samo prijatelji', kliknem na post, nato pa ko je post odprt, kliknem na 'brez ignoriranih2, da vidim celo debato. Samo to je nekam veliko klikanja, če to stalno počneš.

- a bi mogoče tale del, koga bereš (vse/samo prijatelje/brez ignoriranih) prestavli na desno stran? Ne vem, če se še komu dogaja, ampak meni se večkrat zgodi, da ko zelo bezljam in na pamet klikam potem kliknem na "samo prijatelje" namesto na "seznam sporočil"
crt sporočil: 27.256
[#669048] 31.12.09 10:03 · odgovor na: anon-11988 (#669038)
Odgovori   +    0
[Mojster2]
- a je možno nastavit tako, da bi se pod "kje sem pisal" lahko izpisalo tudi na način seznam sporočil in ne samo na klasični način?
mozno je vse sorte, je pa stvar mase povprasevanja in tehtanja cost/benefit vzdrzevanja.
- a bi naredili na isti način kot je "kje sem pisal" še neke "priljubljene", kamor bi uporabnik sam lahko dodajal teme, ki bi jih rad spremljal?
to bi bila funkcionalnost a la dosedanje "priljubljene teme" in ja, je naceloma mozno, tudi v povezavi z obvescanjem. je pa tudi to stvar mase povprasevanja. doslej si se oglasil ti glede samih tem in pia na svoj nezgresljivi nacin glede obvescanja.
- a se da tole funkcijo "samo prijatelje" še kaj bolj razdelat?
ja, s tem naj bi se dogajalo se vse sorte, vendar v F3.x, ne v F3.0.
- a bi mogoče tale del, koga bereš (vse/samo prijatelje/brez ignoriranih) prestavli na desno stran? Ne vem, če se še komu dogaja, ampak meni se večkrat zgodi, da ko zelo bezljam in na pamet klikam potem kliknem na "samo prijatelje" namesto na "seznam sporočil"
verjetno se lahko strinjas, da to kar samo klice po "ja potem pa ne bezljat" :)
anon-11988 sporočil: 1.370
[#669051] 31.12.09 10:08 · odgovor na: crt (#669048)
Odgovori   +    0
[crt]
verjetno se lahko strinjas, da to kar samo klice po "ja potem pa ne bezljat" :)
Jah verjetno res, ampak za vsak slučaj sem vseeno napisal, če bi se slučajno ugotovovilo, da nas je več takih, pa bi potem prestavili. Skušam dosežt, da bi se forum prilagodil meni in en jaz forumu. :-) Saj veš tisto - Razumen človek se svetu prilagodi, nerazumen pa skuša svet prilagoditi sebi. Zato je ves napredek odvisen od nerazumnih ljudi.
crt sporočil: 27.256
[#669056] 31.12.09 10:13 · odgovor na: anon-11988 (#669051)
Odgovori   +    0
to je cisto ok pristop, kdo bo izrazil tvoje zelje, ce ne sam. razumi pa tudi, da je teza zelje na tehtnici stvar tega, kolko je takih zelja. zato pa imamo enomesecno testno obdobje - da se nabere vreca bugov in muzickih in se potem to stehta.
crt sporočil: 27.256
[#669127] 31.12.09 10:54 · odgovor na: (#669124)
Odgovori   +    0
[dob]
10 min za popravek daljšega posta je očitno premalo (sicer nisem meril), bi 20 minut za možnost popravkov Financam delalo preglavice?
Ne vem kdo odloča o tem, tehnične ovire ali pa gre le za tvojo odločitev.
ni tehnicnih ovir. ima pa tako podaljsanje vseeno lahko tudi stranske ucinke v kakih vrocih in hitro potekajocih izmenjavah. pocakajva gustla, da zacne dajat znake zivljenja, najbrz v ponedeljek.

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 22