Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zmaga Balkana, poraz Slovenije

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-124452 sporočil: 6.934
[Glavni forum] Tema: Zmaga Balkana, poraz Slovenije
[#1410812] 23.10.11 10:12 · odgovor na: peterfrankl (#1407722)
Odgovori   +    2
[peterfrankl]
Nič te ne bom cenzuriral, yuslocan. Povedal sem ti, da v oštariji nisi več zaželen. Če pa kljub temu želiš zahajati v oštarijo, kjer nisi zaželen in ki je po tvojem mnenju tudi zanemarjena (z oštirjem na čelu), ti tega ne želim preprečiti. Si pač čudak. Cenzuriral te ne bom, tega ne delam - razen če gre za rasizem, pozivanje k nasilju ipd. In ni res, kar praviš: oštarija je zaseben prostor. Ljudi, ki razgrajajo, se meče ven. Tudi razbijanje kozarcev se računa dvojno. Ti, ko greš na forum, stopaš v zasebni prostor, ki ga dajem(o) na voljo javnosti. Si moj gost. Če bi jaz stopil v tvoj prostor, v kako tvoje podjetje, bi bil vljuden. Lepo bi pozdravil. Tvoje žaljenje je odsev tvoje kulture.
Peter pozdravljen,

Evo, malo je bilo treba počakati, samo 24 ur, da se zbere dovolj svežih argumentov o tem, kar vztrajno ponavljam na tem forumu. Spodaj sem zbral samo eno malenkost iz dogajanja v tvoji oštariji v kateri praviš nisem zaželen, zaradi žaljivega pisanja.

Zdaj primerjaj žalitve, podobne najslabši gnojnici v najslabši beznici, namenjene predsedniku vlade RS (in ne neki minorni novinarki Financ)
[yuslocan]
> [yuslocan]
> Oštir, Peter Frankl, malo poglej čez svojo beznico od foruma, kva dogaja:
>
> Aktualni predsednik vlade, Republike Slovenije je pri tebi:
>
> Pohar
> Borat
> državni norček
> bolnik ki potrebuje pomoč
> kronani osel
> kliničen primer old turkey sindroma notoričnega odvisnika,
> mrtev konj
> retard
> mrtev osel
> brezobzirni provokator in zblujeni cinik hkrati,......
>
> pa še naslednje primerjave aktualnega predsednika vlade Republike Slovenije:
>
> Zame je še samo bolnik, ki potrebuje pomoč!
>
> Borat, si krulil, da s plačo ne moreš preživeti, sedaj lažeš, da nam puščaš dobro dediščino - mrš... retard... itak...
>
> ahjej, temu ni več pomoči...
>
> Pahor skrij se. Ne delaj sramote....za tebe je boljši,da spi zdš v tujino. Tu imaš svojega Kučkota sedaj vidiš kaj je komunist zahrpneš,dobil si nož v hrbet in ku rac u dupe.
>
> tale je sploh cvetka za primer argumentiranega pisanja:
>
> peterpecnik [ 21.10.2011 22:40 ]
> Idiot in kar je še huje prdijsko rudeče kmerski fdv idiot do konca. Z eno besedo Borat!

>
> Daj oštir Peter, povej, kaj meniš o tej zbirki leporečnih, neprovokativnih, argumentiranih komentarjev v svoji oštariji! Lahko vas je sram pred slovensko medijsko srenjo! In za vse to ni kriv yuslocan ampak nekdo drug.
>
> A ti je to zgoraj napisano v čast, tebi in oštariji, ki se imenuje časopis Finance??????
>
> Primerjaj zdaj svojo reakcijo, na moje pisanje o lepih učkah Simone z zgornjo gnojnico, pa se oglasi nazaj.
>
> Prav lep pozdrav in še lepši vikend ti želim.

Vse navedene žaljivke predsednika vlade se vztrajno ponavljajo na straneh tega foruma že tri leta. Po besednjaku sodijo v arsenal SDS in tam so nastale.

V zadnjih treh letih niti enkrat nisem zasledil kakršno koli reakcijo uredništva na pljuvaško-mazaško izživljanje po tem forumu.

Tiho ga tolerirate, da ne rečem spodbujate!!!!!

Peter, o tem sem pisal večkrat, argumenti so pa tokrat citirani.
To so najbolj sveži argumenti, da v Financah niste objektivni (oziroma da favorizirate samo stranko SDS, kot bi bili SDS strankarsko glasilo) in zato ste vedeno znova deležni mojih pripomb na svoje delo. V arhivih foruma je shranjeno veliko mojih argumentiranih komentarjev na vašo neobjektivnost.

VAŠA PRVA NALOGA, KOT JAVNEGA INFORMATIVENGA MEDIJA, JE OBJEKTIVNO POROČANJE O DOGODKIH.

To je moja pravica, da vas opozarjam na to.

Čeprav me ne vidiš rad v svoji oštariji (zdaj vemo zakaj), se tej pravici ne bom odpovedal.

Lep pozdrav

PS

Med uporabniki foruma imam 15 prijateljev. Nekdo bo rekel premalo, jaz pa menim da je za to neprijazno okolje, v katerem nisem zaželen, zelo lepa številka.