Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zakaj Macron svari pred državljansko vojno

Strani: 1 2

Dynisco sporočil: 341
[#3043524] 26.06.24 17:10
Odgovori   +    22
Da mi je samo doživeti remigracijo v kakršni koli obliki že pa, če potem tist moment crknem. Gledati te apače, kako masovno bežijo nazaj v svoje akbarske kraje..., priceless!!
slovenecnb1 sporočil: 5.739
[#3043527] 26.06.24 17:34 · odgovor na: Dynisco (#3043524)
Odgovori   +    8
[Dynisco]
Da mi je samo doživeti remigracijo v kakršni koli obliki že pa, če potem tist moment crknem. Gledati te apače, kako masovno bežijo nazaj v svoje akbarske kraje..., priceless!!
To je logična posledica ko bo en začel bo domino efekt in tako je prav. To se mora zgodit.
XDONA1 sporočil: 1.218
[#3043528] 26.06.24 18:24 · odgovor na: slovenecnb1 (#3043527)
Odgovori   +    8
[slovenecnb1]
> [Dynisco]
> Da mi je samo doživeti remigracijo v kakršni koli obliki že pa, če potem tist moment crknem. Gledati te apače, kako masovno bežijo nazaj v svoje akbarske kraje..., priceless!!

To je logična posledica ko bo en začel bo domino efekt in tako je prav. To se mora zgodit.
Ne daj bože, da se to zgodi. Poleg ostalih posledic, to pomeni, da smo pogrnili kot civilizacija, kot svobodna in kulturna družba. A misliš, da bi ti bilo na svetu kaj bolje, če bi, kot jih je tvoj predhodnik poimenoval "apači" ostali doma? Kdo bi ti opravljal dela, ki cistokrvnemu domačinu smrdijo??
Mogoče imaš samo srečo, da si se rodil, kjer si pač se....
crt sporočil: 27.408
[#3043529] 26.06.24 19:02
Odgovori   +    20
Zadnja sprememba: crt 26.06.2024 19:15
Ljudje so se pripravljeni odreči svobodi za denar.
Še prej so pripravljeni odreči svobodo in priložnosti drugim
to dvoje je glavno, kar je treba vedeti, amak res obcuteno, pod kozo in ne samo v glavi, v izogib tegaseparesnidalopredvideti. veliko filma se ima se odvrteti.

vsa obstojeca in prihajajoca nesreca je izkljucno plod evropske domace "pameti" - ne glede na to, da bo zdaj seveda olimpijada v iskanju krivca v ameriki ali rusiji ali kitajski ali kjerkoli ze razen v ogledalu.
FIN-544124 sporočil: 3.084
[#3043530] 26.06.24 19:02
Odgovori   +    8
To, kar so sejali, to sedaj žanjejo !

Popolnoma zgrešena politika Makarona v Franciji, Scholza v Nemčiji, mimogrede Gologa v Sloveniji inj še kje.

In zelo, zelo napačna PRO Ameriška politika Bruslja !!!

Tudi tega ne gre spregledati.

Bolj, kot migranti, veliko bolj je nevarna ta politika, ki jo sedaj vodi Lajna, ko je EU hlapec in vazal kavbojev.

Milijarde v blato za Ukrajino, za interese kavbojev.

Kavboji so Eu nasilno odrezali od poceni Ruske nafte in plina.

Makaron je mogoče vsaj malo prebral zgodovino kakšnih 100 let nazaj in ugotovil, da je tudi takrat bila državljanska vojna v Franciji.

In napetosti in državljanske vojne in vojnice so se dogajale tudi v drugih državah po Evropi.

Vse skupaj je privedlo 1939 do svetovnega klanja.

Malo prej bi morali politiki razmišljati kaj počnejo.


