Zasebnost

Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: članek Ustavite domine!

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Glavni forum (163)

Strani: 1 2

anon-72566 sporočil: 3.465
[#593059] 23.09.09 23:53
Odgovori   +    0
Pozabili ste omeniti, da so se v tem casu drasticno poslabsali odnosi z Vatikanom. Vatikan grozi z odpoklicem nuncija.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#593111] 24.09.09 07:09 · odgovor na: anon-72566 (#593059)
Odgovori   +    0

bondy je napisal(a):
Pozabili ste omeniti, da so se v tem casu drasticno poslabsali odnosi z Vatikanom. Vatikan grozi z odpoklicem nuncija.
 
Kar naj spoka.

Pa skrajni čas je, da se sedaj obdavči cerkve enako kot vsa druga društva ali podjetja.
skopusnik sporočil: 1.052
[#593120] 24.09.09 07:19 · odgovor na: anon-1670 (#593111)
Odgovori   +    1
Maj, spokaj ti s svojo rdečo bando. Ti je že žal, da so bili tvoji izvoljeni! He, to pa je že nekaj! Upam, da se bodo levičarji volivcem popolnoma priskutili po štirih letih take oblasti. Levičarji, ki se imajo za tako sposobne, pa se jim država sesuva.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#593149] 24.09.09 07:59 · odgovor na: skopusnik (#593120)
Odgovori   +    0

skopusnik je napisal(a):
Maj, spokaj ti s svojo rdečo bando. Ti je že žal, da so bili tvoji izvoljeni! He, to pa je že nekaj! Upam, da se bodo levičarji volivcem popolnoma priskutili po štirih letih take oblasti. Levičarji, ki se imajo za tako sposobne, pa se jim država sesuva.
 
Za Slovenijo je velika sreča, da smo dobili Pahorjevo vlado, če bi še naprej imeli janševo vlado, bi šla država v maloro.

Res pa je, da se mi človek smili, ker mora reševati popolnoma zavoženo stanje, ki ga je podedoval od janševe vlade-mnogo bolj zanimivo bi bilo opazovati kako janša žre godljo, ki jo je skuhal(verjetno bi se enostavno še parkrat bolj zadolžil in s tem za par let rešil sebe-Pahor bi pa spet najebal čez tri leta).
anon-72566 sporočil: 3.465
[#593158] 24.09.09 08:08 · odgovor na: anon-1670 (#593149)
Odgovori   +    0
ti si pa res nepoboljšljivi rdečkar. 
anon-202018 sporočil: 8.635
[#593160] 24.09.09 08:09 · odgovor na: anon-1670 (#593149)
Odgovori   +    1
skopusnik je napisal(a):
Maj, spokaj ti s svojo rdečo bando. Ti je že žal, da so bili tvoji izvoljeni! He, to pa je že nekaj! Upam, da se bodo levičarji volivcem popolnoma priskutili po štirih letih take oblasti. Levičarji, ki se imajo za tako sposobne, pa se jim država sesuva.
Maj je napisal(a):

 
Za Slovenijo je velika sreča, da smo dobili Pahorjevo vlado, če bi še naprej imeli janševo vlado, bi šla država v maloro.

Res pa je, da se mi človek smili, ker mora reševati popolnoma zavoženo stanje, ki ga je podedoval od janševe vlade-mnogo bolj zanimivo bi bilo opazovati kako janša žre godljo, ki jo je skuhal(verjetno bi se enostavno še parkrat bolj zadolžil in s tem za par let rešil sebe-Pahor bi pa spet najebal čez tri leta).
 ..........daj povej ali ti res še sam sebi verjameš o mokrih sanjah ali si plačan propagandist ki hvali zblojene kreature ki o realnem življenju nimajo pojma
anon-1670 sporočil: 14.712
[#593179] 24.09.09 08:33 · odgovor na: anon-202018 (#593160)
Odgovori   +    0

zgagar je napisal(a):
  ..........daj povej ali ti res še sam sebi verjameš o mokrih sanjah ali si plačan propagandist ki hvali zblojene kreature ki o realnem življenju nimajo pojma
 Glede na bebce iz janševe vlade, so tile pravi strokovnjaki-seveda bi bili lahko še boljši ampak žal Pahor ne more sam sestaviti vlade, ker se mora prilagajati tudi koalicijskim strankam.
anon-101299 sporočil: 9.501
[#593188] 24.09.09 08:40 · odgovor na: anon-1670 (#593179)
Odgovori   +    0
zgagar je napisal(a):
  ..........daj povej ali ti res še sam sebi verjameš o mokrih sanjah ali si plačan propagandist ki hvali zblojene kreature ki o realnem življenju nimajo pojma
 Glede na bebce iz janševe vlade, so tile pravi strokovnjaki-seveda bi bili lahko še boljši ampak žal Pahor ne more sam sestaviti vlade, ker se mora prilagajati tudi koalicijskim strankam .

uporablja specialni vazelin...

