Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Premislite, koga boste volili

Strani: 1 2

anon-164506 sporočil: 579
[#313995] 10.09.08 23:01
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-164506 10.09.2008 23:02
Sprašujem se ... kolikšne so nenazadnje 'zasluge' slovenske Cerkve za stanje v Slo, kakršno je? In kaj je z njenimi načeli v njenem ravnanju? Meni daje misliti na primer tudi to, kdo vse je deležen avdience pri papežu. Samo razmišljam ...

Sem 'catholique non pratiquant', kot imajo Francozi za to lepo besedno zvezo
anon-119197 sporočil: 9.214
[#313998] 10.09.08 23:03 · odgovor na: anon-164506 (#313995)
Odgovori   +    0
Qué pasa?? :)
anon-164506 sporočil: 579
[#314000] 10.09.08 23:09 · odgovor na: anon-119197 (#313998)
Odgovori   +    0
dalex je napisal(a):
Qué pasa?? :)
 
:-)) nada especialmente importante.
anon-35163 sporočil: 30.643
[#314026] 11.09.08 00:10
Odgovori   +    2
Mladi, nataliteta, alkoholizem, samomori, revščina... matr, še dobro, da so nas spomnili na te probleme, sami jih namreč nikoli ne bi opazili.

Hudič je samo to, da bodo njihovi predlogi stanje na tem področju samo še poslabšali.
anon-171999 sporočil: 1.852
[#314036] 11.09.08 00:41
Odgovori   +    0
V redu Frankel! Če nam v roku 24 ur ne razkriješ, koliko so ti plačali za to ceneno politično propagando, ne bomo več prebirali neplačljivih novic na Finance.si, niti si ne bomo več izposojali tvojega časopisa v tiskani izdaji.
anon-28836 sporočil: 3.657
[#314043] 11.09.08 01:32 · odgovor na: anon-35163 (#314026)
Odgovori   +    0
Pogresam zalaganje za dezelo znanja in boljse solstvo kot podlago za napredek...
anon-105119 sporočil: 3.426
[#314046] 11.09.08 02:18
Odgovori   +    0
VOLITE TISTEGA, KI GOVORI RESNICO
Pri komentarju gospoda Grila pogrešam omembo ene od bistvenih vrednot,
ki je sestavni del vseh evangelijev in Jezusovega učenja. In kaj je to?
RESNICA.
Sicer je res,
da je antikorupcijski Ivan Janez nekje izjavil,
da hodi k maši,
ampak po doslej videnem
dela kaj slab vtis tisti resnici,
ki naj ne bi bila od tega sveta.
Njegovi obljubljeni antikorupciji, ki se je spremenila v tako je delal tudi Rop, ga vse tako kaže vsebolj politično pokopava.
Zdaj ko se mu maje stolček že obljublja, da bo izkoreninil revščino, ampak ta tovariš v štirih letih ni uspel zgraditi niti enega samega dostojnega centra za brezdomce.
Koliko pa ljudje verjamejo še resnici NSi bomo pa tudi kmalu videli. Zna se celo zgoditi, da ne pridejo niti v parlament.
Odstranitev Drobniča pred volitvmi jim je bila hudo slaba poteza.
Stoyan Svet katedrala.si
anon-68624 sporočil: 1.027
[#314053] 11.09.08 05:53
Odgovori   +    0
Zanimivo da imajo eni toliko slabega za povedat o vsakem njim ne všečnem osebku!
Pa ne mi rečt, da je g. Janez Gril kak agitator desnice. Pač je to kar misli povedal na glas in iz svojega zornega kota, vi partijsko usmerjeni osebki pa hop po njem. Bog ne daj da bi stvar prebrali in se mogoče malo zamislili, kaj pa če ima g. Gril prav! Ne treba ga je zbombardirat in ga zatret v kali.

Prav smilite se mi v svoji majhnosti ( verjetno vaš IQ ne presega številke vaših smrdljivih nog)!