To vse, kar se sedaj dogaja je samo POSLEDICA in ODGOVOR na pretekle dogodke !
FIN-544124 sporočil: 3.084
[#3043532] 26.06.24 19:14 · odgovor na: Dynisco (#3043524)
Odgovori   +    4
[Dynisco]
Da mi je samo doživeti remigracijo v kakršni koli obliki že pa, če potem tist moment crknem. Gledati te apače, kako masovno bežijo nazaj v svoje akbarske kraje..., priceless!!
Očitno si še zelo mlad in ne poznaš zgodovine in vsega ostalega zraven.

Vsak mora enkrat plačat za svoje grehe.

Evropa ni nobena izjema.

Evropske države, ki so imele kolonije po Afriki in drugje so odgovorne za milijone mrtvih ljudi v tistih državah !!!

Francija je za potrebe ubijanja ljudi v Afriki najemala tujce za denar.

Tujska legija !!!

Bolje, da ne veš, kakšne grozote so počeli.

No, Ameriška vojska še danes po svetu počne grozodejstva in je okupator v veliko državah, kjert imajo svoje interese.

Japonci še danes plačujejo veliko, preveliko ceno !!!

Najprej so jo plačali avgusta 1945 in jo plačujejo še danes 80 let pozneje.

Poglej, kaj Ameriški okupatorji počnejo na Japonskem.

www.24ur.com/novice/...nskem.html

Cvetober

www.24ur.com/novice/...aign=ProAd
GV-1113 sporočil: 343
[#3043534] 26.06.24 20:40 · odgovor na: Dynisco (#3043524)
Odgovori   +    17
Islamizacijo Evrope je treba ustaviti, ker to vodi v konec zahodne civilizacije!

Nujno je treba ustaviti vsakršno priseljevanje iz islamskih držav in rajši dajati vize ljudem iz neislamskih držav, npr. Filipincem.

Tem muslimanom, ki so že tu je treba redakcijsko sčistiti koran in ostanejo lahko samo tisti, ki prisežejo prvenstveno lojalnost ustavi države, v kateri bivajo, sekundarno pa očiščenemu in ne originalnemu koranu, ker ta je pač totalitiristično-ideološko delo z ambicijo zavladati celemu svetu.
Dynisco sporočil: 341
[#3043536] 26.06.24 21:12 · odgovor na: FIN-544124 (#3043532)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: Dynisco 26.06.2024 21:15
Brez dvoma se zdiš sam sebi blazno pameten...
slovenecnb1 sporočil: 5.739
[#3043537] 26.06.24 21:58 · odgovor na: XDONA1 (#3043528)
Odgovori   +    13
[XDONA1]
> [slovenecnb1]
> > [Dynisco]
> > Da mi je samo doživeti remigracijo v kakršni koli obliki že pa, če potem tist moment crknem. Gledati te apače, kako masovno bežijo nazaj v svoje akbarske kraje..., priceless!!
>
> To je logična posledica ko bo en začel bo domino efekt in tako je prav. To se mora zgodit.

Ne daj bože, da se to zgodi. Poleg ostalih posledic, to pomeni, da smo pogrnili kot civilizacija, kot svobodna in kulturna družba. A misliš, da bi ti bilo na svetu kaj bolje, če bi, kot jih je tvoj predhodnik poimenoval "apači" ostali doma? Kdo bi ti opravljal dela, ki cistokrvnemu domačinu smrdijo??
Mogoče imaš samo srečo, da si se rodil, kjer si pač se....
90% jih NE DELA pika. Konec debate mi to povejo iz prve roke. Berlin je mafijsko arabski cel in daj bože da se počisti.
GV-1113 sporočil: 343
[#3043538] 26.06.24 22:19 · odgovor na: slovenecnb1 (#3043537)
Odgovori   +    9
Seveda, da ne delajo, saj niti niso prišli delat. Oni sami povejo, da ima Allah z njimi druge načrte!
GV-1113 sporočil: 343
[#3043539] 26.06.24 22:25
Odgovori   +    2
Je pa res, da bi se muslimani uprli, če bi jim dali (sicer upravičen) nalog za izgon. Takrat bi se šli terorizem na polno, če se ga zdaj grejo po malem.

