Strani: 1

lojze1 sporočil: 1.069
[#3084157] 12:52
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: lojze1 22.06.2026 12:53
Davki morajo bit!!! Avtobus 1 mio evrov, napajalna mesta 5 mio evrov. Elektrika, ki je ali pa je ni? In zlobneži govorijo, da na remizi brnijo dizel generatorji,ki poizvajajo elektriko...

Strani: 1


vm-qetesh