Strani: 1

alpha7B5sn sporočil: 1.608
[#3084270] 09:42
Odgovori   +    0
Zdaj vidite, kako koruptivne so agencije v ZDA. In potem se ljudje sprašujejo in čudijo npr. glede EU in Slovenije.

Umrla bo množica ljudi več, tožbe pa bodo nekoč, upam, da čimprej, vendarle udarile. Zagotovo pa bi morali obenem (skupinsko) tožiti tudi EPA, ki je pri zadevi očitno vzvod.

V ZDA se zgolj ponavlja zgodovina, in 'klasični' fašizem (ta je le en!). Celo vedno bolje in lažje jim gre pri tem, kar je tudi ob splošnem dogajanju v svetu povsem razumljivo in precej pričakovano.

Strani: 1


vm-kiva