Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: Prenos delnic na d.o.o.

Strani: 1

SofM sporočil: 150
[#33068] 03.01.07 20:44
Odgovori   +    0
Skratka, v prvem polletju nameravam ustanoviti en doo-jčič. In sicer tako, da bi nekaj delnic na privat računu prenesel na firmo. Mi lahko svetujete kakega osebka, ki bi vse to zame speljal ali pa kak drug vir info, kjer bi bilo samo ustanavljanje kar se da dobro razloženo. Na www.japti.si je postopek od glave do pete. Vseeno pa bi mogoče rad dobil kako dobro referenco iz vaše strani. Od viška pravijo da glava ne boli:))

Hvala...
Matjaž
SofM sporočil: 150
[#34076] 05.01.07 17:55 · odgovor na: SofM (#33068)
Odgovori   +    0
Ima kdo kake izkušnje z družbo DATA (http://www.data.si/ )??
anon-79780 sporočil: 323
[#34197] 06.01.07 11:44 · odgovor na: SofM (#33068)
Odgovori   +    0

SofM je napisal(a):
Skratka, v prvem polletju nameravam ustanoviti en doo-jčič. In sicer tako, da bi nekaj delnic na privat računu prenesel na firmo. Mi lahko svetujete kakega osebka, ki bi vse to zame speljal ali pa kak drug vir info, kjer bi bilo samo ustanavljanje kar se da dobro razloženo. Na www.japti.si je postopek od glave do pete. Vseeno pa bi mogoče rad dobil kako dobro referenco iz vaše strani. Od viška pravijo da glava ne boli:))

Hvala...
Matjaž
   Matjaž
 V kolikor ustanavljaš d.o.o-jčič in bi rad ,da eden vse postori zate bi ti predlagala našega priznanega strokovnjaka -osebeka M.M.
 V kolikor bi rad ustanovil d.o.o. pa bi bila Data kar primerna firma za to delo
 M.M.: nekdanji predsednik vladnega strateškega sveta in predavatelj na FOV v Kranju, zdaj statistik Mednarodnega denarnega sklada .
 V kolikor nobeden od naštetih zate ne bo sprejemljiv se obrni na svetovalnico od Financ
anon-17372 sporočil: 6.680
[#34209] 06.01.07 13:15 · odgovor na: anon-79780 (#34197)
Odgovori   +    0

natalina je napisal(a):

Matjaž
V kolikor ustanavljaš d.o.o-jčič in bi rad ,da eden vse postori zate bi ti predlagala našega priznanega strokovnjaka -osebeka M.M.
V kolikor bi rad ustanovil d.o.o. pa bi bila Data kar primerna firma za to delo
M.M.: nekdanji predsednik vladnega strateškega sveta in predavatelj na FOV v Kranju, zdaj statistik Mednarodnega denarnega sklada .
V kolikor nobeden od naštetih zate ne bo sprejemljiv se obrni na svetovalnico od Financ

predlog administratorju:

za zagotavljanje/vzdrzevanje kvalitete foruma bi administrator moral brisati debilne/neresne/neresnicne odgovore v forumih, ki niso mnenjski.

vsi "resni" forumi so izdatno moderirani.

ce pa je politika financ glede strokovnih forumov ze tako dalec od njihove osnovne ideje, potem bi bilo fer vsaj to, da se ljudi pred postavljanjem vprasanj opozori na to, da naj ne pricakujejo resnih odgovorov, saj so forumi financ zgolj peskovnik zafrustriranicev, ne pa vir informacij.

ponavljam, da se zgornje nanasa na strokovne in ne mnenjske forume. in seveda velja tudi zame :)
blink sporočil: 3.523
[#38546] 16.01.07 23:24 · odgovor na: anon-17372 (#34209)
Odgovori   +    0
Mene pa zanima ali je možno delnice, ki so napisane na mene prenesti na moj d.o.o.? Ker edina rešitev, ki jo imam zaenkrat v glavi bi bila prodaja, denar nakazat na trgovalni račun podjetja in nato spet kupiti?  Se da kako hitreje in ceneje to naredit?
0227Lu1 sporočil: 286
[#39047] 17.01.07 23:08 · odgovor na: blink (#38546)
Odgovori   +    0

blink je napisal(a):
Mene pa zanima ali je možno delnice, ki so napisane na mene prenesti na moj d.o.o.? Ker edina rešitev, ki jo imam zaenkrat v glavi bi bila prodaja, denar nakazat na trgovalni račun podjetja in nato spet kupiti? Se da kako hitreje in ceneje to naredit?
Ker to zanima tudi mene in se koga, bom zelo vesel odgovora,
lp
anon-15715 sporočil: 6.084
[#39050] 17.01.07 23:19 · odgovor na: 0227Lu1 (#39047)
Odgovori   +    0

0227Lu1 je napisal(a):

Ker to zanima tudi mene in se koga, bom zelo vesel odgovora,
lp
Zakaj sploh dvomite v to, da se dajo prenesti ? Bistven je namen prenosa. Ceneje ? Hm, potrebovali boste notarja.

lp.m 

Strani: 1