Lep dan vsem:-)
283 sporočil: 620
[#314062] 11.09.08 07:09
Odgovori   +    0
Gospod Gril, nezaupanje v politiko ne vlada samo pri nas, temveč prav povsod po svetu. To ni predvsem po zaslugi medijev, kot trdite, temveč zaradi politikov in politike same. Ali nam želite povedati, da je vse kar mediji pišejo in je povezano s politiko, zlonamerno in izmišljeno ? Prej bi rekel, da velikokrat mediji kaj zamolčijo, da ne bi navadni državljani še manj zaupali politiki. Nimam namena braniti medijev, prej bi to pričakoval od vas, saj ste tudi sam direktor in urednik enega medija. Ali pa je mogoče vaš medij v vaši kritiki izvzet ? Se ne bi čudil !
anon-142810 sporočil: 31
[#314095] 11.09.08 08:03
Odgovori   +    1
Zakaj se Jansa izogiba resnici. Pri vsaki orozarski aferi, tako tudi pri patriji in vseh vojaskih zadevah ima prste vmes. Temu je treba narediti konec. Odvezati ga imunitete in mu dokazati resnico, ter kaznovati, kot vsakega drugega drzavljana.
anon-166469 sporočil: 8.684
[#314158] 11.09.08 09:05 · odgovor na: anon-142810 (#314095)
Odgovori   +    0
ČAKAMO DOKAZE ???????

Bolj POSLANEC SD Cvikl cvili manj je kredibilen on in njegova stranka SD !
anon-121364 sporočil: 506
[#314200] 11.09.08 09:40
Odgovori   +    2
dilema haa...ne veste koga bi volili KDS ali NSi ali...??? :) :) :)...
anon-159859 sporočil: 668
[#314201] 11.09.08 09:42
Odgovori   +    1
Krščanarji volite tiste, ki bodo RKC-u prinesli še več kapitala.Janša jim je v tem mandatu ogromno dal,vendar je za RKC to še vedno premalo.Tudi to,da za razliko od nas navadnih državljanov RKC ne plačuje davkov, ni dovolj.Cerkev hoče še več.Ne moti jih niti to, da je njihov največji sovražnik Jelinčič postal janšev vazal,samo, da pridejo do kapitala.
depersin sporočil: 10.224
[#314235] 11.09.08 10:23 · odgovor na: anon-159859 (#314201)
Odgovori   +    0

toleranca je napisal(a):
Krščanarji volite tiste, ki bodo RKC-u prinesli še več kapitala.Janša jim je v tem mandatu ogromno dal,vendar je za RKC to še vedno premalo.
In kaj konkretno je dobila od Janše? Kot jaz vem nič. Malo so pospešili vračanje ukradenega premoženja. Seveda vrniti tisto, kar je nekoč že bilo njeno in ji ukradeno, ni isto, kot dajati ji.
anon-157803 sporočil: 132
[#314239] 11.09.08 10:28
Odgovori   +    1
sem za davek na tiste, ki se odločijo, da so aktivno verujoči ter koristijo usluge Vere in nujna je transparentnost poslovanja ter darovanja RKC kot tudi ostalim verskim skupinam - tako pa se vedno nekako opleta s statistiko, koliko vernikov RKC pravzaprav je v državi - ker se pač nihče ne vpraša kje in kako nastane ta podatek in kaj je vir
namen je vedno svetal:)
anon-129959 sporočil: 13.643
[#314255] 11.09.08 10:52 · odgovor na: (#314184)
Odgovori   +    0
vsesplošna/ubiquitarna birokratska "policiranja" ?? _ _ _ ;-))
anon-129959 sporočil: 13.643
[#314257] 11.09.08 10:54
Odgovori   +    0
jaz sem se ( za tokrat ) že odločil : NIKOGAR !
anon-129959 sporočil: 13.643
[#314322] 11.09.08 11:53 · odgovor na: anon-171999 (#314036)
Odgovori   +    0

lecner je napisal(a):
V redu Frankel! Če nam v roku 24 ur ne razkriješ, koliko so ti plačali za to ceneno politično propagando, ne bomo več prebirali neplačljivih novic na Finance.si, niti si ne bomo več izposojali tvojega časopisa v tiskani izdaji.

kugazej, Dr.Ka(ne)JOČI PETER/ asti tut not tlele k navijaštvu & političnim preferencam padu, @lecner : auš banano ? ...
purinoli sporočil: 8.690
[#314375] 11.09.08 12:35
Odgovori   +    2
Če bi tale fratr govoril samo v svojem imenu kot državljan in tole propagandi tudi plačal iz svojega žepa, bi kar nekaj trditev v članku tudi sam podprl ( ne pa vse seveda).