Ne vem pa če bi to lahko imenovali državljanska vojna, ker oni v glavnem niso državljani.

In Erdogan, pa mogoče še kakšen drug islamski voditelj, bi šli v odkrito vojno z Evropo.
slovenecnb1 sporočil: 5.739
[#3043540] 26.06.24 22:32 · odgovor na: GV-1113 (#3043539)
Odgovori   +    1
[GV-1113]
Je pa res, da bi se muslimani uprli, če bi jim dali (sicer upravičen) nalog za izgon. Takrat bi se šli terorizem na polno, če se ga zdaj grejo po malem.

Ne vem pa če bi to lahko imenovali državljanska vojna, ker oni v glavnem niso državljani.

In Erdogan, pa mogoče še kakšen drug islamski voditelj, bi šli v odkrito vojno z Evropo.
Turki najbolj sovražjo nemce ker se počutijo izkoriščeni že iz 60 let industrializacije
GV-1113 sporočil: 343
[#3043541] 26.06.24 22:49 · odgovor na: slovenecnb1 (#3043540)
Odgovori   +    9
Nemški socialni sistem se počuti izkoriščan s strani Turkov!

Sicer pa v Nemčiji vidiš več turških zastav kot nemških. Odvija se boj za nemško zemljo, glavno orožje pa so genitalije muslimank, ki kot po tekočem traku rojevajo nove allahove vojačke.
FIN-277951 sporočil: 132
[#3043547] 27.06.24 06:13
Odgovori   +    3
Prejšnji teden sem na večerji gostil poslovneža iz Francije. Zanimivo je, da je veliko muslimanov glasovalo za Le Pen-ovo. Vzrok ni ideologija ampak revščina, upad ekonomskih standardov. In revščina tako postaja "pogonsko gorivo" za ekstremizme.
XDONA1 sporočil: 1.218
[#3043548] 27.06.24 06:38 · odgovor na: slovenecnb1 (#3043537)
Odgovori   +    1
[slovenecnb1]
> [XDONA1]
> > [slovenecnb1]
> > > [Dynisco]
> > > Da mi je samo doživeti remigracijo v kakršni koli obliki že pa, če potem tist moment crknem. Gledati te apače, kako masovno bežijo nazaj v svoje akbarske kraje..., priceless!!
> >
> > To je logična posledica ko bo en začel bo domino efekt in tako je prav. To se mora zgodit.
>
> Ne daj bože, da se to zgodi. Poleg ostalih posledic, to pomeni, da smo pogrnili kot civilizacija, kot svobodna in kulturna družba. A misliš, da bi ti bilo na svetu kaj bolje, če bi, kot jih je tvoj predhodnik poimenoval "apači" ostali doma? Kdo bi ti opravljal dela, ki cistokrvnemu domačinu smrdijo??
> Mogoče imaš samo srečo, da si se rodil, kjer si pač se....

