Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Katarina Kresal je Barack Obama

Strani: 1

anon-17378 sporočil: 8.998
[#306262] 02.09.08 07:08
Odgovori   +    0
No ja, govorjenje o anonimnosti na spletu je podobno prodajanju elastik (nategni me) nepoučenim, žal pa predvsem razkriva slabo poznavanje in "razumevanje" spleta s strani komentatorjev.

Absolutne anonimnosti na spletu praktično ni. Relativna anonimnost na spletu v praksi ne daje dovolj zaslombe za pretirano umazane poteze posameznikov, ki lahko doživijo boleč sodni epilog zaradi svojih dejanj.
sopranos sporočil: 11.404
[#306309] 02.09.08 08:23
Odgovori   +    0
Kljub temu, da me je Katarina Kresal prijetno presenetila, pa ostaja dejstvo, da ji še precej manjka preden se bo lahko primerjala z Barackom Obamo. Prvo je dejstvo, da je v politiki šele eno leto in da se je brez kakršnih koli izkušenj zaihtela na čelo ene največjih političnih strank v državi. Barack Obama je svojo pot do predsedniškega kandidata prehodil v skoraj 20 letih, od organizatorja skupnosti, borca za povečanje volilne udeležbe, senatorja v državi Illinois, do senatorja ZDA. Drugo kar jo ločuje od Baracka Obame je dejstvo, da je Obama eden najboljših govornikov moderne dobe, Katarina pa na soočenjih kaže še začetniško tremo in neizkušenost.
anon-86509 sporočil: 2.820
[#306367] 02.09.08 09:19 · odgovor na: sopranos (#306309)
Odgovori   +    0

sopranos je napisal(a):
Kljub temu, da me je Katarina Kresal prijetno presenetila, pa ostaja dejstvo, da ji še precej manjka preden se bo lahko primerjala z Barackom Obamo. Prvo je dejstvo, da je v politiki šele eno leto in da se je brez kakršnih koli izkušenj zaihtela na čelo ene največjih političnih strank v državi. Barack Obama je svojo pot do predsedniškega kandidata prehodil v skoraj 20 letih, od organizatorja skupnosti, borca za povečanje volilne udeležbe, senatorja v državi Illinois, do senatorja ZDA. Drugo kar jo ločuje od Baracka Obame je dejstvo, da je Obama eden najboljših govornikov moderne dobe, Katarina pa na soočenjih kaže še začetniško tremo in neizkušenost.
 
Sori, na včerajšnjem soočenju predsednikov parlamentarnih strank na TVS je bil njen fiasko prav boleče ogaben. Čeprav mi sicer dol visi zanjo, me je kar pri srcu stisnilo, ko je tako mastno flesknila po trdih tleh in zakuhala v glavo do neba. Sramota in žalost...
Mislec sporočil: 519
[#306380] 02.09.08 09:29
Odgovori   +    0
Katarina Kresal je tipična blondinka..., brez posebnih retorčnih sposobnostih - niti slučajno se ne more kosati z Barackom Obamo.
anon-166829 sporočil: 5.290
[#306403] 02.09.08 09:43
Odgovori   +    0
Ljudje, govora je o internetu in zastopanosti politikov na njem, ne pa o osebni moči in znanju kakega politika.

Kresalka naj bi bila najbolj prisotna na internetu od vseh naših politikov. Ne zanima me ali je ali ni. Vem pa, da s takimi blesovimi humorističnimi vložki in antipropagando, kot jo nudijo liberalci, Kresalka tudi res bo najbolj prisotna na medmrežju.
anon-58145 sporočil: 544
[#306483] 02.09.08 10:28
Odgovori   +    0
Lahko bi mu bila v nečem podobna; morda je tudi ona v mladih letih kako mehko drogo poskusila, ostalo je neprimerljivo.

Strani: 1