Maj,resno,a je Vlačić raztalal kakšen močnej pecilni prašek?
anon-106499 sporočil: 3.507
[#593215] 24.09.09 09:02 · odgovor na: anon-101299 (#593188)
Odgovori   +    0

sivi pinot barique je napisal(a):
 Glede na bebce iz janševe vlade, so tile pravi strokovnjaki-seveda bi bili lahko še boljši ampak žal Pahor ne more sam sestaviti vlade, ker se mora prilagajati tudi koalicijskim strankam .

uporablja specialni vazelin...

Maj,resno,a je Vlačić raztalal kakšen močnej pecilni prašek?
 
Maj nepopisno uživa, ker ga ljubljeni vodja počasi privaja na ogromen dildo, ki mu ga bo kmalu zabil do konca . Takrat bo kot čistkrvna podalpska ovca močno izbuljil oči in blejal...  :))
anon-36653 sporočil: 702
[#593246] 24.09.09 09:13 · odgovor na: anon-1670 (#593149)
Odgovori   +    0

Maj je napisal(a):

 
Za Slovenijo je velika sreča, da smo dobili Pahorjevo vlado, če bi še naprej imeli janševo vlado, bi šla država v maloro.

Res pa je, da se mi človek smili, ker mora reševati popolnoma zavoženo stanje, ki ga je podedoval od janševe vlade-mnogo bolj zanimivo bi bilo opazovati kako janša žre godljo, ki jo je skuhal(verjetno bi se enostavno še parkrat bolj zadolžil in s tem za par let rešil sebe-Pahor bi pa spet najebal čez tri leta).
 
ti pa si popolnoma na drugem svetu
ne rdeča ne črna vlada nas ne n+bosta rešili
rabimo moderne pametne predvsem pa poštene ljudi, take ki bodo skrbili za blaginjo vseh in ne samo za svoj žep!
takih pa ne srečujem ravno pogosto
upokojenci se borijo samo zase in svoje privilegije,
vsi mladi bi bili ekonomisti in pravniki in ne bi nič delali oz. bi bili zaposleni v kakem državnem uradu za odkrivanje tople vode, agenciji za mešanje megle ali dreka
potrebujemo poceni državo
nizke davke (posledica bi bila tuja vlaganja)
aplikativno znanost in inštitute (ne rabimo teoretiziranje in presežek družboslovnih inštitucij!
rabimo vlaganja v nove visoke tehnologije in ne v Muro
potrebujemo razviti zdraviliški visoki turizem za tuje goste
pa še več sredstev moramo tudi nameniti lastni preskrbi, vendar z ekološko neoporečnimi tehnologijami pridelave in predelave (to bo v času krize, ki se lahko zelo kmalu obeta tudi bisteno - sedaj pa najboljšo zemljo spreminjamo v gradbene parcele...)
obdavči naj se vse nepremičnine nad 30m2 na osebo ipd. s tem bi sporžali prodaje ogromnih hiš kjer živijo 1 ali 2 osebka te objekte naj dobijo potem mladi za normalno ceno
živimo prebogato za našo prosuktivnost in standard (nikjer ni toliko hiš v zasebni lasti) skoraj noben narod nima toliko avtomobilov... vse to stane!
anon-119197 sporočil: 9.214
[#593275] 24.09.09 09:25 · odgovor na: anon-1670 (#593179)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-119197 24.09.2009 09:26
Maj, reci, kakor hoces, Pahor ga je posral, kaj pa si je sploh zelel žezlo v roko. Pac ne zna stratesko razmisljati. Ve za drugic :)

Jansa pa zdaj lepo neobremenjen trenira triatlon, se poroci, igra sah itd. Se mi zdi, da je IJ (hehe) dovolj sposoben, da si je primer Patrio sam nakopal na vrat, ker sicer ne bi mogel biti nesumoljivo demokraticno razdolzen za cas dosedaj najhujse krize po 2. svetovni vojni...