90% jih NE DELA pika. Konec debate mi to povejo iz prve roke. Berlin je mafijsko arabski cel in daj bože da se počisti.
To se zdaleč ne drži, veliko jih dela, ali pa tudi študira, naprimer. Se pa strinjam, kdor ne želi delati, ali pa celo je obsojen kriminalec, tak nima tukaj kaj iskati. Pobere se prstne odtise in ga imajo notri za naslednjič. Red bi se takoj vzpostavil....ampak je treba imeti voljo.
Pavšalne izjave, da je treba vse in za vsako ceno izseliti so pa nevarne in populistične. Od tu do naslednjih križarskih vojn ni več daleč.
slovenecnb1 sporočil: 5.739
[#3043551] 27.06.24 07:43 · odgovor na: XDONA1 (#3043548)
Odgovori   +    2
[XDONA1]
> [slovenecnb1]
> > [XDONA1]
> > > [slovenecnb1]
> > > > [Dynisco]
> > > > Da mi je samo doživeti remigracijo v kakršni koli obliki že pa, če potem tist moment crknem. Gledati te apače, kako masovno bežijo nazaj v svoje akbarske kraje..., priceless!!
> > >
> > > To je logična posledica ko bo en začel bo domino efekt in tako je prav. To se mora zgodit.
> >
> > Ne daj bože, da se to zgodi. Poleg ostalih posledic, to pomeni, da smo pogrnili kot civilizacija, kot svobodna in kulturna družba. A misliš, da bi ti bilo na svetu kaj bolje, če bi, kot jih je tvoj predhodnik poimenoval "apači" ostali doma? Kdo bi ti opravljal dela, ki cistokrvnemu domačinu smrdijo??
> > Mogoče imaš samo srečo, da si se rodil, kjer si pač se....
>
> 90% jih NE DELA pika. Konec debate mi to povejo iz prve roke. Berlin je mafijsko arabski cel in daj bože da se počisti.

To se zdaleč ne drži, veliko jih dela, ali pa tudi študira, naprimer. Se pa strinjam, kdor ne želi delati, ali pa celo je obsojen kriminalec, tak nima tukaj kaj iskati. Pobere se prstne odtise in ga imajo notri za naslednjič. Red bi se takoj vzpostavil....ampak je treba imeti voljo.
Pavšalne izjave, da je treba vse in za vsako ceno izseliti so pa nevarne in populistične. Od tu do naslednjih križarskih vojn ni več daleč.
Križarsko vojno so zakuhal arabci 11.9 2001 ne vem kaj vam ni jasno..
crt sporočil: 27.408
[#3043552] 27.06.24 07:54 · odgovor na: XDONA1 (#3043548)
Odgovori   +    14
Zadnja sprememba: crt 27.06.2024 08:20
[XDONA1]
To se zdaleč ne drži, veliko jih dela, ali pa tudi študira, naprimer. Se pa strinjam, kdor ne želi delati, ali pa celo je obsojen kriminalec, tak nima tukaj kaj iskati. Pobere se prstne odtise in ga imajo notri za naslednjič. Red bi se takoj vzpostavil....ampak je treba imeti voljo.
Pavšalne izjave, da je treba vse in za vsako ceno izseliti so pa nevarne in populistične. Od tu do naslednjih križarskih vojn ni več daleč.
to "vse ven" je nastalo zaradi popolne odsotnosti volje za locevanje onih ok in onih ne-ok, kar je spremljala histerija in fobija pred tem, da ce gremo locevati good vs bad, je potem to ziher diskriminacija in rasizem.

ni "ekstremna desnica" tista, ki je bila na oblasti, ko se je to dogajalo. ravno vsi drugi so bili. ona je odziv na to - odziv na povprasevanje "a sploh obstaja kdo, ki bi ravnal drugace".

ce noces imeti "ekstremne desnice", velja zelo enostavno - ne bit budala. zal je en kup vlad na tem pogrnilo na celi crti in se pri tem obnasajo tako kot one situacije, ko vidis, da je nekdo ne samo izredno zabit, omejen in nerazgledan, temvec povrhu se ponosen na to in si tega nikakor ne pusti vzeti.

politicni mainstream je tisti, ki je ustvaril "ekstremizem" in bo ustvaril tudi takega brez narekovajev. nic, ampak nic razen samo toka casa ne stoji trenutno napoti na tirnicah, ki peljejo sto let nazaj, in za to se lahko zahvalimo neomejeni, nekriticni, mazohisticni "skrbi za soljudi".

za moje oci je zanimiva ("may you live in interesting times" - ancient chinese curse) posebnost danasnjega casa (morda sploh ni posebnost?) to, da ljudje razmisljajo izkljucno v absolutnih kategorijah, nimajo nikakrsnega obcutka za odtenke, relativno tezo, cost/benefit. v ekonomski politiki posledice poznamo kot "sparat je treba, pa naj stane, kar hoce", v socialni jih pa zdaj gledamo.

