2 uri
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
2 uri
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
2 uri
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino
3 ure
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
3 ure
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
7 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
7 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
7 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
7 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
7 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni
7 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
7 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
13 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
13 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
14 ur
Najbolj brani članki danes
16 ur
Viva podkast Atopijski dermatitis: naporna in podcenjena bolezen (PRO)
17 ur
Darko Muženič naj bi jutri odšel z vrha NPU-ja, namesto njega prihaja Borut Franca
22 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
22 ur
Od pandemije do družbe utrujenosti: dosegli smo dobo, v kateri se izgublja človečnost
1 dan
Je britanski premier Starmer vendarle pripravljen odstopiti? 1

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: Ljse

Strani: 1 2 3 4 5 6 7

ekonomist1 sporočil: 52
[#3056889] 18.02.25 08:42 · odgovor na: mmzmmz123 (#3056878)
Odgovori   +    0
Ja, ok, razumem, imaš prav...
ekonomist1 sporočil: 52
[#3056890] 18.02.25 08:49 · odgovor na: ekonomist1 (#3056889)
Odgovori   +    0
Kar se tiče zavarovalnic...ali mi vlagatelji želimo, da POSR izplača čim višje dividende ali čim nižje? Glede na to, da je pri POSR donos na kapital 13% si jaz v bistvu želim, da sploh ne izplača dividend...če rabiš denar pač prodaš delnice...A prav razmišljam?
KDavid sporočil: 40
[#3057028] 20.02.25 08:43 · odgovor na: primozxy (#3056849)
Odgovori   +    1
Tri in več dni nazaj se ni nič dogajalo med top 50 lastniki.
aljosa.poh sporočil: 110
[#3057220] 23.02.25 09:40 · odgovor na: primozxy (#3056667)
Odgovori   +    1
Poglej malo tečaj TEVA zadnjih 10 let. Kaj se lahko zgodi. Drag prevzem, malo tožb, ... . Krka se jadra na samih pozitivnih novicah, kar je ok. Vprasanje je kje lažje podvojiš vložek, Krka ali kaj drugega. Glta.
Dynisco sporočil: 909
[#3058336] 13.03.25 10:37 · odgovor na: Dynisco (#3055208)
Odgovori   +    1
A tele borzne teme so zdaj namenoma vržene skupaj z ostalim?
Res, da ni bilo prav nekega navala v komentarjih, ampak, vseeno je pa škoda, da bodo tu počasi odšle v pozabo...
moby876 sporočil: 19
[#3059532] 04.04.25 11:42 · odgovor na: Dynisco (#3058336)
Odgovori   +    0
Konec veselja na LJ borzi, medved je na pohodu in bo še doolgo lomastil očitno.
mmzmmz123 sporočil: 722
[#3059612] 07.04.25 09:41 · odgovor na: moby876 (#3059532)
Odgovori   +    4
dans bojo verjetno mogli rastoderjevi direktorji kaj obrazložit, kak zdaj to ni isto kot depozit
Dynisco sporočil: 909
[#3059662] 07.04.25 16:07 · odgovor na: Dynisco (#3058336)
Odgovori   +    1
Tole bo do konc tedna nazaj... ;)
peterw sporočil: 2.141
[#3065222] 25.07.25 14:40 · odgovor na: Dynisco (#3059662)
Odgovori   +    3
Skratka... Top šit! :D
Lep dopust bo.
primozxy sporočil: 683
[#3065224] 25.07.25 14:44 · odgovor na: peterw (#3065222)
Odgovori   +    4
Je že.
FIskalnaFinta2 sporočil: 690
[#3065687] 01.08.25 12:04 · odgovor na: primozxy (#3065224)
Odgovori   +    2
Krka danes z odkupom drži nerealno štango. Kdor mora, se naj odmeče dokler je še 199. :)
peterw sporočil: 2.141
[#3065693] 01.08.25 12:22 · odgovor na: FIskalnaFinta2 (#3065687)
Odgovori   +    0
Sam sem mazohistično podprl PETG po 51€.
Bog mi pomagaj :D
primozxy sporočil: 683
[#3065699] 01.08.25 13:17 · odgovor na: FIskalnaFinta2 (#3065687)
Odgovori   +    2
Hehe moj nakup je krepko pod 100 tako da bom kar lepe dividende vlekel.
Dynisco sporočil: 909
[#3065767] 02.08.25 16:08 · odgovor na: primozxy (#3065699)
Odgovori   +    2
[primozxy]
Hehe moj nakup je krepko pod 100 tako da bom kar lepe dividende vlekel.


Se pridružujem srečnežem. Nekje na začetku rusko-ukrainskega špetirja sem se jih naložil po 90.

Strani: 1 2 3 4 5 6 7


vm-qetesh