Stari, to je visja logika, vi pa imate JJ (in simpatizerje) za intelektualno nedorasle levici... ;))
hostamox sporočil: 8.460
[#593288] 24.09.09 09:29 · odgovor na: anon-36653 (#593246)
Odgovori   +    0

johc je napisal(a):

 

živimo prebogato za našo prosuktivnost in standard (nikjer ni toliko hiš v zasebni lasti) skoraj noben narod nima toliko avtomobilov... vse to stane!

 No tudi drugje so hiše v zasebni lasti (če ne drugače prek podjetij)
veliko avtomobilov pa kaže/(izhaja iz) na  slab in drag javni prevoz  ter razpršenost poselitve
anon-3325 sporočil: 1.092
[#593302] 24.09.09 09:40 · odgovor na: anon-101299 (#593188)
Odgovori   +    0

sivi pinot barique je napisal(a):
 Glede na bebce iz janševe vlade, so tile pravi strokovnjaki-seveda bi bili lahko še boljši ampak žal Pahor ne more sam sestaviti vlade, ker se mora prilagajati tudi koalicijskim strankam .

uporablja specialni vazelin...

Maj,resno,a je Vlačić raztalal kakšen močnej pecilni prašek?
 Kje pa je res kaj Vl e čić zadnje čase?
anon-169640 sporočil: 1.426
[#593313] 24.09.09 09:48 · odgovor na: anon-119197 (#593275)
Odgovori   +    0

dalex je napisal(a):

Jansa pa zdaj lepo neobremenjen trenira triatlon, se poroci, igra sah itd. Se mi zdi, da je IJ (hehe) dovolj sposoben, da si je primer Patrio sam nakopal na vrat, ker sicer ne bi mogel biti nesumoljivo demokraticno razdolzen za cas dosedaj najhujse krize po 2. svetovni vojni...

Stari, to je visja logika, vi pa imate JJ (in simpatizerje) za intelektualno nedorasle levici... ;))
he, he dobra, ampak no go. spomni se samo scen po volitvah, kaj vse so poskušali, da bi ostali v vladi, kakšno blamiranje so si privoščili.... tko da, če bi hoteli sestopiti, bi lepo dostojanstveno rekli "jebi ga drugovi, narod je tako odlučio" in ne bi zganjali takega cirkusa. o krizi pa se je tem modelom takrat šele začelo malo svetlikati, čeprav je bila popolna štala na določenih trgih že več kot 1 leto. so pač bili tako omamljeni od oblasti, da teh zadev niso videli realno
anon-151541 sporočil: 2.144
[#593316] 24.09.09 09:49 · odgovor na: anon-1670 (#593149)
Odgovori   +    0

Maj je napisal(a):

 
Za Slovenijo je velika sreča, da smo dobili Pahorjevo vlado, če bi še naprej imeli janševo vlado, bi šla država v maloro.

Res pa je, da se mi človek smili, ker mora reševati popolnoma zavoženo stanje, ki ga je podedoval od janševe vlade-mnogo bolj zanimivo bi bilo opazovati kako janša žre godljo, ki jo je skuhal(verjetno bi se enostavno še parkrat bolj zadolžil in s tem za par let rešil sebe-Pahor bi pa spet najebal čez tri leta).
 Lahko to kakorkoli podkrepiš, ali le na suho nabijaš?

Ok, da vidimo, koliko te je med ušesi:  Pahorjeva vlada /  Janševa vlada   

prosim za pluse in minuse na obeh straneh...pa naj bodo vsaj posredno s področja ekonomije

p.s. JJ je zadolževal Slovenijo, ampak to, kar pa je zgolj v enem letu storila Pahorjeva vlada pa lahko imenujemo kar rop stoletja
anon-119197 sporočil: 9.214
[#593318] 24.09.09 09:50 · odgovor na: anon-169640 (#593313)
Odgovori   +    0
Ne, bi bilo prevec enostavno in smesno, moralo delovati stvarno in verjetno...

Sam pa sicer nimam daru, da bi lahko drugim bral misli in vedel, kar mislijo in kaj predstavljajo.