Ampak fratr govori v imenu mafijske nadnacionalne združbe, ki ropa že 1400 let, odkar so njihove oborožene horde zmagale v bitki pri reki Frigid ( danes potok Hubed pri Vipavi). Od takrat je prevladala bizantinska struja in spremenila prej versko pluralen Rimski imperij v krščansko kloako, ki je kmalu rezultirala v pandemijah, ker so še higienske pridobitve Rimljanov in odlične akvedukte zbrisali. Fej, banda.

In kaj so naredili tam preko Atlantika? Po nalogu in ukazu vrhovnega mafijskega botra so uničili cvetoče civilizacije, pobili milijone ljudi ( genocid ne zastara, tovariši škofje, kardinali in partijski aparatčiki !!!!).

Pradavne templje so porušili tako, kot talibani izjemne budistične v Afganistanu in namesto njih postavili svoje templje, katedrale... In tile freaki bi radi tule moralizirali??? Speljte se v bližino zvezde Eta Carinae, nam najbližje kandidatke za nastanek supernove in verjetno še črne luknje, ker je zvezda izjemno masivna in tik pred eksplozijo. Tam lahko premišljujete o morali vas in vam podobnih. S Stalinom, Titekom, Mengelejem.....boste lepa druščina podobnih preferenc in "kvalitete".

Matr sm besn. Purinoli
anon-174851 sporočil: 251
[#314405] 11.09.08 12:54 · odgovor na: anon-142810 (#314095)
Odgovori   +    0

rl3 je napisal(a):
Zakaj se Jansa izogiba resnici. Pri vsaki orozarski aferi, tako tudi pri patriji in vseh vojaskih zadevah ima prste vmes. Temu je treba narediti konec. Odvezati ga imunitete in mu dokazati resnico, ter kaznovati, kot vsakega drugega drzavljana.
 
Očitno je, da se ljudje kot si ti izogibate resnici, saj nikakor ne spredvidite, da so afere z orožjem nastavljene.

DOKAZANO NASTAVLJENE!
 

Afera z orožjem v 90-ih se je na sodišču izkazala kot podtaknjena, pri aferi Depala vas so načrtno ponaredili dokumente, zadeva se je velkla na sodišču skoraj desetletje, na koncu pa zaradi pomanjkanja dokazov zastarala, v aferi Patria pa je že več kot očitno, da gre za podtikanje enostranskega mnenja.
Ali se vam ne zdi čudno, da če bi resnično šlo za vse te afere, bi se jih dalo dokazati. Levica je bila na oblasti v vseh 12 letih podtikanja (razen Patrie), imela je dostop do vseh podatkov, ki bi bili pomembni kot dokazno gradivo, pa ni odkrila ali dokazala ničesar! Zakaj ne? Ker afer očitno ni bilo in ni bilo česa dokazati. Zato se je po vsakih volitvah na afere pozabilo in se sploh ni ničesar več preiskovalo. Zakaj že? Ker ne moreš najti nečesa kar ne obstaja in to se je zavedala tudi levica, ki seveda ni preiskovala nečesa kar je sama nastavila.
283 sporočil: 620
[#314434] 11.09.08 13:20 · odgovor na: anon-174851 (#314405)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: 283 11.09.2008 13:34

Agent008 je napisal(a):

 
Očitno je, da se ljudje kot si ti izogibate resnici, saj nikakor ne spredvidite, da so afere z orožjem nastavljene.

DOKAZANO NASTAVLJENE!
 

