Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Dobro obveščeni: SBI pada zaradi obupa

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Borza (11)

Strani: 1

anon-1670 sporočil: 14.712
[#337433] 09.10.08 04:48
Odgovori   +    0
Če ne bo sončno, bo pa deževno ali pa oblačno, morda bo pa celo snežilo ;)

Konec leta bo SBI 8000 točk.
anon-23235 sporočil: 454
[#337530] 09.10.08 08:40
Odgovori   +    0
Kakšni so to borzniki. Tako lahko napoveduje tudi moj stari oče, ki je star 92 let in sploh ne ve kaj je delnica. To so brezvezne napovedi.
Sam mislim, da bo indek cca. 5000.
anon-126428 sporočil: 319
[#337543] 09.10.08 08:48 · odgovor na: anon-1670 (#337433)
Odgovori   +    0

Maj je napisal(a):
Če ne bo sončno, bo pa deževno ali pa oblačno, morda bo pa celo snežilo ;) Konec leta bo SBI 8000 točk.
 
na prvi stavek nimam kaj dodati, vsi ti borzni analitiki ali kaj že so, so že zelo, zelo podobni vedeževalcem, h katerim pa ne zahajam. samo spomnim se naslova iz prejšnjega tedna, ko je za balkanske trge pisal naslov, pa konja so imeli na hrbtu na slikici, da "mrtvi konj več ne brca" češ kako se balkanski trgi več ne odzivajo na padce.

no, potem sem kupil nekaj tam doli in potem sem opazil kako se je mrtvi konj zbudil. v enem tednu sem na blue chipu izgubil  ( oportunitetno, da ne bo pomote ) cca 45 % naložbe. toliko o mrtvih konjih in analitikih.

anon-178696 sporočil: 225
[#337578] 09.10.08 09:10
Odgovori   +    0
Še en dokaz, da je potrebno zaupati izključno lastni intuiciji in ne biti preveč požrešen, če ti uspe rast npr. (10-20)%. Če bi BPH z vsemi svojimi analitiki in strategi(a la Kučan) imeli vsaj minimalno pojma o tem, kar govorijo, bi si upali npr. garantirati vsaj 8% rast vloženih sredstev za neko obdobje, pa si ne upajo! Njihov cilj je, da je na borzi čimveč transakcij zaradi po moje oderuških posredniških provizij in pa kar je še bolje, da vložiš v vzajemne sklade ali pa daš sredtva na upravljanje, da ti zaračunajo še upravljalske provizije, ter vstopne-izstopne stroške. Vse za nič, ker za izgubo vložka, niso niti moralno odgovorni.
anon-25967 sporočil: 65
[#337586] 09.10.08 09:14 · odgovor na: anon-126428 (#337543)
Odgovori   +    0
Jaz sem samo še 5% u plusu. Pa res ne vem, kaj naj danes naredim - me ma, vse prodat, po drugi strani pa pričakujem vsaj malo odboja...........hudo..........
anon-1670 sporočil: 14.712
[#337828] 09.10.08 11:45 · odgovor na: anon-126428 (#337543)
Odgovori   +    0

majk je napisal(a):

 
na prvi stavek nimam kaj dodati, vsi ti borzni analitiki ali kaj že so, so že zelo, zelo podobni vedeževalcem, h katerim pa ne zahajam. samo spomnim se naslova iz prejšnjega tedna, ko je za balkanske trge pisal naslov, pa konja so imeli na hrbtu na slikici, da "mrtvi konj več ne brca" češ kako se balkanski trgi več ne odzivajo na padce.

no, potem sem kupil nekaj tam doli in potem sem opazil kako se je mrtvi konj zbudil. v enem tednu sem na blue chipu izgubil  ( oportunitetno, da ne bo pomote ) cca 45 % naložbe. toliko o mrtvih konjih in analitikih.

 Ja jebenti, kako ti vedno tako "rata" "zadeti" pravi čas za nakup?

Jaz sem pretekla dva dneva kupoval na naši borzi in sem danes cca 5% v plusu sedaj pa razmišljam ali bi že prodal ali bi tvegal in počakal še na jutri.

Z borzo nimaš sreče, raje se ukvarjaj z izvršbami.
Evo jaz imam pravnomočno in izvršljivo terjatev čez 30 jurjev in od vsega kar izterjaš ti dam 40%.

Lp
anon-126428 sporočil: 319
[#338316] 09.10.08 20:54 · odgovor na: anon-1670 (#337828)
Odgovori   +    0

Maj je napisal(a):

 Ja jebenti, kako ti vedno tako "rata" "zadeti" pravi čas za nakup?

Jaz sem pretekla dva dneva kupoval na naši borzi in sem danes cca 5% v plusu sedaj pa razmišljam ali bi že prodal ali bi tvegal in počakal še na jutri.

Z borzo nimaš sreče, raje se ukvarjaj z izvršbami.
Evo jaz imam pravnomočno in izvršljivo terjatev čez 30 jurjev in od vsega kar izterjaš ti dam 40%.

Lp
 maj, če ti to resno misliš z izvršbo, potem si naletel na pravi naslov. zadevo ti izterjam, edini problem je, če ima dolžnik kakršnokoli premoženje, če pa ga nima, pa ga lahko spremljava, po pravnomočnem sklepu o izvršbi imava 10 let časa, da ga izterjava, pa vmes še lahko pretrgava zastaranje. ti samo povej.

res je, da trenutno nimam sreče z borzo, ampak ne pozabi starega dobrega jugo reka "kolo sreće se okreće"


lp
anon-1670 sporočil: 14.712
[#339174] 10.10.08 14:56 · odgovor na: anon-126428 (#338316)
Odgovori   +    0

majk je napisal(a):

 maj, če ti to resno misliš z izvršbo, potem si naletel na pravi naslov. zadevo ti izterjam, edini problem je, če ima dolžnik kakršnokoli premoženje, če pa ga nima, pa ga lahko spremljava, po pravnomočnem sklepu o izvršbi imava 10 let časa, da ga izterjava, pa vmes še lahko pretrgava zastaranje. ti samo povej.

res je, da trenutno nimam sreče z borzo, ampak ne pozabi starega dobrega jugo reka "kolo sreće se okreće"


lp
Takoj sem za sodelovanje.

Problem je, ker tip ima vse kar ima napisano na punco sam pa ko sem nazadnje preverjal nima nič.

Nekaj časa sem ga spremljal sedaj ga pa ne več, ker nočem več delati s poizvedbami še dodatnega minusa.

So pa kurbe, ker so mo dovolili vpis stalnega prebivališča na socialni in tako sedaj ne vem več kje živi, da bi ga sam malo spremljal.
Malo dela na črno, vseskozi pa lepo vleče socialno pomoč-je pa popolnoma zdrav.
Socialne pomoči mu pa ne smejo zarubit;(

Manjšo terjatev imam pa še do ene osebe, ki pa tudi uradno nima nič.

Dvomim, da bom kadarkoli od njiju kaj dobil.
Sedaj ko so janševci sprejeli še osebni stečaj je pa po mojem sploh konec upanja-prej sem ga imel vsaj pikico.

Sta me pa peljala v odlično šolo in dokler bom živ podobne neumnosti ne bom več ponovil.

Edina možna rešitev so po moje še kakšni črnogorski izterjevalci.
Ampak kje se jih da dobiti pa ne vem.

Če imaš še kakšen predlog pa sporoči in greva kdaj na kakšno pijačo.

Lp

Strani: 1