Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek M-bančništvo bo uspešnica

Strani: 1

kzupanc sporočil: 10.519
[#26439] 11.12.06 10:13
Odgovori   +    0
Ko sem prestopil v Simobil me nihče ni opozoril, da tam Moneta ali kaj podobnega ne deluje. Zakaj nihče ne opozarja, da ima Simobil tako pomanjkljivost in že zato ni ekvivalentna zamenjava za Mobitel? Sicer sem s Simobilom kar zadovoljen, ampak Moneto zelo pogrešam.
jeanmark sporočil: 2.903
[#26447] 11.12.06 10:25 · odgovor na: kzupanc (#26439)
Odgovori   +    0

kzupanc je napisal(a):
Ko sem prestopil v Simobil me nihče ni opozoril, da tam Moneta ali kaj podobnega ne deluje. Zakaj nihče ne opozarja, da ima Simobil tako pomanjkljivost in že zato ni ekvivalentna zamenjava za Mobitel? Sicer sem s Simobilom kar zadovoljen, ampak Moneto zelo pogrešam.

Ne me seksat. A Moneta je sedaj ža kar standard ratala? Mobitel te ma rad!
anon-76887 sporočil: 18.121
[#26460] 11.12.06 10:34 · odgovor na: jeanmark (#26447)
Odgovori   +    0
Saj je lepo napisal "ali kaj podobnega".
Ime se je pač prijelo... tudi za klic na mobilca reče večina pokliči me na mobitel ;-) ... pač še en sinonim, kot adidaske...
jeanmark sporočil: 2.903
[#26466] 11.12.06 10:40 · odgovor na: anon-76887 (#26460)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):
Saj je lepo napisal "ali kaj podobnega".
Ime se je pač prijelo... tudi za klic na mobilca reče večina pokliči me na mobitel ;-) ... pač še en sinonim, kot adidaske...

Nisem ciljal na ime Moneta ampak na samo storitev. Niti se ne opredeljujem ali je to ok ali ne, da je storitev plačevanja z mobitelom že kar standard. Sem pa nad tem presenečen.

PS: Imam par moneta implementacij za sabo, in tudi kar nekaj nakupov. In se mi zdi zelo ok.
kzupanc sporočil: 10.519
[#26472] 11.12.06 10:48 · odgovor na: jeanmark (#26447)
Odgovori   +    0
Članke na Financah sem zelo elegantno plačal z Moneto, pa kakšno parkiranje tudi...Meni je ustrezala, Simobil pa mi na tem področju neponuja nič.

Pa tudi Vege si po kakih revolucionarnih novih storitvah nisem zapomnil. V tem primeru bi z lahkoto hitro imela veliko novih uporabnikov.
aljosalp sporočil: 178
[#26644] 11.12.06 16:39
Odgovori   +    0
Mobilno bančništvo je zanimivo le ekonomistom, ki v tem vidijo denar.
Sem računalničar in sem na novosti precej navdušen, vendar je plačilo položnic preko tipkovnice telefona tudi zame preveč.
Klasična posebna položnica ima toliko parametrov, da je vnos le te v mobilnik kar zahtevno opravilo. Menim, da je še vedno komot sedeti pred PCjem in v miru pretipkati položnico na primerno veliki tastaturi.
Sicer če gori voda bi tudi mobilnik prišel prav, vendar verjamem, da bo mobilnik za vedno ostal le rezervna varjanta pri zahtevnih opravilih dokler......ne bo znal sam poizkati položnice in te vprašal ali jo lahko plača. ;-))

Strani: 1