Afera z orožjem v 90-ih se je na sodišču izkazala kot podtaknjena, pri aferi Depala vas so načrtno ponaredili dokumente, zadeva se je velkla na sodišču skoraj desetletje, na koncu pa zaradi pomanjkanja dokazov zastarala, v aferi Patria pa je že več kot očitno, da gre za podtikanje enostranskega mnenja.
Ali se vam ne zdi čudno, da če bi resnično šlo za vse te afere, bi se jih dalo dokazati. Levica je bila na oblasti v vseh 12 letih podtikanja (razen Patrie), imela je dostop do vseh podatkov, ki bi bili pomembni kot dokazno gradivo, pa ni odkrila ali dokazala ničesar! Zakaj ne? Ker afer očitno ni bilo in ni bilo česa dokazati. Zato se je po vsakih volitvah na afere pozabilo in se sploh ni ničesar več preiskovalo. Zakaj že? Ker ne moreš najti nečesa kar ne obstaja in to se je zavedala tudi levica, ki seveda ni preiskovala nečesa kar je sama nastavila.
 
A vam se pa ne zdi čudno, da JJ, ki toži vsakogar, ki o njemu kaj natolcuje, ni nikoli razgrajal ali pa tožil avtorje knjig
" Kaj nam pa morete" in "Trgovci s smrtjo" v katerih piše veliko o njegovem trgovanju z orožjem in v katerih je objavljenih kar nekaj dokumentov o tem. Ko bo ta dva avtorja tožil bo mogoče še koga prepričal, da je z njegovo trgovino z orožjem vse OK.
anon-174851 sporočil: 251
[#314461] 11.09.08 13:40 · odgovor na: 283 (#314434)
Odgovori   +    0

283 je napisal(a):

 
A vam se pa ne zdi čudno, da JJ, ki toži vsakogar, ki o njemu kaj natolcuje, ni nikoli razgrajal ali pa tožil avtorje knjig
" Kaj nam pa morete" in "Trgovci s smrtjo" v katerih piše veliko o njegovem trgovanju z orožjem in v katerih je objavljenih kar nekaj dokumentov o tem. Ko bo ta dva avtorja tožil bo mogoče še koga prepričal je z njegovo trgovino z orožjem vse OK.
Ajajaj spet si jim nasedel. Dokumentov, ki bi bili verodostojni NI. Če bi obstajali bi se že davno znašli na sodišču, kjer bi se zgodba DOKONČNO razčistila v škodo Janeza Janše.
283 sporočil: 620
[#314500] 11.09.08 14:17 · odgovor na: anon-174851 (#314461)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: 283 11.09.2008 14:17

Agent008 je napisal(a):

Ajajaj spet si jim nasedel. Dokumentov, ki bi bili verodostojni NI. Če bi obstajali bi se že davno znašli na sodišču, kjer bi se zgodba DOKONČNO razčistila v škodo Janeza Janše.
 
Ti veš kaj, tudi v zadevi Rop, Šrot in Patria ni verodostojnih dokumentov, pa JJ vseeno toži. Zato toži, ker je prepričan, da ima prav. V teh knjigah (po tvoje) tudi ni verodostojnih dokumentov a JJ ne toži. Verjetno zato, ker ve ( kar ve ) in ni prepričan, da bo zmagal. Evo, kaj si jaz mislim  o tem. Ti pa seveda imaš pravico misliti kar pač misliš. In je OK.
anon-174851 sporočil: 251
[#314516] 11.09.08 14:31 · odgovor na: 283 (#314500)
Odgovori   +    1

283 je napisal(a):

 
Ti veš kaj, tudi v zadevi Rop, Šrot in Patria ni verodostojnih dokumentov, pa JJ vseeno toži. Zato toži, ker je prepričan, da ima prav. V teh knjigah (po tvoje) tudi ni verodostojnih dokumentov a JJ ne toži. Verjetno zato, ker ve ( kar ve ) in ni prepričan, da bo zmagal. Evo, kaj si jaz mislim  o tem. Ti pa seveda imaš pravico misliti kar pač misliš. In je OK.
 
V zadevi Rop je v tem trenutku zadosten dokaz, da je Rop rekel Janši: "Ti si narodni izdajalec!" - To je povsem dovolj, da človeka tožiš zaradi lažnih obtožb, saj Rop ne more nič dokazati o dogovarjanju in nima konkretne podlage da Janšo razglasi s tem nazivom. Janša ne toži Ropa zaradi afere same, ampak zaradi osebne razžalitve. Po zakonu je, hvalabogu, to mogoče.

