Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Novosti: nastavitve, obvestila itd...

Strani: 1

anon-16398 sporočil: 287
[#27730] 14.12.06 13:00
Odgovori   +    0
Zopet nekaj malo novosti na forumu.

Se razpisem, ko koncam z instlacijo.

lpv
anon-16398 sporočil: 287
[#27744] 14.12.06 13:25 · odgovor na: anon-16398 (#27730)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-16398 14.12.2006 13:38
Spostovani obiskovalci in uporabniki!

Danes ( 14.12.2006 ) smo forumom dodali nekaj novih, uporabnih funkcij.
Nove uporabniske nastavitve, ki so tudi najvecja novost dovoljujejo:
1. dolocanje forum vzdevka,
2. urejenje priljubljenih tem,
3. izbiro aktualnih forumov,
4. nacin in frekvenco posiljanja obvestil na vas email.


Vzdevek si lahko spremenite samo enkrat na sest mesecev , dokler email naslov in ostale nastavitve lahko spreminjate poljubno pogosto.

Obvestila o dogajanju na forumu se bodo zbirala za toliko casa kot imate nastavljeno frekvenco posiljanja sporocil, pa se to samo za teme oz. (v kratkem) avtorje, ki ste jih oznacili za priljubljene.

Dobili boste vedno samo eno email sporocilo , ki bo vsebovalo povzetek dogajanja na forumu za preteklih 60 minut v koliko imate frekvenco tako nastavljeno. Sporocila o dogajanju na priljubljenih temah, ki ste jih v tem casu obiskali naj ne bi smeli prejeti .

Enkrat ko sporocilo prejmete so vsa nova obvestila za vase uporabnisko ime zablokirana dokler ponovno ne obiscete foruma. To sem dodobra pretestiral in bi moralo delovati tako, da vas zadeva cim manj spam-a.

[Poprvek] Se nekaj. Ko vklopite "obvescaj me o neposrednih odgovorih na moja sporocila", se bo to dogajaloo tudi za teme ki niso med vasimi priljubljenimi.

Zeljene priljubljene teme lahko izbrisete iz svojega seznama tako, da jih odkljukate poljubno veliko in spremembe zapisete. Dodajanje tem med priljubljene je mozno bodisi tako, da na neko temo odgovotite ter se ta samodejno uvrsti med priljubljene, bodisi tako da jo med branjem oznacite kot priljubljeno ( slika srcek )

Toliko zaenkrat... tako kot vsakic, so predlogi dobrodosli v forumu O sistemu ali kar preko neposrednega sporocila preko emaila.

Lep pozdrav,

Vincenc

Strani: 1