Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Opomin za ne podaljšanje naročnine

Strani: 1

anon-181654 sporočil: 2
[#561547] 10.08.09 21:58
Odgovori   +    0
Pozdravljeni

Zanimama zakaj ste mi poslal opomin za neplačilo naročnine na revijo Moje finance?

V preteklem letu sem bil naročnik na revijo moje finance in sem se nekako odločil, da letos ne bom podaljšal naročnine. Torej dobil sem položnico za plačilo naročnine za leto 09/10. Seveda je nisem plačal, ker sem si mislil da me avtomatsko razumejo, da nočem več bit naročnik.

Ampak, sem opomin plačal, ker sem se premislil. Upam da mi niste dodal kakšne zamudne obresti ker je prva položnica šla skozi uničevalec, in ne vem kakšna je bila cena :)

LP
Gustl sporočil: 13.629
[#567075] 20.08.09 07:15 · odgovor na: anon-181654 (#561547)
Odgovori   +    0

FIN-462974 je napisal(a):
Pozdravljeni

Zanimama zakaj ste mi poslal opomin za neplačilo naročnine na revijo Moje finance?

V preteklem letu sem bil naročnik na revijo moje finance in sem se nekako odločil, da letos ne bom podaljšal naročnine. Torej dobil sem položnico za plačilo naročnine za leto 09/10. Seveda je nisem plačal, ker sem si mislil da me avtomatsko razumejo, da nočem več bit naročnik.

Ampak, sem opomin plačal, ker sem se premislil. Upam da mi niste dodal kakšne zamudne obresti ker je prva položnica šla skozi uničevalec, in ne vem kakšna je bila cena :)


Se opravičujem, šele sedaj sem tole videl.Forum Servis je mišljen predvsem za zadeve, ki se tičejo spletne strani. Tu praviloma ne vemo odgovorov na vprašanja, kot je zgornje.Če se zadeve še niso uredile, predlagam, da pišete na narocnine@finance.si lpJure Gostiša, urednik Finance.si
 

Strani: 1