V zadevi šrot je bilo s strani gospoda Šrota izrečenih veliko lažnih obtožb, ki so, resnici na ljubo, lahko dokazljive kot lažne. Zopet gre za grobo obtoževanje brez konkretnega dokaza

V Patrii so finski mediji pod taktirko Draga Kosa tudi brezdokazno žalili in po krivem obsojali. Isti primer, ki ga ne bi rad obujal in ponavljal.

Janševa podlaga za vsako tožbo zakonsko upravičena zato ne delajmo slona iz tega.


Lahko smo samo veseli, da pravna država deluje vsaj v tej meri, da se lahko pred sodiščem razplete in dokaže lažno obtoževanje in razžaljevanje.


In še nekaj. Dejal si:


"Verjetno zato, ker ve ( kar ve ) in ni prepričan, da bo zmagal."


Kaj si v tem trenutku misli Janez Janša lahko prebereš na tem forumu pod naslovom: Janša VE da bo zmagal!
283 sporočil: 620
[#314586] 11.09.08 15:14 · odgovor na: anon-174851 (#314516)
Odgovori   +    1

Agent008 je napisal(a):

 
V zadevi Rop je v tem trenutku zadosten dokaz, da je Rop rekel Janši: "Ti si narodni izdajalec!" - To je povsem dovolj, da človeka tožiš zaradi lažnih obtožb, saj Rop ne more nič dokazati o dogovarjanju in nima konkretne podlage da Janšo razglasi s tem nazivom. Janša ne toži Ropa zaradi afere same, ampak zaradi osebne razžalitve. Po zakonu je, hvalabogu, to mogoče.

V zadevi šrot je bilo s strani gospoda Šrota izrečenih veliko lažnih obtožb, ki so, resnici na ljubo, lahko dokazljive kot lažne. Zopet gre za grobo obtoževanje brez konkretnega dokaza

V Patrii so finski mediji pod taktirko Draga Kosa tudi brezdokazno žalili in po krivem obsojali. Isti primer, ki ga ne bi rad obujal in ponavljal.

Janševa podlaga za vsako tožbo zakonsko upravičena zato ne delajmo slona iz tega.


Lahko smo samo veseli, da pravna država deluje vsaj v tej meri, da se lahko pred sodiščem razplete in dokaže lažno obtoževanje in razžaljevanje.


In še nekaj. Dejal si:


"Verjetno zato, ker ve ( kar ve ) in ni prepričan, da bo zmagal."


Kaj si v tem trenutku misli Janez Janša lahko prebereš na tem forumu pod naslovom: Janša VE da bo zmagal!
 