da jih ocitno ne vidimo (oziroma vidijo) dovolj, ti kaze ravnanje eu bogov po eu volitvah, ko se skusa nazaj postaviti v bistvu enaka vladajoca skupina, kot je bila prej, ne glede na prijazno nezen signal v desno. to prakticno garantira, da bo naslednjic manj nezen in celo odpira opcijo, da naslednjic ne bo na volitvah, temvec bomo imeli reprizo poulicnih bojev kot pred sto leti.

na mikro nivoju sem sicer relativno zadovoljen, ker sem si ze ob rojstvu hcerke glede na slovenske trende predstavljal, da ko bo polnoletna, se bo lahko ravno odlocila, a gre med partizane ali domobrance, pa je bil proces doslej dovolj pocasen, da je polnoletnost prisla in se kaj zraven, ne da bi se ze zacelo. ze odrasla oseba bo ze nekako nasla svoje mesto nekje na svetu.

kaj je vsega tega treba, ne vem. out of the crooked timber of humanity no straight thing was ever made (je vedel ze kant). zelo sem zalosten zaradi narascajoce verjetnosti, da bo na res stara leta treba drugam, ker bo to zivljenjsko pomembno. ne zelim tega sploh, ker mi potem po statistiki ne bo vec uspelo se enkrat ustvariti tega, kar sem tu v smnislu prijetnega okolja za ljudi, rastline iz zivali, kar mi je zelo pomembno. mislim pa, da postaja aktualno biti pripravljen. to, da sem jaz zalosten, seveda nima nobenih prakticnih posledic.
XDONA1 sporočil: 1.218
[#3043554] 27.06.24 08:22 · odgovor na: slovenecnb1 (#3043551)
Odgovori   +    2
[slovenecnb1]
> [XDONA1]
> > [slovenecnb1]
> > > [XDONA1]
> > > > [slovenecnb1]
> > > > > [Dynisco]
> > > > > Da mi je samo doživeti remigracijo v kakršni koli obliki že pa, če potem tist moment crknem. Gledati te apače, kako masovno bežijo nazaj v svoje akbarske kraje..., priceless!!
> > > >
> > > > To je logična posledica ko bo en začel bo domino efekt in tako je prav. To se mora zgodit.
> > >
> > > Ne daj bože, da se to zgodi. Poleg ostalih posledic, to pomeni, da smo pogrnili kot civilizacija, kot svobodna in kulturna družba. A misliš, da bi ti bilo na svetu kaj bolje, če bi, kot jih je tvoj predhodnik poimenoval "apači" ostali doma? Kdo bi ti opravljal dela, ki cistokrvnemu domačinu smrdijo??
> > > Mogoče imaš samo srečo, da si se rodil, kjer si pač se....
> >
> > 90% jih NE DELA pika. Konec debate mi to povejo iz prve roke. Berlin je mafijsko arabski cel in daj bože da se počisti.
>
> To se zdaleč ne drži, veliko jih dela, ali pa tudi študira, naprimer. Se pa strinjam, kdor ne želi delati, ali pa celo je obsojen kriminalec, tak nima tukaj kaj iskati. Pobere se prstne odtise in ga imajo notri za naslednjič. Red bi se takoj vzpostavil....ampak je treba imeti voljo.
> Pavšalne izjave, da je treba vse in za vsako ceno izseliti so pa nevarne in populistične. Od tu do naslednjih križarskih vojn ni več daleč.

