Zasebnost

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Bad request

Strani: 1

mimoidoci sporočil: 6.118
[#3045580] 04.08.24 13:27
Odgovori   +    0
Blokiran dostop do Financ.

Your browser sent a request that this server could not understand.
Size of request header field exceeds server limit.

Zakaj po nekajdnevni normalni rabi in ravno sredi dopusta?

Android14, Samsung Galaxy24+, resetiran nekajkrat, pisem iz zeninega, kjer je vse ok.
odvisnik sporočil: 1.111
[#3045584] 04.08.24 13:53 · odgovor na: mimoidoci (#3045580)
Odgovori   +    0
mimoidoci sporočil: 6.066

Zaradi cifre :)
Meni tudi nekaj stalno zaj. na telefonu in mi po določeni dolžini besedila le to začne utripat in se "mešat ".

Ne niso krive "substance" :)
Telefon je pa star huawei.
mimoidoci sporočil: 6.118
[#3045591] 04.08.24 15:59 · odgovor na: odvisnik (#3045584)
Odgovori   +    0
[odvisnik]
mimoidoci sporočil: 6.066

Zaradi cifre :)
Meni tudi nekaj stalno zaj. na telefonu in mi po določeni dolžini besedila le to začne utripat in se "mešat ".

Ne niso krive "substance" :)
Telefon je pa star huawei.
Ne nima veze s forumom in pisanjem po njem. Ne morem niti do clankov, do nicesar pod blagovno znamko Finance. Lahko pa do vsega preostalega internetnega sveta.
crt sporočil: 27.659
[#3045594] 04.08.24 17:38 · odgovor na: mimoidoci (#3045580)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: crt 04.08.2024 17:39
edini znan taksen primer (ja, razumem, da imajo lahko ljudje probleme in recejo jebiga in grejo drugam, ceprav narocniki najbrz ne).

ne pomeni, da si ti cudak, pomeni samo, da pac se nismo resevali tega.

ce kopirano sporocilo o napaki jemljemo dobesedno, je sicer res vsebinsko cudno, ker ni jasno, zakaj bi tvoj browser zelel posiljati ogromne headerje.

bodo prevzeli kolegi jutri, jaz bom zdajle na hitro nekaj ukrenil, kar bi takole iz aviona gledano morda imelo smisel, pa javi, ce kaj nuca. nimam pojma, a bo, ker ne vem, kaksna je velikost problema kvantitativno.

to je narejeno.

(ce pridemo do situacije "saj se je samo od sebe vmes zrihtalo", ob nespremenjeni konfiguraciji na strani financ, je za moje oci resno za razmslit, da se ti nekaj nepredvidenega in verjetno nezelenega dogaja na telefonu.)
mimoidoci sporočil: 6.118
[#3045595] 04.08.24 18:10 · odgovor na: crt (#3045594)
Odgovori   +    0
[]
edini znan taksen primer (ja, razumem, da imajo lahko ljudje probleme in recejo jebiga in grejo drugam, ceprav narocniki najbrz ne).

ne pomeni, da si ti cudak, pomeni samo, da pac se nismo resevali tega.

ce kopirano sporocilo o napaki jemljemo dobesedno, je sicer res vsebinsko cudno, ker ni jasno, zakaj bi tvoj browser zelel posiljati ogromne headerje.

bodo prevzeli kolegi jutri, jaz bom zdajle na hitro nekaj ukrenil, kar bi takole iz aviona gledano morda imelo smisel, pa javi, ce kaj nuca. nimam pojma, a bo, ker ne vem, kaksna je velikost problema kvantitativno.

to je narejeno.

(ce pridemo do situacije "saj se je samo od sebe vmes zrihtalo", ob nespremenjeni konfiguraciji na strani financ, je za moje oci resno za razmslit, da se ti nekaj nepredvidenega in verjetno nezelenega dogaja na telefonu.)
Ne, se vedno javlja isto. Hvala za intervencijo.
crt sporočil: 27.659
[#3045598] 05.08.24 06:36 · odgovor na: mimoidoci (#3045595)
Odgovori   +    0
mene ta teden se ni, vseeno na hitro se ena splosna ideja, kaj bi morda lahko kaj nucalo, tokrat s tvoje strani:

lahko pobrises cookije. (seveda se bos potem moral znova prijavljati na vse zivo.) namrec cookiji so verjetno edini kolkor tolko jasen nacin, kako bi lahko nastali gromozanski headerji, vse ostalo je dosti bolj kosmato.

ja, to se slisi kot iskanje igle tam, kjer je bolj svetlo, ampak zaenkrat se tolko da, dalje pa bodo kolegi prevzeli.

Strani: 1