V vsakem primeru se je JJ dobro izteklo, tako ali drugace... Za nadaljevanje zgodbe pa moramo se malo pocakati...
anon-22053 sporočil: 2.869
[#593323] 24.09.09 09:54 · odgovor na: anon-119197 (#593275)
Odgovori   +    0

dalex je napisal(a):
Maj, reci, kakor hoces, Pahor ga je posral, kaj pa si je sploh zelel žezlo v roko. Pac ne zna stratesko razmisljati. Ve za drugic :)

Jansa pa zdaj lepo neobremenjen trenira triatlon, se poroci, igra sah itd. Se mi zdi, da je IJ (hehe) dovolj sposoben, da si je primer Patrio sam nakopal na vrat, ker sicer ne bi mogel biti nesumoljivo demokraticno razdolzen za cas dosedaj najhujse krize po 2. svetovni vojni...

Stari, to je visja logika, vi pa imate JJ (in simpatizerje) za intelektualno nedorasle levici... ;))
Meni je "višja"  logika za slovesnkega človeka (boli mene BP in = JJ)  tvoj  strankarski užitek , kjer praviš:
"Stari, to je visja logika, vi pa imate JJ (in simpatizerje) za intelektualno nedorasle levici... ;))"
Ti niti pogruntaš  ne, da imaš  enak  problem kot Maj .
Ampak tebi v svoji zaslepljenosti nikoli ne bo kapnilo, da v skoraj 20   letih ni bilo pametnega za nas. In tako bo ostalo.
 
anon-119197 sporočil: 9.214
[#593325] 24.09.09 09:57 · odgovor na: anon-22053 (#593323)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-119197 24.09.2009 10:00
MarjanHoma, jaz sem samo ponazoril diametralno pozicijo Maju, ki res prevec nabija; da ga malo prizemljim.

Nisem volil za JJ prav zaradi kalnosti in vpletenosti v Patrio in nereformiranja; sicer pa bi ga prej volil kot BP; se posebej zato, ker je bilo ogromno gnojnice zlite po njem - torej je ze moral vsaj nekaj delati prav, vendar se premalo.

PS: Se pa absolutno strinjam, da je zdaj bolj pomembno, da gospodarstvo (in narod) prezivi dostojno, kot pa politicne zdrahe. Ampak Majevim komentarjem se je tako tezko upreti ;)

PPS: In ce ti pravis, da sem zaslepljen jaz , bo pa ze verjetno moralo drzati ;)
anon-159528 sporočil: 4.450
[#593355] 24.09.09 10:15 · odgovor na: anon-169640 (#593313)
Odgovori   +    0

febo7 je napisal(a):

he, he dobra, ampak no go. spomni se samo scen po volitvah, kaj vse so poskušali, da bi ostali v vladi, kakšno blamiranje so si privoščili.... tko da, če bi hoteli sestopiti, bi lepo dostojanstveno rekli "jebi ga drugovi, narod je tako odlučio" in ne bi zganjali takega cirkusa. o krizi pa se je tem modelom takrat šele začelo malo svetlikati, čeprav je bila popolna štala na določenih trgih že več kot 1 leto. so pač bili tako omamljeni od oblasti, da teh zadev niso videli realno
Cirkus bi delali, če bi vlagali tožbe na sodišča zaradi nepravilnih postopkov na voliščih, zahtevali ponovne volitve na posameznih voliščih itd. To bi bil res cirkus, ki bi se vlekel nekaj mesecev. Tako pa so dvignili ravno toliko prahu, da se podobne nepravilnosti v bodoče ne bodo več dogajale.
Sicer je pa oblast sladka. Nihče je ne prepusti z velikim veseljem (Borat bo izjema, ki potrjuje pravilo).
anon-192861 sporočil: 1.350
[#593364] 24.09.09 10:23 · odgovor na: anon-159528 (#593355)
Odgovori   +    0

FIN-329573 je napisal(a):

Sicer je pa oblast sladka.
In donosna ;)
anon-76887 sporočil: 18.121
[#593384] 24.09.09 10:34 · odgovor na: anon-119197 (#593275)
Odgovori   +    0

dalex je napisal(a):
Maj, reci, kakor hoces, Pahor ga je posral, kaj pa si je sploh zelel žezlo v roko. Pac ne zna stratesko razmisljati. Ve za drugic :)

Jansa pa zdaj lepo neobremenjen trenira triatlon, se poroci, igra sah itd. Se mi zdi, da je IJ (hehe) dovolj sposoben, da si je primer Patrio sam nakopal na vrat, ker sicer ne bi mogel biti nesumoljivo demokraticno razdolzen za cas dosedaj najhujse krize po 2. svetovni vojni...

