Zasebnost
1 ura
Streljali na slovaškega premiera Roberta Fica 4
2 uri
Inflacija v ZDA aprila 3,4-odstotna
2 uri
Česa se lahko naučimo od naj upravljavcev? (PRO)
2 uri
Za mlade vinoljube: Melodija vina
2 uri
Lastnik farmacevta Novo Nordisk kupil avstrijsko medicinsko podjetje Single Use Support
3 ure
To so novi davki, ki jih lahko pričakujete zaradi javne gradnje stanovanj 3
3 ure
Podjetja severne Primorske blestijo. Zakaj?
3 ure
Komisar Gentiloni: Kratkoročne evrske nominalne obrestne mere naj bi se do konca leta znižale
3 ure
Država znova neuspešna pri prodaji vile v Mariboru. Bo končno znižala ceno?
4 ure
Zasavska podjetja v nizkem startu čakajo na razpis
4 ure
Slovenski BDP bo letos zrasel za 2,3 odstotka, v Nemčiji stagnacija 5
4 ure
Sklad BlackPeak namerava v slovenska podjetja vložiti še 30 milijonov evrov
5 ur
Mesečni upad slovenske industrijske proizvodnje marca največji v EU 1
5 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
5 ur
Marca so se vrednosti opravljenih gradbenih del znižale 1
5 ur
Philipp Vorndran: inflacija bo ostala zaradi strukturnih sprememb
6 ur
Večina upravnih enot stavka do preklica, a dokumente in druge storitve vam morajo vseeno zagotoviti - objavljamo seznam 2
6 ur
Sij uradno: Sij išče poti za financiranje širitve, ruski lastnik pa ne prodaja družbe 2
6 ur
Slovenski BDP je v prvem četrtletju medletno zrasel za 1,8 odstotka, četrtletno je stagniral
7 ur
Advance Capital v prvi prevzem: kupil je največjega proizvajalca solarnih panelov v jugovzhodni Evropi

Strani: 1

anon-86509 sporočil: 2.820
[#22391] 29.11.06 11:16
Odgovori   +    0
Pesma na mojega rojaka:

Aroganca ne bo pomagala, dejstva govorijo sama zase, Simoniti naj pa raje koze pase in sam naj svoje vse poje klobase... Otac
anon-86509 sporočil: 2.820
[#22477] 29.11.06 13:17 · odgovor na: anon-86509 (#22391)
Odgovori   +    0
Začel je z odgovori: "strah imajo v demokraciji lahko samo tisti, ki imajo slabo vest..." (o nelagodju zaradi političnega vpliva na rtv)
Otac
anon-27449 sporočil: 1.610
[#23120] 30.11.06 14:48 · odgovor na: anon-86509 (#22477)
Odgovori   +    0

Menda mu dobro kaže.. opozicija nima dovolj glasov, pozicija pa ne dovolj jajc , da bi skinila še enega ministra..
anon-86509 sporočil: 2.820
[#23124] 30.11.06 14:54 · odgovor na: anon-27449 (#23120)
Odgovori   +    0

Tacka je napisal(a):

Menda mu dobro kaže.. opozicija nima dovolj glasov, pozicija pa ne dovolj jajc , da bi skinila še enega ministra..
 
Ta hip je bilo glasovanje: Simoniti ostaja v sedlu...
Otac
anon-36971 sporočil: 8.543
[#23126] 30.11.06 14:54 · odgovor na: anon-86509 (#23124)
Odgovori   +    0

otac je napisal(a):

 
Ta hip je bilo glasovanje: Simoniti ostaja v sedlu...
Otac
 
je kar prav tako...
anon-86509 sporočil: 2.820
[#23131] 30.11.06 15:06 · odgovor na: anon-36971 (#23126)
Odgovori   +    0

1tolar je napisal(a):

 
je kar prav tako...
No ja.... Res ni najbolj problematičen, ampak ne bi jokal za njim.

Meni je pa škoda, da je Šeligo odšel v višje sfere. On je bil res kul minister (v bedni garnituri)....
Otac
anon-27449 sporočil: 1.610
[#23133] 30.11.06 15:06 · odgovor na: anon-36971 (#23126)
Odgovori   +    0

1tolar je napisal(a):

 
je kar prav tako...
 
