Zasebnost

Strani: 1 2

anon-227562 sporočil: 1.321
[#2986322] 24.01.22 16:38 · odgovor na: Gustl (#2986316)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-227562 24.01.2022 16:39
[Gustl]
> [rename]
> > [Gustl]
> > Ne daj se, Miloš. Tole je top.
>
> To sem plusal.
>
> >
> > Še za tiste, ki raje hodimo peš in živimo v bloku. Vsak tekst posebej mi potrjuje pravilnost moje izbire :)
>
> S tem se absolutno ne strinjam, čeprav navijam, da jih bo čimveč in čim dlje tako razmišljalo.
> Ne želim si namreč v svojem naselju prav veliko novih e-vozičkov... ker #omrežje ;-)
>
> Ne zamenjam pa bajte s stanovanjem in evozička za noben'ga fosilca na svetu.
> Tudi takšnega ne, kot ga ima Švarceneger. No, ga je imel, dokler se ni počil v križišču... s priusem :-P

S čim se ne strinjaš? Da sem jaz raje v bloku in hodom peš kot v hiši in z e-vozickom?

Zakaj menis, da se sploh moraš s tem strinjati ali ne? :)
S tvojo odločitvijo se seveda strinjam (in ja, sploh se mi ne treba (ne) strinjati).
Ne strinjam pa se, da je boljša od moje (pri čemer mi je jasno, da se ti s tem ne strinjaš ;-))).

Malo zakomplicirano.
Hotel sem povedati, da sem plusal samo tvoj prvi stavek, drugega pa ne, ker menim, da je bolj biti v hiši, kot v bloku in se voziti z evozičkom, kot hoditi peš.
Ampak ti kar, go for it :-)))
Gustl sporočil: 13.641
[#2986323] 24.01.22 16:47 · odgovor na: anon-227562 (#2986322)
Odgovori   +    3
[rename]

S tvojo odločitvijo se seveda strinjam (in ja, sploh se mi ne treba (ne) strinjati).
Ne strinjam pa se, da je boljša od moje (pri čemer mi je jasno, da se ti s tem ne strinjaš ;-))).
Skratka, izkoristil si priloznost, da poveš, da imaš rad svojo hišo :)

Kul, vesel zate :)
anon-227562 sporočil: 1.321
[#2986343] 24.01.22 17:59 · odgovor na: Gustl (#2986323)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [rename]
>
> S tvojo odločitvijo se seveda strinjam (in ja, sploh se mi ne treba (ne) strinjati).
> Ne strinjam pa se, da je boljša od moje (pri čemer mi je jasno, da se ti s tem ne strinjaš ;-))).

Skratka, izkoristil si priloznost, da poveš, da imaš rad svojo hišo :)

Kul, vesel zate :)
Niti ne tolk hisa, koker celotno posestvo z njivo, sadovnjakom, gozdom.
Manjka samo se elektricni traktor :-))

Strani: 1 2