Stari, to je visja logika, vi pa imate JJ (in simpatizerje) za intelektualno nedorasle levici... ;))
 
:-)))
Sicer simpatična hipoteza, vendar se z njo ne strinjam.
Jaz mislim, da se Janši ob porazu na lanskih volitvah še sanjalo ni, v kakšni krizi bo Slovenija v 2009.
Prej bi rekel, da se je Pahor ustrašil zmage, če se spomniš njegovega kislo-prestrašenega obraza, ko je spoznal, da bo res postal predsednik vlade.
anon-22053 sporočil: 2.869
[#593432] 24.09.09 10:56 · odgovor na: anon-119197 (#593325)
Odgovori   +    0

 
dalex je napisal(a):
MarjanHoma, jaz sem samo ponazoril diametralno pozicijo Maju, ki res prevec nabija; da ga malo prizemljim.

Nisem volil za JJ prav zaradi kalnosti in vpletenosti v Patrio in nereformiranja; sicer pa bi ga prej volil kot BP; se posebej zato, ker je bilo ogromno gnojnice zlite po njem - torej je ze moral vsaj nekaj delati prav, vendar se premalo.

PS: Se pa absolutno strinjam, da je zdaj bolj pomembno, da gospodarstvo (in narod) prezivi dostojno, kot pa politicne zdrahe. Ampak Majevim komentarjem se je tako tezko upreti ;)

PPS: In ce ti pravis, da sem zaslepljen jaz , bo pa ze verjetno moralo drzati ;)
Nop, kdajkoli te berem, največkrat občutim poveličevanje politika JJ -politikov usoda je, da se zliva gnojnica po njih. Če sem v oceni tvojih postov mimo,  se opravičujem, napišem, kar čutim , doživljam . Ne morem pomagat, tudi meni ni všeč, posebej polivanje gnojnice,če je neutemeljena.
Verjamem, da se ne moreš upreti nabijanju M., človek je pač jezen, ker so mu "požrli " kar so mu in preko tega ne more. Ampak, po pravici povedano, kolikšen % pa tega ne počenja tukaj, najprej prisluhne , kaj oni na oblasti sprejemajo,predlagajo,poišče kaj za njega v tem ni dobro in po tem sodi....To ni objektivnost, to je , izberi sam... Tragedija, na ramenih več ali manj  pozabljenih in zanemarjenih ljudi regij, se okorišča politika vseh barv in kakšna ! En i se bojijo , da se kepa začela kotaliti in njih odnese, drugi privoščijo , ker upajo na oblast, a ni to sprevrženo? Kje so sedaj ljudje? Na forumu  nekateri  modrujejo o teh Prekmurcih in še kom , to so neizobraženi ljudje, kaj hočejo, zakaj se niso izobrazili. A res, je tam, ko je Bog s prazno vrečo mahnil pred 60 leti in več , to tako enostavno? Koliko jih je tam  u živo videlo  v daljšem časovnem obdobju njihovo neperspektivnost . Sem leto dni imel možnost doživljati v živo to slovensko zasanjno dušo, ki je preden je odšla iz hiške  na delo, ali v  šolo, postorila v hlevu , ko je prišel na svoj cilj, je še vedno od njega prihajal vonj.In jaz sem jih občudoval.     
Dalex, jaz sem dolgo bil naiven, upal, da morda se res najde politik,sistem,vodenje, ki vsem ljudem zares hoče dobro.A pesem vedno ista , samo barve se menjajo-pa še to je velika večina prefarbanih. A jaz takega politika  ne vidim, že dolgo ne.To je tragedija slovenskega naroda .Pa  ekonomisti vseh vrst in usmeritev modrujejo , modruje še forumaši  kaj ekonomsko okay, kaj zanič- če so vsi tako pametni in šele danes ugotavljajo, da naši "paradni konji" izpred 20 let  ne bodo mogli vleči gospodarstva in po DV biti konkurenčni svetu ,ja potem pa ne vem, kakšni ekonomisti so vsi skupaj.
Pa lp Marjan
anon-119197 sporočil: 9.214
[#593453] 24.09.09 11:07 · odgovor na: anon-22053 (#593432)
Odgovori   +    0
: Nop, kdajkoli te berem, največkrat občutim poveličevanje politika JJ

To pa ne. Na nek nacin se lahko poistovetim z njim do neke mere; mi je nekdaj bila precej blizu njegova stroka in malo tudi sam modus operandi. Imam, hmm, neko afiniteto do ljudi, ki niso mainstream.
anon-169640 sporočil: 1.426
[#593700] 24.09.09 14:01 · odgovor na: anon-119197 (#593318)
Odgovori   +    0

dalex je napisal(a):
Ne, bi bilo prevec enostavno in smesno, moralo delovati stvarno in verjetno...