Križarsko vojno so zakuhal arabci 11.9 2001 ne vem kaj vam ni jasno..
Malo se poučite o zgodovini po letu gospodovem 1000 in naprej. Iz nje se lahko marsikaj naučimo.
crt sporočil: 27.408
[#3043556] 27.06.24 08:25 · odgovor na: XDONA1 (#3043554)
Odgovori   +    6
[XDONA1]
Malo se poučite o zgodovini po letu gospodovem 1000 in naprej. Iz nje se lahko marsikaj naučimo.
ce bi se iz zgodovine "mi" kot druzba in njena oblast kaj naucili, ne bi bili tu, kjer smo zdaj.

zgodovina je kot kaze lahko zanimiv osebni hobi in to je to, do sem nese :)
XDONA1 sporočil: 1.218
[#3043557] 27.06.24 09:00 · odgovor na: crt (#3043556)
Odgovori   +    0
Ja, ampak vemo pa ne, kje bi bili, če je ne bi poznali.
Nikoli ni tako slabo, da ne bi moglo biti še slabše:)
slovenecnb1 sporočil: 5.739
[#3043558] 27.06.24 09:02 · odgovor na: XDONA1 (#3043557)
Odgovori   +    0
[XDONA1]
Ja, ampak vemo pa ne, kje bi bili, če je ne bi poznali.
Nikoli ni tako slabo, da ne bi moglo biti še slabše:)
Trenutno zgodovina kaže da smo se naučili samo slabih stvari
borznidan sporočil: 5
[#3043560] 27.06.24 09:21 · odgovor na: slovenecnb1 (#3043558)
Odgovori   +    0
...nadvse rad bi usmeril pozornost na forumu (od politično socioloških in zgodovinskih analiz) k posledicam
parlamentarnih volitev v Franciji na borzo...osebno razmišljam o nakupu BNP PARIBAS...kaj menite...hvaLa za
odziv...
trocki sporočil: 1.324
[#3043562] 27.06.24 10:19 · odgovor na: GV-1113 (#3043534)
Odgovori   +    1
Jaz bi enako tretiral kristjane in vse vernike ;)
VBMS sporočil: 517
[#3043565] 27.06.24 11:41 · odgovor na: crt (#3043552)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: VBMS 27.06.2024 11:42
Hvala za, kot vedno, pronicljiv komentar. Tudi jaz nisem več v najmlajših letih in razmišljam podobno - kako žalostno bi se bilo sedaj seliti, ampak ta uničujoča vladavina doma in v EU bo pripeljala do še večjega bega - ne le možganov, ampak tudi nas, ki smo prevesili svojo življenjsko energijo v drugo polovico. Moja otroka bosta imela mojo podporo, če se odločita zaživeti kje drugje v bolj zdravi družbi. Ta, "zahodna" degenerira, in to eksponentno. Žalostno.
peterw sporočil: 1.968
[#3043570] 27.06.24 12:31 · odgovor na: VBMS (#3043565)
Odgovori   +    1
Zdaj pa resno vprašanje, kam bi se odselil?
FIN-544124 sporočil: 3.084
[#3043571] 27.06.24 12:40 · odgovor na: FIN-277951 (#3043547)
Odgovori   +    1
[FIN-277951]
Prejšnji teden sem na večerji gostil poslovneža iz Francije. Zanimivo je, da je veliko muslimanov glasovalo za Le Pen-ovo. Vzrok ni ideologija ampak revščina, upad ekonomskih standardov. In revščina tako postaja "pogonsko gorivo" za ekstremizme.
Točno tako !

Odlično povedano !

Nekoč v Jugoslaviji je tudi vse laufalo in smo si bili "bratje".

