Zasebnost

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike

Strani: 1 2 3 4

zoran13 sporočil: 2.442
[#3043840] 02.07.24 12:59 · odgovor na: anon-204390 (#2980656)
Odgovori   +    1
Ob branju Financ, kjer se je svobodno lahko komentiralo, sem se priključil leta 1999 in si zamišljal, da je to medij bodočnosti, saj je bil v tistem času prava avantgarda. Ker sem obenem kupoval Finance, tudi v trafiki in uspel zainteresirati tudi firmo v kateri smo delali, so svobodno odločili, da bodo kupovali Finance tudi za uporabo v službi. Tako, smo bili na tekočem, praktično z vsemi dogodki doma in tudi v tujini. Tako, pa so nam dali v dogovoru s Financami, možnost, da smo tudi na moje predloge, vsi zaposleni, ki so to želeli, lahko svobodno komentirali tudi v forumu. Morda pa je bil to tudi način, da se pogleda tudi "drugo mnenje", ki ga imajo zaposleni na svobodnem mediju. Ker je vse skupaj povezano s Financami, potem so v uredništvu sprejeli odločitev, da lahko komentirajo samo naročniki in s tem omejili možnost komentiranja ter pluralizma svobodnih idej. Pri tem, pa ne gre prezreti akcij štirinajstdnevnega zastonj dostopa, da bi morda še koga prepričali, da bi se le naročil na Finance. Škoda, da se ali se je forum zapiral na takšen način in omejeval le na naročnike, saj so s tem samo omejevali uporabnike in s tem tudi kvaliteto samih komentarjev. Hvala lepa za sodelovanje in razumevanje vseh, ki ne razumemo več pravice do svobode komuniciranja in še za vse to, kar je za svobodne medije normalno, je potrebno povrh še plačati...

Strani: 1 2 3 4