No ja OO8, vidim da si kar dober Janšev agent. Nimam kaj reči. Si dobro informiran.  Pa tudi s tem nimam težav, če Janša zmaga, saj bo izvoljen na demokratičnih volitvah (Kako pa Janša VE, da bo zmagal, mi pa prosim ob priliki razloži!). Moti me le to, da praviš, da je v primeru Šrota  šlo za veliko lažnih obtožb, ki so lahko dokazljive, da so lažne. No vidiš in to ravno potrjuje mojo skromno tezo, da gre v omenjenih knjigah očitno za "nelažne" obtožbe in da očitno (ker ni tožbe) ni prav lahko dokazljivo, da so lažne. Najbrže zato nihče ne toži avtorjev.
anon-161250 sporočil: 1.473
[#314594] 11.09.08 15:22
Odgovori   +    0
purinoli se kr strinjam....kva se zdej še tale otrokofukać oglaša mi ni čist jasn....itk vsi vemo to, da se stranke kažejo kako so lepe, kva so nardile, skratka sam da dobijo bolast v roke spet....pa tudi kristalno jasno nam je da celotna politična garnitura krade...enkrt ena drugič druga....ampak da se pa še izmišljen konstrukt prepisan iz egipčanske knjige mrtvih vmešava v moderno družbo....z nekimi fucking evangeliji pa moralnim pridiganjem....pa dej pejte spat ta črni nazaj kamor ste pršli....500 let nazaj ste hotl vržt ljudi k so tzrdl da je zemlja okrogla pa da nismo v središču vesolja na grmado, dons pa po spletnih catngih manipulirate z kolektivno zavestjo bralcev.....ejga finance, če zvem da ste kej kapitalsko povezan s cerkvenimi holdingi bom odpovedal mesečnik moje finance....tko da prosm, tele otrokofukaće odstrante z obličja medijev, v njihovi luči se mi še tak bebec kot je Jelinčič zdi kul, pa vem da ga ta črni ne marajo, k jim je par stvari pokradu nazaj iz cerkev....
spacetime sporočil: 21
[#314617] 11.09.08 15:41
Odgovori   +    0
RKC je ena velika organizirana kriminalna združba, ki uživa znatno podopro te črne vlade. Simbioza. Mi ti bomo skrili denar od Patrie, ti nas ne boš preganjal za pedofilijo. 
Seveda sem dobro premislil koga bom volil. Tiste, ki vas bodo postavili na položaj kjer ste bili 25.6.1991! Vera je kul, religija pa opij za ljudstvo!
anon-174851 sporočil: 251
[#314624] 11.09.08 15:48 · odgovor na: 283 (#314586)
Odgovori   +    0
283 je napisal(a):

 
No ja OO8, vidim da si kar dober Janšev agent. Nimam kaj reči. Si dobro informiran.  Pa tudi s tem nimam težav, če Janša zmaga, saj bo izvoljen na demokratičnih volitvah (Kako pa Janša VE, da bo zmagal, mi pa prosim ob priliki razloži!). Moti me le to, da praviš, da je v primeru Šrota  šlo za veliko lažnih obtožb, ki so lahko dokazljive, da so lažne. No vidiš in to ravno potrjuje mojo skromno tezo, da gre v omenjenih knjigah očitno za "nelažne" obtožbe in da očitno (ker ni tožbe) ni prav lahko dokazljivo, da so lažne. Najbrže zato nihče ne toži avtorjev.
Ni ti potrebno biti Janšev agent, da spremljaš politične dogodke in prečiščuješ informacije, ki ti jih poskušajo navleči v možgane z vseh koncev. 

Kar se Šrota tiče bom pustil presojo sodišču, ki bo presodilo kakor bo pač presodilo. Moje mnenje sem ti podal, tako da bom po razsodbi s čisto vestjo rekel " Sem ti rekel!"

Kako Janša ve da bo zmagal, si lahko sam prebereš v že omenjenem prispevku. Očitno si to upa to trditi glede na dogodke v zadnjem času saj se levici vsa natolcevanja in obtožbe vračajo kot bumerang. Tudi v soočenjih ni uspela prepričala javnosti, da zares predstavlja alternativo SDS-u. Tudi nezrežirane ankete kažejo veliko premoč Janše, tako da je imel precej gradiva prek katerega si je ustvaril mnenje.
anon-112411 sporočil: 144
[#314633] 11.09.08 15:59
Odgovori   +    0
Volili bomo SD, ker so nas prepričali z razumnimi in pojasnjenimi dejanji in si zaslužijo vso podporo in priliko, da jim damo možnost, da to dokažejo.
Prepričani smo tudi, da so oni tisto pravo, kar rabimo danes v tej nepravni, nedemokratični, skorumpirani, podkupljeni državi. Edino oni nas bodo oprali te sramote. Takoj je treba odstraniti iz vplivnih položajev vse ki so v stranki SDS, prvo pa Janšo, Mateja, Erjavca,...da se ustvari čistka brez te gnilobe. Predsednik vlade mora biti Borut PAHOR. To bomo mi državljani podprli. Ker je to naša edina rešitev. Če se bo zgodilo drugače potem gremo iz te države. Saj nismo nori, da bi prenašali to inkvizicijo še naprej.
anon-161250 sporočil: 1.473
[#314637] 11.09.08 16:01
Odgovori   +    0
0213Piram

iz kerga volilnega štaba pa si ti zdej tole poslal?

Strani: 1 2