Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kmalu serijski električni avtomobili

Strani: 1

anon-36284 sporočil: 383
[#50761] 19.02.07 07:11
Odgovori   +    0
Električni avtomobil z dosegom 130 km je bil že v serijski izdelavi leta 1995-6 in sicer v Kaliforniji. Mogoče bi si morali pogledati dokumentarec z naslovom Who Killed Electric Car.
anon-17378 sporočil: 8.998
[#50765] 19.02.07 07:29
Odgovori   +    0
Ko sem lani javno povedal, da prihodnost lokalnega transporta ni v tramvaju ampak v električnih avtomobilih, ste bili pa vsi tiho.

Dobro, da nismo več v 19. stoletju, saj bi sicer hibridne avtomobile razbijali po cesti, glasnike napredka pa javno linčali.

Članek pa je zelo dober, kljub vključenemu PR-ju. Čista 5.

Zoran Dernovšek
gogi1 sporočil: 5.314
[#50767] 19.02.07 07:36 · odgovor na: anon-17378 (#50765)
Odgovori   +    0

komunike je napisal(a):
Ko sem lani javno povedal, da prihodnost lokalnega transporta ni v tramvaju ampak v električnih avtomobilih, ste bili pa vsi tiho.
Ja, zato ker nas boli kurac, kaj ti misliš. In kdo sploh si ti?
anon-17378 sporočil: 8.998
[#50788] 19.02.07 08:20 · odgovor na: gogi1 (#50767)
Odgovori   +    0

gogi1 je napisal(a):

Ja, zato ker nas boli kurac, kaj ti misliš. In kdo sploh si ti?
Pri tvojih (opisanih) težavah pa menda pomaga hiter obisk zdravnika in penicilinska injekcija.

Kdo sem? Nekdo, ki se ne boji podpisati svojih komentarjev s pravim imenom. Kaj pa ti?
anon-25761 sporočil: 1.456
[#50861] 19.02.07 09:48
Odgovori   +    0
Mislim, da avtomobilov na štrom še ne potrebujemo!
anon-22303 sporočil: 897
[#50862] 19.02.07 09:49 · odgovor na: anon-17378 (#50788)
Odgovori   +    0

komunike je napisal(a):

Pri tvojih (opisanih) težavah pa menda pomaga hiter obisk zdravnika in penicilinska injekcija.

Kdo sem? Nekdo, ki se ne boji podpisati svojih komentarjev s pravim imenom. Kaj pa ti?
No big deal, podpisati se s pravim imenom. Tudi Gogi je moje pravo ime. Gorazd Miklavčič drugače.

Zdaj te razumem, ja, hvala za pojasnilo. Na električne avtomobile nas je opozarjala neka oseba, katere veličina je v tem, da se ne boji podpisati. S čim ti smemo izraziti svojo hvaležnost in občudovanje ?

Pa da ne boš kaj osebno jemal, mislim, da si wannabe politik, jaz pa sem alergičen na dlako te živalske vrste. Alergija mi posebno rada vseka ven, ko me kak politik na kaj opozarja, svari ali mi svetuje, posebno takrat, ko se spušča na področja, o katerih nima pojma ali ni strokovno usposobljen. Najslabše pa je za mojo bolezen, ko mi vleče denar iz žepa, da bi financiral kak svoj umotvor z mojim denarjem (o davkoplačevalskem govorimo), še slabše, kadar javno govori, da nisem sposoben sam razsojati in skrbeti zase in mi bo on pomagal.

Did I make myself clear enough?
anon-17378 sporočil: 8.998
[#50978] 19.02.07 11:32 · odgovor na: anon-22303 (#50862)
Odgovori   +    0
Gorazd, lepo da sva se spoznala, vsaj preko spleta.

Žal si v zmoti glede mene, kar me ne čudi, saj so lani iz mene naredili tako tajno osebo, da me je še žena komaj spoznala, ko sem se zvečer vračal domov. ;-)

Opozoril sem javnost zgolj na to, da za glavne mestne probleme obstajajo tudi enostavne in poceni rešitve, pričakoval pa sem, da se bodo odzvali vsaj tisti mediji, ki se imajo za pluralne. Saj uganeš, niso se niti zganili.

Ker sem prvenstveno manager, je bil moj predlog tudi strokovno podkrepljen (v privatni firmi pač ne moreš uspevati s puhlicami in cenenim populizmom). Morda sem neupravičeno pričakoval od ljudi, ki imajo vsaj troho podjetniške žilice, da mu bodo prisluhnili in me podprli.

Kolikor vem, ti nisem nikoli vlekel denarja iz žepa. Podjetja nisem gradil na državnih subvencijah in nepovratnih "prijateljskih sredstvih", tako da to velja tudi za vse posredne oblike.

Pa še brezplačni nasvet: Če hočeš v življenju resnično uspeti, niso pomembna tvoja leta ali formalna izobrazba, temveč sposobnost prisluhniti lastnim in tujim idejam ter jih tudi uresničiti.

I hope I clarify my point?
anon-22303 sporočil: 897
[#50987] 19.02.07 11:49 · odgovor na: anon-17378 (#50978)
Odgovori   +    0

komunike je napisal(a):
Gorazd, lepo da sva se spoznala, vsaj preko spleta.

Žal si v zmoti glede mene, kar me ne čudi, saj so lani iz mene naredili tako tajno osebo, da me je še žena komaj spoznala, ko sem se zvečer vračal domov. ;-)

Opozoril sem javnost zgolj na to, da za glavne mestne probleme obstajajo tudi enostavne in poceni rešitve, pričakoval pa sem, da se bodo odzvali vsaj tisti mediji, ki se imajo za pluralne. Saj uganeš, niso se niti zganili.

Ker sem prvenstveno manager, je bil moj predlog tudi strokovno podkrepljen (v privatni firmi pač ne moreš uspevati s puhlicami in cenenim populizmom). Morda sem neupravičeno pričakoval od ljudi, ki imajo vsaj troho podjetniške žilice, da mu bodo prisluhnili in me podprli.

Kolikor vem, ti nisem nikoli vlekel denarja iz žepa. Podjetja nisem gradil na državnih subvencijah in nepovratnih "prijateljskih sredstvih", tako da to velja tudi za vse posredne oblike.

Pa še brezplačni nasvet: Če hočeš v življenju resnično uspeti, niso pomembna tvoja leta ali formalna izobrazba, temveč sposobnost prisluhniti lastnim in tujim idejam ter jih tudi uresničiti.

I hope I clarify my point?
 
Hvala za prijazno pojasnilo, ki ga tudi sprejmem. Če kaj več bereš moje poste, si verjetno opazil, da se velikokrat pošalim, ponorčujem iz koga ali ga grdo popljuvam, česar se poskušam vse bolj izogibati. Če vstanem na levo kot danes je to še bolj izrazito.

Mislil sem, da nam hočeš pridigati okoljevarstveništvo na način kot Al Gore in da si eden od tistih, ki vedo, kakšna bo temperatura na Zemlji 1.oktobra 2305, zdaj pa vidim, da sem se zmotil. Sorči.

Strani: 1