Izbrani forum: Glavni forum
Izbrana tema: članek Bayer v ZDA s pomembno zmago glede glifosata; delnica poskočila
Strani: 1
sporočil: 1.608
Zdaj vidite, kako koruptivne so agencije v ZDA. In potem se ljudje
sprašujejo in čudijo npr. glede EU in Slovenije.
Umrla bo množica ljudi več, tožbe pa bodo nekoč, upam, da čimprej, vendarle udarile. Zagotovo pa bi morali obenem (skupinsko) tožiti tudi EPA, ki je pri zadevi očitno vzvod.
V ZDA se zgolj ponavlja zgodovina, in 'klasični' fašizem (ta je le en!). Celo vedno bolje in lažje jim gre pri tem, kar je tudi ob splošnem dogajanju v svetu povsem razumljivo in precej pričakovano.
Umrla bo množica ljudi več, tožbe pa bodo nekoč, upam, da čimprej, vendarle udarile. Zagotovo pa bi morali obenem (skupinsko) tožiti tudi EPA, ki je pri zadevi očitno vzvod.
V ZDA se zgolj ponavlja zgodovina, in 'klasični' fašizem (ta je le en!). Celo vedno bolje in lažje jim gre pri tem, kar je tudi ob splošnem dogajanju v svetu povsem razumljivo in precej pričakovano.
Strani: 1
