Strani: 1

stutek sporočil: 751
[#3084285] 13:03
Odgovori   +    0
kako j to bolje od prevoz.org/ ?

Iskanje vmesnih postaj? Je to dodatna vrednost, ki lahko opravići investicijo in poganja ROI? Meni se to ne zdi, take aplikacije imajo edino možnost, če se javni promet sesuje, dokler pa vsaj za silo deluje, pa bo zelo težko povrniti investicijo.
luk33 sporočil: 225
[#3084288] 14:03
Odgovori   +    0
Prevoz.org je čisto ok. Pred časom so ga hoteli taksisti blokirati (kao nelojalna konkurenca), pa jim k sreči ni uspelo. Takšne primere bi morala država spodbujati, podobno kot javni prevoz.

Strani: 1


vm-kiva