Ko je prišla ekonomska kriza pa so se nekoč "bratje" šli vojno !!!
primvla sporočil: 747
[#3043575] 27.06.24 13:02 · odgovor na: peterw (#3043570)
Odgovori   +    0
odvisnik sporočil: 683
[#3043579] 27.06.24 13:52 · odgovor na: peterw (#3043570)
Odgovori   +    1
[peterw]
Zdaj pa resno vprašanje, kam bi se odselil?
Če si revež, kjer je v redu placa, če nekaj imaš tam kjer tvoj denar nekaj kupi, če nekaj znaš, tam kjer to znanje rabijo.
Če si nekje vmes, pa je vseeno če ostaneš kjer si :).
Povprecnezev imajo povsod dosti :).
najobj sporočil: 32.044
[#3043590] 27.06.24 15:48
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 27.06.2024 15:59
... Zmaga skrajnosti, najprej v Franciji in nato še v Nemčiji, bo – kot pravi Politico – v EU uničila pravice in zavezništva ter EU spravila v kaos, ki si ga še Putin in Ši ne dovolita sanjati. ...

... OK, sicer niti Simona niti novinarji Politica niso povedali, kaj točno - je to desno ali pa mogoče levo ? - je za njih skrajnost, vsekakor pa samo kompletni kreten z "demokratično" propagando opranimi možgani lahko napiše, da si Putin in Xi Jinping namesto medsebojne trgovine v obojestransko korist v Evropi želita kaos ...

P.S.: o Kitajcih ne bom pisal, o Rusih pa sem isto na totem forumu napisal že stokrat, pa bom napisal še stoprvič, in sicer da kdor z "demokratično" propagando opranimi možgani danes ne razume, da še leta 2013 več kot očitno upload.wikimedia.org...C_2013.jpg Rusija ni bila sovražnik - Kitajska še ni na vrsti, je pa dobro na poti - "demokratičnega" zahoda, ampak je bilo res ravno nasprotno, ker je zaradi komplementarnega gospodarstva - Rusi so v EU prodajali energijo, ki je EU nima, EU pa so Rusiji prodajali izdelke, ki jih Rusi nimajo - zaradi obojestranskih(!) gospodarskih interesov Rusija z zahodom zgledno sodelovala, dokler z NATO paktom v Ukrajino niso prišli Američani in z "demokratičnim" državnim udarom zrušili na volitvah upload.wikimedia.org...%85-en.png izbrano vlado, takoj za tem pa so podobno italijinizaciji Slovencev v fašistični Italiji nacifašisti iz Kijeva z ukrajinizacijo (= prepoved ruskega jezika, šol, kulture, medijev in strank) dobesedno prepovedali življenje več kot 8 milijonov avtohtonih Rusov ... evo, in ker samo zaradi gospodarskih interesov Putin ni več mogel mižati, zdaj pač imamo, kar imamo in samo molimo lahko, da bo vojna ostala na ozemlju nekdanje sovjetske republike Ukrajine in ko zdaj sploh ni več tako nemogoče, da se po 85 letih sicer malo drugačna (= državljanska) vojna zaradi vedno hujših verskih in socialnih razlik med dobesedno podivjanimi ljudmi z "demokratično" propagando opranimi možgani in z "demokratičnimi" norci na čelu držav ne bo začela sredi zaradi nore "demokratične" propagande (= pazite se ljudje, prišli bodo Rusi in okupirali celo Evropo) militarizirane Evrope ... ja, samozvanim gospodarjem sveta na drugi strani velike luže - oni so na varnem - se zaradi propada Evrope res lahko smeji ...
0531Zavar sporočil: 1.404
[#3043596] 27.06.24 19:48
Odgovori   +    0
Po Ipsosovi anketi Francoze še vedno najbolj skrbita kupna moč in blaginja, to se pravi cene nepremičnin, plače, davki. Na drugem mestu so socialna vprašanja, pokojnine, zdravstvo in tako dalje. Na tretjem mestu so imigranti. To je naravnost recept, da zmagajo skrajneži.
Pomoje bi ankete zelo podobne rezultate pokazale tudi v Sloveniji.
Pri nas skrajneži zaenkrat še ne vodijo, je pa res da je imigrantov prinas praktično malo.
Recept za katastrofo je zaenkrat lahko edino lastna samoagresivnost.

Strani: 1 2