Zasebnost

Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Vaša mnenja?

Strani: 1 2

anon-255514 sporočil: 123
[#1348626] 07.09.11 15:36 · odgovor na: (#1348620)
Odgovori   +    0
[rava]
> [samograh]
> kdor išče ta najde.., sicer pa ne reci da ji je tole kar naenkrat ven butnilo, že prej ste videli da je takšna:)

saj nam je bilo jasno. njemu pač ne. je pa zelo lepa :)

he he se lepo sliši da je lepa, vešda da je:))

ah saj nimaš kaj pač tako pride, ni pa nujno da bi bila takšna, lahko bi bila pač tudi v krizi OK, ampak ja večkrat je tako kot praviš ti, kot pa ne:)
anon-207617 sporočil: 6.899
[#1348697] 07.09.11 16:29 · odgovor na: (#1348627)
Odgovori   +    3
[rava]
> [NemirniTujec]
> Moja prva kuhinja sta bila dva spodnja elementa iz lesnine, posebej nakup pulta in korita v OBIju. Cena skupaj je bila nekje okol 200 evrov. Stvari sem zašraufal sam, punca pa jih je poštrihala. Namesto zgornjih elementov sva pribila nekaj polic na steno, in to je bilo to. Za kuhanje sva kupila rabljenega kekca na plinsko jeklenko. Vsak pravi kuhar kuha na ognju :-)

ampak ziher si v tako nepopolno opremljeni kuhinji obupno tole pogrešal www.popeilfamilystor...m/egg.html
in ta primanjkljaj je verjetno usodno vplival na kakovost tvojega življenja.
hehehehe... sploh ne vem, kako sem lahko preživel!

Najdražja (v evrih) stvar, ki sem jo jaz kupil za kvaliteto življenja moje pupe, je bilo to, da sem ji financiral izpit za avto. To sem naredil iz povsem sebičnih razlogov - da bi lahko poleg sedel, pa bi ona vozila. Končalo se je tako, da je izpit opravila, vozit pa vseeno ni htela :-P

Zdaj se ravnam po bolj donjuanovskih načelih, da pupa financira mene, jaz pa kažem hvaležnost na različne načine :-)

Po domače povedano, se ne strinjam s pahorjem, da je bolje dajat kot prejemat. Grkom uspeva dokaj lagodno življenje že približno dve tisočletji in pol, in vsake toliko se pač malo skoljejo. Nemci cca tisoč let gradijo prihodnost, in se grebejo in pehajo - no, pa se pravtako vsake toliko skoljejo, pa še precej bolj krvavo. Kdo je tu nor?

Je pa prav, da ob kuhinjskih nasvetih napiševa pošten disclaimer:

Rava nima pojma o kuhanju, tudi navaden fižol v omaki iz konzerve ji je uspelo zažgat. Bog ne daj poslušat njenih nasvetov o kuhinjah in pripomočkih.

Je pa zato izvedenka v prepoznavanju vzrokov za ohranjanje in podrtje kakršnegakoli medčloveškega razmerja. Moji prvi (zelo srečni!) zvezi je trajanje določila skoraj na mesec natančno!

Jaz na drugi strani o ženskah nimam pojma, ker o njih razmišljam z napačno glavo. Sem pa zato fantastičen za štedilnikom. Tudi iz hofferjevih konzerv in na pomorskem štedilniku naredim gurmansko doživetje.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#1348743] 07.09.11 16:57 · odgovor na: (#1348725)
Odgovori   +    3
Nekaj cajta me ni bilo naokoli, zdaj pa se s forumom spet resoniram na domače "normalno" stanje... vidim da imaš za deset centimetrov daljši fakju od mene, kar me seveda zelo moti. Zato te bom poskusil zvlečt v kuharsko debato, kjer boš pokazala totalno neznanje in svojo karakterno slabost (zanikanje realnosti, kadar ni po tvojih merah), in posledično ti bo fakju padel.

mislim... ženska ne zna kuhat, in ima fakju 75!!! Kam gre ta svet?

PS: raje jem tvoj fižol s teboj, kot svojega s seboj. Se vidimo čez mesec dni!
anon-207617 sporočil: 6.899
[#1348748] 07.09.11 17:01 · odgovor na: (#1348725)
Odgovori   +    1
[rava]

top kuhar med finančnimi poznavalci mi je zaupal...
To misliš unega kolesarja, ki goji maline in kao ne bere forumov? To ti je pustil čebulo samo zato, ker njega poleg oči pečejo :-)))
anon-218461 sporočil: 539
[#1360606] 19.09.11 01:40 · odgovor na: bc123a (#1347190)
Odgovori   +    0
Rustikalno pohištvo v pomoč tudi za 20 let. Seveda pod pogojem, da ti je všeč.

Nekaj kar zadnje čase opažam je, da se bleščeče lakirano pohištvo vrača. Kmalu bo tisto iz leta 75 spet moderno :)
bc123a sporočil: 48.253
[#1360615] 19.09.11 05:57 · odgovor na: anon-218461 (#1360606)
Odgovori   +    0
[jasnuk]
Rustikalno pohištvo v pomoč tudi za 20 let. Seveda pod pogojem, da ti je všeč.

Nekaj kar zadnje čase opažam je, da se bleščeče lakirano pohištvo vrača. Kmalu bo tisto iz leta 75 spet moderno :)
tisto, na katerega mislim jaz, ima na eni strani ultrapas ;)

Strani: 1 2