Sam pa sicer nimam daru, da bi lahko drugim bral misli in vedel, kar mislijo in kaj predstavljajo.

V vsakem primeru se je JJ dobro izteklo, tako ali drugace ... Za nadaljevanje zgodbe pa moramo se malo pocakati...
 
Drži. Vrhunsko se mu je izteklo.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#593711] 24.09.09 14:08 · odgovor na: anon-36653 (#593246)
Odgovori   +    0

johc je napisal(a):

Rabimo moderne pametne predvsem pa poštene ljudi, take ki bodo skrbili za blaginjo vseh in ne samo za svoj žep!
 In točno tak je Pahor!

Če mu ne bi bilo treba imeti v koaliciji Golobiča, Kresalove, Cvikla, Anderliča, Erjavca,................ bi bilo marsikaj boljše.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#593737] 24.09.09 14:19 · odgovor na: anon-119197 (#593275)
Odgovori   +    0

dalex je napisal(a):
Maj, reci, kakor hoces, Pahor ga je posral, kaj pa si je sploh zelel žezlo v roko. Pac ne zna stratesko razmisljati. Ve za drugic :)
Pahor si je od vseh še najmanj prizadeval za prevzem žezla-ob toliko barabijah prejšnje vlade bi imel lahko zelo močno volilno kampanjo pa je imel tako mlačno volilno kampanjo, da se je na daleč videlo, da sploh ne želi zmagati.

Pa tudi po zmagi je bil eden redkih, ki ni pokazal prav nobenega navdušenja.

Ampak je eden redkih poštenih politikov in zato smo ga kljub vsemu izvolili in se zdaj na vso moč trudi, da bo državo pripeljal iz krize ampak ob taki koaliciji in tako hudi gospodarski krizi, mu to ne more uspeti kar v pol leta.
XTAXA sporočil: 2.304
[#593740] 24.09.09 14:21 · odgovor na: anon-1670 (#593711)
Odgovori   +    0
Če, če, če... Če jaz ne bi imel bibe, bi bil najbrž Roberta (zanalašč sem uporabil sebe, da te ne bi žalil in ne bi imel potem duševnih muk!). Ko ti bo hudo in te bo zeblo, pa pridi malo na naš vipavski konec, da se malo poveseliš in pozabiš na to platonsko ljubezen.

l.p.
Robert
anon-159528 sporočil: 4.450
[#593762] 24.09.09 14:29 · odgovor na: anon-1670 (#593711)
Odgovori   +    0

Maj je napisal(a):

 In točno tak je Pahor!

Če mu ne bi bilo treba imeti v koaliciji Golobiča, Kresalove, Cvikla, Anderliča, Erjavca,................ bi bilo marsikaj boljše.
ROFLMAO ... a ni Cvikl član SD? V kakšni koaliciji je sedaj Pahor z njim? Pa Križanič, Vlačič, Gaspari - vse to je Pahorjev kader - sami asi.
anon-106499 sporočil: 3.507
[#593776] 24.09.09 14:38 · odgovor na: anon-1670 (#593711)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-106499 24.09.2009 14:39

Maj je napisal(a):

 In točno tak je Pahor!

Če mu ne bi bilo treba imeti v koaliciji Golobiča, Kresalove, Cvikla, Anderliča, Erjavca,................ bi bilo marsikaj boljše.
 
Skratka če bi bil vladi samo on  bi bil zmagovalna kombinacija :))))  Ti kdo pa mu drži pištolo na čelu da mora vse te pajace trpeti...revež :)))
anon-1670 sporočil: 14.712
[#593816] 24.09.09 14:56 · odgovor na: anon-106499 (#593776)
Odgovori   +    0
Saj, če bi bil manj požrtvovalen bi Pahor lepo prevzel mesto Evropskega komisarja tu se pa jebite ampak nas nima srca pustiti v dreku, ki smo ga podedovali od prejšnje vlade.

Strani: 1 2