Ha, komaj čakam , da ga dokončno vrže iz sedla ... 
anon-27449 sporočil: 1.610
[#23306] 01.12.06 08:07 · odgovor na: anon-91864 (#23264)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):

 
P.S.
Smisel lustracije  spoštovani gospodje in drage dame , ni v tem, da bi nekdo bil kaznovan, ker lustriranci sami po sebi niso niti malo pomembni, pač pa, da se določena politična praksa obsodi, se jo priveže ne steber sramu na sredini vasi, njene akterje pa napoti, da se jo sramujejo. In ne tako kot je pri nas, da se repenčijo.
Tudi to, da se zavedo, da je njihova ideologija ekstrem, ki lahko v demokratičnem političnem prostoru vegetira vendar na margini.

Jebemti če ni to perverzija vseh perverzij.

lp
shaman
 
Spoštovani Shaman,


njihova ideologija - ekstrem ? Hja, kakšen ekstrem je šele nekomunistična ideologija :-)  z Bajukom, Drobničem, JJ, pa Dežmanom na čelu ?! Vse kar je prav.. ne ena , ne druga ne prinašata nič dobrega.  Da pa ves čas "betoniraš podlago".. Si kdaj pomislil, da so sedanji oblastniki to podlago samo oplemenitili, ne pa jo razbili. Pa vso možno orodje so imeli na razpolago. Zato se že nehaj kar naprej sklicevati na komunajzarje .. joj, joj...   Saj veš, smo v demokraciji in menda lahko vsak govori tisto kar mu paše :-)


Povej mi samo, %-entualno,  koliko časa nameniš RTV-ju ?  
kzupanc sporočil: 10.519
[#23367] 01.12.06 09:50 · odgovor na: anon-27449 (#23306)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: kzupanc 01.12.2006 09:52
-
anon-27449 sporočil: 1.610
[#23379] 01.12.06 10:05 · odgovor na: anon-91864 (#23353)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):

 

Skratka bolj malo gledam TV. Bo dovolj za nadaljevanje psihoanalize in strokovno diagnozo?

P.S. Kaj pa ko bi ti meni zaupala, zakaj si tako oversenzibilna na omembo lustracije? A se šteješ med potencialne srečne izognjence? Imaš slabo vest? Ti je hudo pri srcu? Se ti zdi potrebno, da ostanemo bolj podobni Kubi in Severni Koreji, kjer so na oblasti komunisti ali bi bilo bolje, če bi bili bolj podobni Nemčiji ali Veliki Britaniji ali recimo Nizozemski?
Pomirite se tovarišica Tacka. Lustracija nima več smisla in je nemogoča. To smo definitivno zamudili. Škoda! Brez katarze, po grehu ni hitrega napredka.

lp
shaman
 Hehehe  šamanček... naredil si test !

p.s. : Lustracija ? Hja, glede na mojo preteklost (pionirček, pa mladinka, pa krščnena, pa birmana, samo še maziljena ne :-) .. verjetno sem pravi kandidat za odstrel, kajne ? Glej šamanček... nihče ne propagira komunizma, še najmanj pa jaz. So mojim starim staršem preveč pobrali ! Kar se tiče obdobja po letu 1991 - še ena svinjarija z stanovanji (tako opevani Demos).. da ne govorim o privatizaciji podjetij.. še ena svinjarija... Ampak danes ni nič drugače.. Gre pač za to, da če se jaz z nekom strinjam, se pač strinjam, pa če je bel , črn, rdeč ali celo mavričen. Tako, da se strinjam v nekaterih točkah tako z "levimi" kot "desnimi". Ne maram pa klerikalcev, ne maram ljudi , ki potvarjajo zgodovinio, ne maram razslojevanja ljudi z državnio pomočji, ne maram dolgih vrst pri zdravniku, ne maram oblastnih nesposobnih ljudi, ki samo skozi pozicijo moči uveljavljajo svoje "znanje"... Pa ne mi govort, da ni tako.. Veliko sistemi so pripreljali do tega.. pa sploh ne pravim, da bi morali iti "nazaj" v obdobje "tovarištva"... Se pa spomnim ene bolj sproščene delovne klime, prijateljstva med ljudmi.. danes pa - "samo za svojo ritko"...


Aja..še na misel mi ne pride , da bi delala tvoj "profil" .. Verjetno bi ratala moška mona liza :))

Strani: 1